اصفهان بر سکوی نخست رقابت‌های ووشوی جوانان کشور ایستاد

مرحوم هاشمی در آخرین روز عمرش گفت به کسی رأی دهید که در خط ولایت باشد/ معمای شاه فقط ۱۰ درصد دیکتاتوری پهلوی را نشان داده است
خبرگزاری فارس
خبرگزاری فارس - ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

اصفهان بر سکوی نخست رقابت‌های ووشوی جوانان کشور ایستاد

تیم هیات ووشوی استان اصفهان در مجموع دو بخش ساندا و تالو به عنوان قهرمانی رقابت‌های جوانان کشور در شیراز دست یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، این مسابقات که از روز یکشنبه با حضور ۶۰۰ ووشوکار به میزبانی هیات ووشوی استان فارس و در سالن شهید دستغیب شیراز آغاز شده بود؛ عصر روز گذشته (سه شنبه) با برتری اصفهان در مجموع دو بخش تالو و ساندا به پایان رسید.
اصفهانی ها با اتکاء به درخشش تالوکاران خود در مجموع با ۱۱ مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام قهرمانی رسیدند.
زنجان با ۶ مدال طلا، ۶ نقره و سه برنز دوم شد و خراسان رضوی با ۵ مدال طلا، یک نقره و ۳ برنز به عنوان سومی رسید.
تیم ها تهران الف، مازندران، چهار محال و بختیاری، فارس الف، خوزستان، اردبیل و سمنان در رتبه های چهارم تا دهم قرار گرفتند.
در بخش ساندا؛ مازندران با ۲ طلا و ۲ نقره اول شد، تهران الف با ۲ طلا، یک نقره و یک برنز و فارس با ۲ طلا و ۳ برنز عناوین بعدی را به خود اختصاص دادند.
در بخش تالو؛ اصفهان با ۱۱ طلا، یک نقره و یک برنز، زنجان با ۵ طلا، ۶ نقره و ۲ برنز و خراسان رضوی با ۵ طلا، یک نقره و ۲ برنز رده های اول تا سوم را کسب کردند.
نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم جوانان ایران به منظور حضور در رقابت های قهرمانی آسیا راه می یابند.
تیم ووشوی جوانان ایران شهریورماه سال آینده در رقابت های آسیایی کره جنوبی شرکت می کند.

اسامی تالوکاران برتر:
رده سنی نونهالان/
*فرم چانگ چوان:
۱-محمدرضا جعفری از اصفهان با امتیاز ۹/۳۵
۲-ابوالفضل قره باقی از زنجان با امتیاز ۹/۰
۳-ایلیا محمدخانی از زنجان با امتیاز ۹/۴
*فرم چیانگ شو:
۱-امیرمهدی پرنده از اصفهان با امتیاز ۹/۱۵
۲-ابوالفضل قره باغی از زنجان با امتیاز ۹/۶
۳-علی کاکوئی از کردستان با امتیاز ۸/۸۱
*فرم جین شو:
۱-ایلیا محمدخانی از زنجان با امتیاز ۹/۲۰
۲-عرفان زارعی از سمنان با امتیاز ۹/۱۴
۳-امیرعلی میلابی از تهران ب با امتیاز ۸/۷۵
*فرم گون شو:
۱-محمد شعبانی از خوزستان با امتیاز ۹/۱۵
۲-محمدامین احمدی از اردبیل با امتیاز ۸/۹۰
۳-آیدین سهرابی از فارس الف با امتیاز ۸/۸۵
*فرم دائو شو:
۱-محمدرضا جعفری از اصفهان با امتیاز ۹/۳۶
۲-فرزاد باقرزاده از تهران الف با امتیاز ۸/۳۹
۳-امیرحسین چزره از هرمزگان با امتیاز ۸/۱۰
**رده سنی نوجوانان/
*فرم نن چوان:
۱-علی شکوری از اصفهان با امتیاز ۹/۲۴
۲-ابوالفضل پورشبانان از کردستان با امتیاز ۹/۰
۳-سبحان تلاندشتی از کرمانشاه با امتیاز ۸/۹۰
*فرم چانگ چوان:
۱-طاها بدیعی از اصفهان با امتیاز ۹
۲-پوریا قربانپور از تهران الف با امتیاز ۸/۸۰
۳-علی قاسمی از فارس الف با امتیاز ۸/۶۰
*فرم جین شو:
۱-طاها بدیعی از اصفهان با امتیاز ۹/۲۵
۲-توحید هدایت پور از مرکزی با امتیاز ۹
۳-علی قاسمی از فارس الف با امتیاز ۸/۹۵
*فرم دائو شو:
۱-پوریا قربانپور از تهران الف با امتیاز ۸/۹۵
۲-حمید اسماعیلی از زنجان با امتیاز ۸/۹۰
۳-امیرحسین پوسانه از زنجان با امتیاز ۸/۸۰
*فرم نن گون:
۱-علی شکروی از اصفهان با امتیاز ۹/۲۴
۲-ابوالفضل پورشبانان از کردستان با امتیاز ۸/۸۰
۳-آیدین نظری از خوزستان با امتیاز ۸/۷۵
*فرم تای چی چوان:
۱-امیرحسین نظری از خراسان رضوی با امتیاز ۸/۸۹
۲-جواد شجاعی از فارس الف با امتیاز ۸/۸۵
۳-مهدی خداشناس از خراسان رضوی با امتیاز ۸/۷۱
*فرم تای چی جین:
۱-امیرحسین نظری از خراسان رضوی با امتیاز ۸/۹۵
۲-جواد شجاعی از فارس الف با امتیاز ۸/۹۰
۳-مهدی خداشناس از خراسان رضوی با امتیاز ۸/۸۰
*فرم نن دائو:
۱-علی شکروی از اصفهان با امتیاز ۹/۲۲
۲-علی اصغر مومنی از مازندران با امتیاز ۸/۸۰
۳-مهدی خانی از کهکیلویه و بویراحمد با امتیاز ۸/۷۶
*فرم گون شو:
۱-امیرحسین پوسانه از زنجان با امتیاز ۸/۸۵
۲-حمید اسماعیلی از زنجان با امتیاز ۸/۸۰
۳-سیدعلی اصغر حسینی از فارس ب با امتیاز ۸/۷۰
*فرم چیانگ شو:
۱-طاها بدیعی از اصفهان با امتیاز ۹/۳۰
۲-توحید هدایت پور از مرکزی با امتیاز ۹/۱۹
۳-علی قاسمی از فارس الف با امتیاز ۸/۸۵
**رده سنی جوانان/
*فرم نن چوان: 
۱-مصطفی دودله از خراسان رضوی با امتیاز ۹/۴۰
۲-محمدعلی خرازیان از تهران الف با امتیاز ۹/21 
۳-محمدامین تیموری از هرمزگان با امتیاز ۹/۳
 *فرم چانگ چوان:
۱-سیدمحمد حسینی از زنجان با امتیاز ۹/۴۵
۲-امیرحسین سلطانی از زنجان با امتیاز ۹/۲۷
۳-عرفان صفرپور از چهارمحال و بختیاری با امتیاز ۹
*فرم جین شو:
۱-عرفان صفرپور از چهارمحال و بختیاری با امتیاز ۸/۸۸
۲-محمدرضا شیرجی از مازندران با امتیاز ۸/۸۰
۳-محمدمهدی شامی از البرز با امتیاز ۸/۷۵
*فرم دائو شو:
۱-سیدمحمد حسینی از زنجان با امتیاز ۹/۳۰
۲-امیرحسین سلطانی از زنجان با امتیاز ۹/۲۵
۳-محمد یوسف زاده از اصفهان با امتیاز ۹/۲۲
*فرم نن گون:
۱-مصطفی دودله از خراسان رضوی با امتیاز ۹/۲۳
۲-سیدحجت موسوی از خراسان شمالی با امتیاز ۹/۱۷
۳-محمدامین تیموری از هرمزگان با امتیاز ۸/۹۵
*فرم تای چی چوان:
۱-میلاد عظیم زاده از اصفهان با امتیاز ۸/۷۵
۲-هومن بزرگی از سمنان با امتیاز ۷/۶۰
۳-مهدی قائدی از فارس الف با امتیاز ۶/۹۵
*فرم تای چی جین:
۱-میلاد عظیم زاده از اصفهان با امتیاز ۸/۷۵
۲-فرشاد مداح از خراسان رضوی با امتیاز ۸/۷۰
۳-هومن بزرگی از سمنان با امتیاز ۸/۱
*فرم نن دائو:
۱-مصطفی دودله از خراسان رضوی با امتیاز ۹/۴
۲-محمدعلی خرازیان از تهران الف با امتیاز ۸/۹۰
۳-سیدحجت موسوی از خراسان شمالی با امتیاز ۸/۸۸
*فرم گون شو:
۱-سیدمحمد حسینی از زنجان با امتیاز ۹/۱۴
۲-محمد یوسف زاده از اصفهان با امتیاز ۸/۴۰
۳-مهرشاد زارع از فارس ب با امتیاز ۸/۲۵
*فرم چیانگ شو:
۱-محمدرضا شیرجی از مازندران با امتیاز ۸/۷۴
۲-عرفان صفرپور از چهار محال و بختیاری با امتیاز ۸/۵۳
۳-محمدمهدی شامی از البرز با امتیاز ۸/۵۰

اسامی سانداکاران برتر/
**رده سنی نوجوانان:
*وزن منهای ۳۹ کیلوگرم:
۱-سهیل موسوی از مازندران
۲-سیدرضا علوی نژاد از خوزستان
۳-محمدحسین علیزاده از کرمان و علی ظفری از همدان
*وزن منهای ۴۲ کیلوگرم:
۱-علی پورکریم از فارس الف
۲-علیرضا دارخانی از لرستان
۳-امیررضا منتظری از گیلان و اشکان امیدوار از کهکیلویه و بویراحمد
*وزن منهای ۴۵ کیلوگرم:
۱-عرفان کیانی از اردبیل
۲-محمد پرواز از کهکیلویه و بویر احمد
۳-حسن ذوالفقاری از فارس ب و شایان حاتمی نیا از تهران ب
*وزن منهای ۴۸ کیلوگرم:
۱-اردوان یادگاری از چهارمحال و بختیاری
۲-یاسین چناری از خوزستان
۳-محمدحسین زهی از سیستان و بلوچستان و سیاوش صالح زاده از آذربایجان غربی
*وزن منهای ۵۲ کیلوگرم:
۱-ابراهیم نادری از چهار محال و بختیاری
۲-رضا کاویان پور از خراسان جنوبی
۳-کیارش شمس از البرز و محمدمهدی کشاورز از کردستان
*وزن منهای ۵۶ کیلوگرم: 
۱-ساسان حق جو از کرمانشاه
۲-دانیال شاه منصوری از خراسان جنوبی
۳-حسین آقایی از اردبیل و سینا شهیوندی از لرستان
*وزن منهای ۶۰ کیلوگرم:
۱-ابوالفضل بنی اسدی از کرمان
۲-علیرضا سلطانیان ازقزوین
۳-محمدجعفری از فارس الف و قرنی ابراهیمی از آذربایجان غربی
**رده سنی جوانان:
*وزن منهای ۴۸ کیلوگرم:
۱-علی افشانی پور از کهکیلویه و بویراحمد
۲-امیر مهدی زاده از آذربایجان شرقی
۳-حمیدرضا شهریاری از کرمان و حسن خداوردی از چهار محال و بختیاری
*وزن منهای ۵۲ کیلوگرم:
۱-حسین خدادادی از تهران
۲-شجاع پناهی از مازندران
۳-خبات فیضی از کردستان و رضا افشاریگانه از لرستان
*وزن منهای ۵۶ کیلوگرم:
۱-پویا سلیمانی از تهران الف 
۲-محمد مهدی سهراب پور از لرستان
۳-علیرضا رحمتی از خراسان رضوی و محمد رحیمی ریگی از چهار محال و بختیاری
*وزن منهای ۶۰ کیلوگرم:
۱-علیرضا ریگی از سیستان و بلوچستان
۲-عرفان بویری از خوزستان
۳-حمید کیانیان از تهران الف و افشین رزاقی از قزوین
*وزن منهای ۶۵ کیلوگرم :
۱-علی محمدی از زنجان
۲-مهرشاد رستمی از تهران الف
۳-رحیم میرزائی از فارس الف  و محمدعلی اسدی از تهران ب
*وزن منهای ۷۰ کیلوگرم:
۱-محمد افشاری از فارس الف
۲-عادل جلالی از مازندران
۳-طاها جمالی از اردبیل و محمدرضا خدابنده لو از زنجان
*وزن منهای ۷۵ کیلوگرم:
۱-احمد واحدی از سمنان
۲-مهدی قنبری از اردبیل
۳-رضا زینل زاده از خراسان شمالی و حسن بهمنی از قم
*وزن منهای ۸۰ کیلوگرم:
۱-حسن خادمی از مازندران
۲-محمدصابر باقلانی از ایلام
۳-آرمین ادیبی از فارس الف و پوریا حاجی کریمی از آذربایجان غربی

انتهای پیام/ر

منابع خبر
اصفهان برسکوی نخست رقابت های ووشوی جوانان کشور ایستاد خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۱۲ بهمن ۱۳۹۵