اسامی نهایی کاندیداهای اصلاح طلبان در سراسر ایران برای انتخابات مجلس دهم

اسامی نهايي کاندیداهای اصلاح طلبان در سراسر ایران برای انتخابات مجلس دهم
گویا
گویا - ۵ اسفند ۱۳۹۴

اسامی نهایی کاندیداهای اصلاح طلبان در سراسر ایران برای انتخابات مجلس دهم »
» نسخه قابل چاپ
» ارسال به بالاترین
» ارسال به فیس بوک »

اسامی نهایی کاندیداهای جریان اصلاح و اعتدال «امید - گام دوم» در استان های کشور را که به تأییدشورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان رسیده است، منتشر شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir):

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان آذربایجان شرقی

حوزه تبریز:
۱- مسعودپزشکیان
۲-علی اصغر الموسوی
۳-حجت الاسلام عباس عباس زاده
۴-دکتر محمد رضا اسلامی
۵-شهاب الدین بی مقدار
۶-زهرا ساعی

حوزه هشترود
غفار اسماعیلی

حوزه اهر وهریس
بیت الله عبدالهی

حوزه میانه
۱-حافظ شورچی
۲-محمد حسین بهبودی

حوزه سراب
۱- نصیر پور

حوزه مرند و جلفا
کریم شافعی

حوزه بستان آباد
غلام رضا نوری

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان آذربایجان غربی
حوزه خوی
امین محمدی

حوزه نقده واشنویه
عبدالکریم حسینی زاده

حوزه ماکو و پل دشت
عین الله شریف پور

حوزه میاندوآب
۱- مریم مسرت
۲- صمد یگانه

حوزه ارومیه
۱-الهه سرشار
۲-سید هادی بهادری
۳-مجید میلان

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان اردبیل
حوزه اردبیل
۱-حجت الاسلام سرداری
۲-محمد فیضی
۳-رضا کریمی

حوزه پارس آباد
عباس جهانگیر زاده

حوزه گرمی
میر حمایت میر زاده

حوزه مشکین شهر
یونس اسدی

حوزه خلخال
ضرغام مقربی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان اصفهان
حوزه اصفهان
۱-مینو خالفی
۲-مسعود حمیدی
۳-آجودانی
۴-عابدی
۵-خانم تاج الدین

حوزه نائین
کریمی

حوزه فریدن
شریفی

حوزه نجف آباد
محمد حسن سورانی

حوزه شهرضا
علی شجایی

حوزه خمینی شهر
محمد تقی لطفی

حوزه اردستان
احمد رمضانی

حوزه نطنز
علی باغبانیان

حوزه گلپایگان
علی بختیار

حوزه شاهین شهر و میمه وبرخوار
سید محمود حسینی

حوزه فلاورجان
منصور علی رحیمی

حوزه لنجان
مزعل حسنی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب حوزه های انتخابیه استان البرز
حوزه کرج
۱- ناصر حاجیان مطلق
۲- قدیر مهدوی کلیشمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح در حوزه های انتخابیه استان ایلام
حوزه ایلام، مهران شیروان و چرداول
۱- دکتر جلال میرزایی
۲- سعید لطفی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب و در حوزه های انتخابیه استان بوشهر
حوزه بوشهر ،گناوه،دیلم
خدری

حوزه دشتستان
محمد باقر سعادت

حوزه دشتی وتنگستان
پاکدل

حوزه کنگان ، دیر وجم
بردستانی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب انتخابیه استان چهار محال وبختیاری
حوزه اردل فارسان و کوهرنگ
دکتر علی کاظمی بابا حیدری

حوزه بروجن
مهندس حمید شفیع زاده

حوزه شهرکرد
دکتر اردشیر نوریان

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان خراسان جنوبی
حوزه بیرجند
حمید آیتی

حوزه قائن
علی اسماعیلی

حوزه نهبندان
دکتر اسماعیل اعزازی

حوزه فردوس وسرایان وطبس وبشرویه
روح الله دوست حسینی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان خراسان رضوی
حوزه مشهد
۱- حسین امینی
۲- تقی ابراهیمی سالاری
۳- علیرضا شهریاری
۴- محمد رضا کلا ئی
۵- نسرین یوسفی

حوزه گناباد
منصوریان

حوزه درگز
حاتمیان

حوزه تربت حیدریه
طاهر احمدی

حوزه کاشمر
بنیادی

حوزه خواف
نگهبان سلامی

حوزه سبزوار
۱- رمضانعلی سبحانی فر
۲- محمد رضا راه چمنی

حوزه نیشاپور
گرمابی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان خراسان شمالی
حوزه بجنورد
۱- علی قربانی
۲- علی اکبری

حوزه اسفراین
حاتمی

حوزه شیروان
قربانعلی اسدی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان خوزستان
حوزه اهواز
۱- ساری
۲- کاظمی نسب (الباجی)
۳- یوسفی

حوزه آبادان
۱- دهدشتی
۲- حمیدی
۳- فیروزی

حوزه اندیمشک
جهانبخش قلاوند

حوزه بندر ماهشهر ، امیدیه ، هندیجان
دژمان

حوزه بهبهان
ضرغامی

حوزه خرمشهر
صالح سواری

حوزه دزفول
صدرا

حوزه دشت آزادگان و هویزه
شمس الله بهمئی

حوزه شادگان
هاشم خنفری

حوزه شوش
سید رسول موسوی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان زنجان
حوزه زنجان
۱- سید افضل موسوی
۲- حجت الاسلام کریم خان محمدی

حوزه خدابنده
سید ابوالحسن رضوی

حوزه ماه‌نشان
ملک حسین کریمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح در حوزه های انتخابیه استان سمنان
حوزه سمنان
احمد همتی

حوزه گرمسار
اسدی

حوزه شاهرود
محمد حسین صادقی

حوزه دامغان
محمد علی محتشمی

فهرست اسامی نامزدهای اصلاح طلب در حوزه های انتخابیه استان سیستان و بلوچستان
حوزه زابل
۱- احمد علی کیخواه
۲- دکتر فرهاد شهرکی

حوزه زاهدان
۱- غلامرضا عزیزیان
۲- علیم یارمحمدی

حوزه ایرانشهر وسرباز و دلگان
ناصر درخشان

حوزه خاش نصرت آباد میر جاوه و کورین
امان الله کردی

منابع خبر