برنامه کامل لیگ دسته اول فوتبال اعلام شد
رقابتهاي ليگ دسته اول قرار است از 31 شهريور با حضور 26 تيم در دو گروه 13 تيمي آغاز شود و اواخر ارديبهشت به پايان برسد. البته حضور تيم مس سنگون ورزقان هنوز قطعي نشده است زيرا پرونده اين تيم در کميته استيناف در حال بررسي است و اگر راي اين کميته مبني بر عدم حضور مس در ليگ دستهاول باشد تيم ديگري جايگزين اين تيم ميشود. همچنين پديده شانديز هم امتياز مس سرچشمه را خريده است.
برنامه کامل ليگ دسته اول به شرح زير است:
هفته اول
گروه اول:
گيتيپسند اصفهان _ شهرداري بندر عباس
صنعت نفت آبادان_ گل گهر سيرجان
استقلال اهواز _ الوند همدان
پديده مشهد _ نساجي مازندران
سياهجامگان مشهد _ فولاد يزد
شهرداري ياسوج _ نيروي زميني تهران
در اين هفته گهر دورود استراحت دارد.
گروه دوم:
مس رفسنجان_ مس سنگون ورزقان
نفت مسجدسليمان_ پاس همدان
ايرانجوان بوشهر _ نفت و گاز گچساران
ابومسلم خراسان_ آهن بافق يزد
راهيان کرمانشاه_ سايپاي شمال
داماش ايرانيان _ پيکان تهران
در اين هفته آلومينيوم هرمزگان استراحت دارد.
هفته دوم
گروه اول:
گهر دورود _ گل گهر سيرجان
گيتيپسند اصفهان_ الوند همدان
استقلال اهواز _ فولاد يزد
پديده مشهد _ نيروي زميني تهران
سياهجامگان مشهد_ شهرداري ياسوج
در اين هفته شهرداري بندرعباس استراحت دارد.
گروه دوم:
آلومينيوم هرمزگان_ پاس همدان
مس رفسنجان_ نفت و گاز گچساران
نفت مسجد سليمان_ آهن بافق يزد
ايرانجوان بوشهر_ سايپاي شمال
ابومسلم خراسان_ پيکان تهران
راهيان کرمانشاه_ داماش ايرانيان
مس سنگون ورزقان در اين هفته استراحت دارد.
هفته سوم
گروه اول:
شهرداري بندرعباس _ الوند همدان
گهر دورود_ نساجي مازندران
گيتي پسند اصفهان_ فولاد يزد
صنعت نفت آبادان_ نيروي زميني تهران
استقلال اهواز_ شهرداري ياسوج
پديده مشهد_ سياه جامگان
در اين هفته گل گهر سيرجان استراحت دارد.
گروه دوم:
مس سنگون ورزقان _ نفت و گاز گچساران
آلومينيوم هرمزگان_ آهن بافق يزد
مس رفسنجان_ سايپاي شمال
نفت مسجد سليمان_ پيکان تهران
ايران جوان بوشهر_ داماش ايرانيان
ابومسلم خراسان_ راهيان کرمانشاه
در اين هفته پاس همدان استراحت دارد.
هفته چهارم
گروه اول:
گلگهر سيرجان_ نساجي مازندران
شهرداري بندرعباس _ فولاد يزد
گهر دورود _ نيروي زميني تهران
گيتي پسند اصفهان _ شهرداري ياسوج
صنعت نفت آبادان_ سياهجامگان مشهد
استقلال اهواز_ پديده مشهد
در اين هفته الوند همدان استراحت دارد.
گروه دوم:
پاس همدان_ آهن بافق يزد
مس سنگون ورزقان_ سايپاي شمال
آلومينيوم هرمزگان _ پيکان تهران
مس رفسنجان_ داماش ايرانيان
نفت مسجد سليمان_ راهيان کرمانشاه
ايران جوان بوشهر _ ابومسلم خراسان
در اين هفته نفت و گاز گچساران استراحت دارد.
هفته پنجم
گروه اول:
الوند همدان_ فولاد يزد
گلگهر سيرجان_ نيروي زميني تهران
شهرداري بندر عباس_ شهرداري ياسوج
گهر دورود_ سياهجامگان مشهد
گيتيپسند اصفهان_ پديده مشهد
صنعت نفت آبادان_ استقلال اهواز
در اين هفته نساجي مازندران استراحت دارد.
گروه دوم:
نفت و گاز گچساران_ سايپاي شمال
پاس همدان_ پيکان تهران
مس سنگون ورزقان_ داماش ايرانيان
آلومينيوم هرمزگان_ راهيان کرمانشاه
مس رفسنجان_ ابومسلم خراسان
نفت مسجد سليمان_ ايرانجوان بوشهر
در اين هفته آهن بافق يزد استراحت دارد.
هفته ششم
گروه اول:
نساجي مازندران_ نيروي زميني تهران
الوند همدان _ شهرداري ياسوج
گلگهر سيرجان _ سياه جامگان مشهد
شهرداري بندرعباس _ پديده مشهد
گهر دورود _ استقلال اهواز
گيتيپسند اصفهان_ صنعت نفت آبادان
در اين هفته فولاد يزد استراحت دارد.
گروه دوم:
آهن بافق يزد_ پيکان تهران
نفت و گاز گچساران_ داماش ايرانيان
پاس همدان_ راهيان کرمانشاه
مس سنگون ورزقان_ ابومسلم خراسان
آلومينيوم هرمزگان_ ايرانجوان بوشهر
مس رفسنجان_ نفت مسجدسليمان
در اين هفته سايپاي شمال استراحت دارد.
هفته هفتم
گروه اول:
فولاد يزد_ شهرداري ياسوج
نساجي مازندران_ سياه جامگان مشهد
الوند همدان_ پديده مشهد
گل گهر سيرجان_ استقلال اهواز
شهرداري بندرعباس_ صنعت نفت آبادان
گهر دورود _ گيتيپسند اصفهان
در اين هفته نيروي زميني تهران استراحت دارد.
گروه دوم:
سايپاي شمال_ داماش ايرانيان
آهن بافق يزد_ راهيان کرمانشاه
نفت و گاز گچساران_ ابومسلم خراسان
پاس همدان_ ايرانجوان بوشهر
مس سنگون ورزقان_ نفت مسجدسليمان
آلومينيوم هرمزگان_ مس رفسنجان
در اين هفته پيکان تهران استراحت دارد.
هفته هشتم
گروه اول:
نيروي زميني تهران_ سياهجامگان مشهد
پولاد يزد _ پديده مشهد
نساجي مازندران_ استقلال اهواز
الوند همدان_ صنعت نفت آبادان
گل گهر سيرجان_ گيتيپسند اصفهان
شهرداري بندرعباس_ گهر دورود
در اين هفته شهرداري ياسوج استراحت دارد.
گروه دوم:
پيکان تهران_ راهيان کرمانشاه
سايپاي شمال_ ابومسلم خراسان
آهن بافق يزد_ ايرانجوان بوشهر
نفت و گاز گچساران_ نفت مسجد سليمان
پاس همدان_ مس رفسنجان
مس سنگون ورزقان_ آلومينيوم هرمزگان
در اين هفته داماش ايرانيان استراحت دارد.
هفته نهم
گروه اول:
شهرداري ياسوج_ پديده مشهد
نيروي زميني تهران_ استقلال اهواز
فولاد يزد_ صنعت نفت آبادان
نساجي مازندران_ گيتيپسند اصفهان
الوند همدان_ گهر دورود
گل گهر سيرجان_ شهرداري بندرعباس
در اين هفته سياهجامگان مشهد استراحت دارد.
گروه دوم:
داماش ايرانيان_ ابومسلم خراسان
پيکان تهران_ ايرانجوان بوشهر
سايپاي شمال_ نفت مسجد سليمان
آهن بافق يزد_ مس رفسنجان
نفت و گاز گچساران_ آلومينيوم هرمزگان
پاس همدان_ مس سنگون ورزقان
در اين هفته راهيان کرمانشاه استراحت دارد.
هفته دهم
گروه اول:
سياهجامگان مشهد_ استقلال اهواز
شهرداري ياسوج_ صنعت نفت آبادان
نيروي زميني تهران_ گيتيپسند اصفهان
فولاد يزد_ گهر دورود
نساجي مازندران_ شهرداري بندر عباس
الوند همدان_ گل گهر سيرجان
در اين هفته پديده مشهد استراحت دارد.
گروه دوم:
راهيان کرمانشاه_ ايران جوان بوشهر
داماش ايرانيان_ نفت مسجد سليمان
پيکان تهران_ مس رفسنجان
سايپاي شمال_ آلومينيوم هرمزگان
آهن بافق يزد_ مس سنگون ورزقان
نفت و گاز گچساران_ پاس همدان
در اين هفته ابومسلم مشهد استراحت دارد.
هفته يازدهم
گروه اول:
پديده مشهد_ صنعت نفت آبادان
سياهجامگان مشهد_ گيتيپسند اصفهان
شهرداري ياسوج_ گهر دورود
نيروي زميني تهران_ شهرداري بندر عباس
فولاد يزد_ گل گهر سيرجان
نساجي مازندران_ الوند همدان
در اين هفته استقلال اهواز استراحت دارد.
گروه دوم:
ابومسلم خراسان_ نفت مسجد سليمان
راهيان کرمانشاه_ مس رفسنجان
داماش ايرانيان_ آلومينيوم هرمزگان
پيکان تهران_ مس سنگون ورزقان
سايپاي شمال_ پاس همدان
آهن بافق يزد_ نفت و گاز گچساران
در اين هفته ايران جوان بوشهر استراحت دارد.
هفته دوازدهم
گروه اول:
استقلال اهواز_ گيتيپسند اصفهان
پديده مشهد_ گهر دورود
سياه جامگان مشهد_ شهرداري بندرعباس
شهرداري ياسوج_ گلگهر سيرجان
نيروي زميني تهران_ الوند همدان
فولاد يزد_ نساجي مازندران
در اين هفته صنعت نفت آبادان استراحت دارد.
گروه دوم:
ايران جوان بوشهر_ مس رفسنجان
ابومسلم خراسان_ آلومينيوم هرمزگان
راهيان کرمانشاه_ مس سنگون ورزقان
داماش ايرانيان_ پاس همدان
پيکان تهران_ نفت و گاز گچساران
سايپاي شمال_ آهن بافق يزد
در اين هفته نفت مسجدسليمان استراحت دارد.
هفته سيزدهم
گروه اول:
صنعت نفت آبادان_ گهر دورود
استقلال اهواز_ شهرداري بندر عباس
پديده مشهد_ گل گهر سيرجان
سياهجامگان مشهد_ الوند همدان
شهرداري ياسوج_ نساجي مازندران
نيروي زميني تهران_ فولاد يزد
در اين هفته گيتيپسند استراحت دارد.
گروه دوم:
نفت مسجد سليمان_ آلومينيوم هرمزگان
ايران جوان بوشهر_ مس سنگون ورزقان
ابومسلم خراسان_ پاس همدان
راهيان کرمانشاه_ نفت و گاز گچساران
داماش ايرانيان_ آهن بافق يزد
پيکان تهران_ سايپاي شمال
در اين هفته مس رفسنجان استراحت دارد.
منبع خبر: نود
اخبار مرتبط: برنامه کامل ليگ دسته اول فوتبال اعلام شد
حق کپی © ۲۰۰۱-۲۰۲۴ - Sarkhat.com - درباره سرخط - آرشیو اخبار - جدول لیگ برتر ایران