Sarkhat News Aggregator سرخط مهمترین اخبار ایران از صدها منبع مختلف - سرخط http://www.sarkhat.com/ fa sarkhat@sarkhat.com (Sarkhat News) 2001-2018 Sarkhat Thu, 18 Oct 2018 20:12:31 -0700 Thu, 18 Oct 2018 20:12:31 -0700 سرخط مهمترین اخبار ایران از صدها منبع مختلف http://www.sarkhat.com/img/sarkhatlogo.gif http://www.sarkhat.com/ http://www.sarkhat.com/fa/group/اضافه-شدن-بازیکنان-السد-به-تمرینات-این-تیم-پس-از-بازگشت-از-اردوی-تیم-های-wocypn/ اضافه شدن بازیکنان السد به تمرینات این تیم پس از بازگشت از اردوی تیم‌های ملی/ الصنهاجی: می‌توانیم پرسپولیس را در خانه خود شکست دهیم http://www.sarkhat.com/fa/group/اضافه-شدن-بازیکنان-السد-به-تمرینات-این-تیم-پس-از-بازگشت-از-اردوی-تیم-های-wocypn/ ورزشی Thu, 18 Oct 2018 10:50:59 -0700 به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال السد قطر تمرینات خود را برای دیدار روز سه‌شنبه مقابل پرسپولیس در بازی برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیگیری می‌کند.

در تمرین امروز (پنجشنبه) شاگردان فریرا، حسن الهیدوس، تارک سلمان و سالم الهاجری که در دیدار تیم ملی قطر مقابل ازبکستان حضور داشتند، به تمرینات السد اضافه شدند. همچنین بغداد بونجاح و جونگ هو یونگ نیز پس از بازگشت از اردوی تیم‌های ملی کشورهای خود، با یاران ژاوی به تمرین پرداختند.

همچنین حمزه الصنهاجی، بازیکن تیم السد در گفت‌وگویی، درباره تقابل تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازیکنان السد می‌توانند در این چالش موفق باشند و پرسپولیس را در خانه و مقابل تماشاگران خود شکست دهند. این امر با پرهیز از مرتکب شدن اشتباه در طول مسابقه به دست می‌آید. بدون شک کار سختی داریم،‌ اما این کار غیرممکن نخواهد بود. ما چاره‌ای جز ارائه یک بازی هجومی برای گلزنی نداریم.

وی با بیان اینکه تیمش باید شکست یک بر صفر در دیدار رفت را جبران کند، تصریح کرد: ما ابزار لازم را برای پیروزی در اختیار داریم. السد بازیکنان و تجربه خوبی دارد. تیم ما از تجربه بزرگی در رقابت‌های آسیایی برخوردار است.

مهاجم تیم فوتبال السد همچنین این نکته را که هواداران پرسپولیس تأثیر منفی در بازیکنان السد می‌گذارند، رد کرد و گفت: این از دقیقه اول مسابقه پیش نخواهد رفت و بازیکنان السد پس از آن، به جو ورزشگاه عادت می‌کنند.

نوراللهی: بازی با السد تاریخی استعبید جمعه: روی رویارویی السد و الدحیل با پرسپولیس حساب نمی‌کردیم/ پرسپولیس هر ۱۵ دقیقه سبک بازی را تغییر می‌دهد

... ]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/پرسپولیس-با-پیروزی-مقابل-نود-ارومیه-به-پیشواز-السد-رفت-lnqkne/ پرسپولیس با پیروزی مقابل نود ارومیه به پیشواز السد رفت http://www.sarkhat.com/fa/group/پرسپولیس-با-پیروزی-مقابل-نود-ارومیه-به-پیشواز-السد-رفت-lnqkne/ ورزشی Thu, 18 Oct 2018 09:49:38 -0700 به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ دیدار تیم‌های پرسپولیس و نود ارومیه در چارچوب مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال از ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در پایان این دیدار تیم پرسپولیس موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد حریف خود بگذرد.

محمد انصاری در دقیقه ۵۹ تک گل این دیدار را به ثمر رساند.

قضاوت دیدار پرسپولیس - نود ارومیه را شاهو اصلانی بر عهده داشت. او در این دیدار به علی علیپور، سیامک نعمتی و محمد انصاری از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

ترکیب پرسپولیس: رادوشویچ, سید جلال حسینی, سیامک نعمتی, شجاع خلیل‌زاده, محمد انصاری, احمد نوراللهی, کمال کامیابی‌نیا (حمیدرضا طاهرخانی-۶۹), آدام همتی (احسان الوان‌زاده-۷۷), شایان مصلح, علی علیپور و گادوین منشا (محسن ربیع‌خواه-۸۹).

ترکیب نود ارومیه: مهدی خسروی، آرمان سوادگر، محمد زینالی، محمد عبادزاده، عرفان پور افراز، علی سلیمانی، داود شاهواروقی، حسام مقصودی، امیرحسین نادم، اصغر نصیری و فرشاد اسدی

نیمه اول:

دقیقه ۱۲: شوت از راه دور محمد انصاری را مهدی خسروی دروازه‌بان تیم نود به کرنر فرستاد.

دقیقه ۲۰: پورافراز بازیکن تیم نود ارومیه با یک حرکت انفرادی دو، سه بازیکن را از پیش رو برداشت اما شوت این بازیکن در میانه راه به مدافعان سرخ‌پوش برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴ : شوت بی‌دقت بازیکن نود ارومیه راهی به دروازه پرسپولیس پیدا نکرد.

دقیقه ۳۷: توپ روی ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود پرسپولیس توسط احمد نورالهی به صورت خطرناکی از بالای دروازه نود ارومیه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴: ارسال بازیکنان پرسپولیس به روی دروازه حریف در یک کش‌و‌قوس به آدام همتی رسید که ضربه این بازیکن به خارج رفت.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۳: محمد انصاری به دلیل خطای روی بازیکن نود ارومیه اولین کارت زرد مسابقه را از...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/تساوی-پرسپولیس-مقابل-نودارومیه-در-نیمه-نخست-kvachm/ تساوی پرسپولیس مقابل نودارومیه در نیمه نخست http://www.sarkhat.com/fa/group/تساوی-پرسپولیس-مقابل-نودارومیه-در-نیمه-نخست-kvachm/ ورزشی Thu, 18 Oct 2018 09:04:28 -0700 به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۸ امشب پنجشنبه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم دسته اولی نود ارومیه رفت.

کادرفنی پرسپولیس تصمیم گرفت در این بازی از ترکیب: بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، آدام همتی، شایان مصلح، علی علیپور، گادوین منشا استفاده کند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ با وجود حملات گسترده روی دروازه نماینده ارومیه موفق نشدند در ۴۵ دقیقه ابتدایی به گل برسد تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

نود ارومیه که برای نخستین بار در ورزشگاه آزادی بازی می کند بازی تدافعی را در دستور کار قرار داده است تا بتواند در صدحملات خلق شگفتی کند و به دروازه پرسپولیس نزدیک شود.

... ]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/پرسپولیس-با-ترکیب-اصلی-بدون-بیرانوند-مقابل-نود-ارومیه-qlpalj/ پرسپولیس با ترکیب اصلی و بدون بیرانوند مقابل نود ارومیه http://www.sarkhat.com/fa/group/پرسپولیس-با-ترکیب-اصلی-بدون-بیرانوند-مقابل-نود-ارومیه-qlpalj/ ورزشی Thu, 18 Oct 2018 08:30:38 -0700 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف نود ارومیه می رود که برانکو برای این دیدار از بازیکنان اصلی خود استفاده خواهد کرد. پرسپولیس در حالی به مصاف نود ارومیه می رود که سه شنبه باید در تهران و در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان به مصاف السد برود.

ترکیب پرسپولیس برابر نود ارومیه به شرح زیر است:

بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، آدام همتی، شایان مصلح، علی علیپور، گادوین منشا

... ]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/روسای-کمیسیونهای-تحقیق-اصول-۱۰۷-۱۰۹-قانون-اساسی-انتخاب-شدند-tptwxu/ روسای کمیسیونهای تحقیق و اصول ۱۰۷ و ۱۰۹ قانون اساسی انتخاب شدند http://www.sarkhat.com/fa/group/روسای-کمیسیونهای-تحقیق-اصول-۱۰۷-۱۰۹-قانون-اساسی-انتخاب-شدند-tptwxu/ دیگر اخبار Thu, 18 Oct 2018 08:24:50 -0700 روسای کمیسیونهای تحقیق و اصول 107 و 109 قانون اساسی انتخاب شدند
خبرگزاری جمهوری اسلامیروسای کمیسیونهای تحقیق و اصول ۱۰۷ و ۱۰۹ قانون اساسی انتخاب شدند قم- ایرنا- روسای کمیسیون های «تحقیق» و «اصول ۱۰۷ و ۱۰۹ قانون اساسی» مجلس خبرگان رهبری، روز پنجشنبه درقم انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، روسای این ۲ کمیسیون با رای اعضا برای مدت ۲ سال انتخاب شدند.بر این اساس، آیت الله احمد جنتی به ریاست کمیسیون «تحقیق» و آیت الله مرتضی مقتدایی به عنوان رئیس کمیسیون «اصول ۱۰۷ و ۱۰۹قانون اساسی» انتخاب شدند.طبق آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری، هر کمیسیون این مجلس، دارای یک رئیس، ۲ نایب رئیس، ۲ منشی و یک مخبر است که از میان اعضا با رای مخفی برای مدت ۲ سال انتخاب می شوند و انتخاب مجدد آن ها بلامانع است./۲۰۸۵/ ۱۱۷۵

انتهای پیام /*

برچسب ها

سیاسی

دبیرخانه مجلس خبرگان

کمیسیون تحقیق

قم

ارسال دیدگاه ها برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید فرستنده** پست الکترونیک کد امنیتی ارسال یادداشت ارسال نظر * موضوع از شما گزارش از ما سخن شما با مسئولین دیدگاه شما با موفقیت ارسال شد.

ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

گالری تصاویر پربیننده مدیرکل استاندارد قم: ۲۲۱۵ مورد نمونه برداری استاندارد از بازار قم انجام شد وزیر آموزش و پرورش: نهضت حفظ جزء ۳۰ قرآن در مدارس اجرا می شود استاندار قم: معتادان متجاهر از محل آمد و شد زائران جمع آوری شوند مدیرکل فنی و حرفه ای قم: ۳۳ هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در روستاهای قم ارائه شد آیت الله مکارم شیرازی: آموزش و پرورش دانش آموزان را با مساجد آشنا کند جدیدترین... ]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/جشنواره-بین-المللی-قصه-گویی-خوزستان-برگزیدگان-خود-را-شناخت-pjxhtz/ جشنواره بین ‌المللی قصه ‌گویی خوزستان برگزیدگان خود را شناخت http://www.sarkhat.com/fa/group/جشنواره-بین-المللی-قصه-گویی-خوزستان-برگزیدگان-خود-را-شناخت-pjxhtz/ ایران Thu, 18 Oct 2018 20:04:41 -0700 جشنواره بین ‌المللی قصه ‌گویی خوزستان برگزیدگان خود را شناخت
خبرگزاری جمهوری اسلامیجشنواره بین ‌المللی قصه ‌گویی خوزستان برگزیدگان خود را شناخت اهواز - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش استانی پنجشنبه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد و برگزیدگان برای رقابت به جشنواره منطقه ای کشور راه پیدا کردند.

وحید کیانی پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اینکه تعداد ۴۰۶ نفر برای شرکت در بیست و یکمین جشنواره قصه گویی بین المللی استان ثبت نام کرده بودند، عنوان کرد: از بین این افراد پنج قصه گو موفق به کسب عنوان برتر شدند.وی ادامه داد: در بخش «زنان و مردان (۱۸ سال به بالا)»، آسیه رحمتی با قصه «زیباترین هدیه دنیا» از اندیمشک، زینب موسوی با قصه «آخرین سبزپوش» از هندیجان، فاطمه رشیدی با قصه «تغییر باران» از اهواز، فریده مرادی با قصه «سرگذشت ایرج» از آغاجاری و فرشته پور نعمتی با قصه «قلقلی و آرزوهای بزرگ» از آبادان با نظر هیأت داوران این جشنواره به ‌عنوان نفرات اول تا پنجم معرفی و به مرحله منطقه ‌ای راه یافتند.کیانی با اشاره به اینکه در همین بخش تعداد ۸ قصه گو شایسته تقدیر شناخته شدند، یادآور شد: همچنین در بخش دختران و پسران (۱۴ تا ۱۸ سال)» این جشنواره از سرا مزرعه قصه گوی نوجوان آبادانی و پردیس هاشمی دیگر قصه گوی نوجوان از شهرستان آغاجاری تجلیل شد.*شب یلدا زمان اعلام نتایج قصه های ۹۰ ثانیه ایمدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان تعداد آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره را ۴۰۶ اثر اعلام کرد و افزود: همچنین در بخش قصه های ۹۰ ثانیه ای با محور موضوعی «قصه زندگی من» تعداد ۳۴۳ اثر به دبیرخانه مرکزی بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی ارسال شده است که داوری این آثاز توسط هیئت...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/یک-لشگر-مصدوم-برای-استقلال-این-بار-نوبت-جوانان-است-wrflmu/ یک لشگر مصدوم برای استقلال؛ این بار نوبت جوانان است http://www.sarkhat.com/fa/group/یک-لشگر-مصدوم-برای-استقلال-این-بار-نوبت-جوانان-است-wrflmu/ ورزشی Thu, 18 Oct 2018 19:53:24 -0700 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نگاهی به لیست غایبان استقلال برایدیدار سخت در مقابل سایپا نشان می دهد که وینفرد شفر حتی برای انتخاب یازده بازیکناصلی تیمش هم با چالشی جدی مواجه است.

فرشید اسماعیلی،روزبه چشمی،میلاد زکی پور و خسرو حیدری بازیکنانیهستند که به طور قطعی بازی عصر امروز را از دست داده اند. بازیکنانی که تا پیش ازاین در اکثر بازی های استقلال به طور ثابت در ترکیب تیم حاضر بوده اند و در واقع ستون فقرات تیم شفر را تشکیل میدادند.

در این میان تعدادی از بازیکنان استقلال مثل وریا غفوری،سید حسینحسینی و علی کریمی هم تا همین یکی دو روز پیش در اردوی تیم ملی بوده اند و آن طورکه باید و شاید نتوانسته اند در تمرینات روزهای اخیر استقلال حاضر باشند و مشخصنیست با چه میزان آمادگی به اردوی تیم باشگاهی شان برگشته اند و اینکه آیا میتوانند در بازی امروز به میدان بروند یا نه. این دقیقا همان حالتی است که علی داییهم در تیم خود با مهدی ترابی دارد و مشخص نیست که آیا این ملی پوش جوان می تواندفردا با پیراهن نارنجی سایپا مقابل استقلال به میدان برود یا خیر.

از طرفی دیگر تکلیف هافبک های خارجی استقلال هم مشخص نیست. مارکوسنویمایر که بیش از یک ماه است برای استقلال بازی نکرده و هنوز مشخص نیست که آیابرای بازی کردن آماده است یا نه. طارق همام هم که قبل از تعطیلات بازی های باشگاهیدچار آسیب دیدگی شده بود این روزها با استقلال تمرین می کند اما کسی از میزانآمادگی اش خبر ندارد.

در این آشفته بازار مصدومیت که بدون تردید استقلال را با مشکلاتزیادی مواجه خواهد کرد، شاید این بار نوبت اعتماد به جوانان باشد. جوانانی کهروزهای اخیر را در اردوی تیم ملی امید سپری کردند و زلاتکو کرانچار هم بسیار از آنها تعریف کرد.

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/آخرین-گمانه-زنی-کارشناسان-سیاسی-ترک-درباره-سرنوشت-خاشقچی-ustost/ آخرین گمانه زنی کارشناسان سیاسی ترک درباره سرنوشت خاشقچی http://www.sarkhat.com/fa/group/آخرین-گمانه-زنی-کارشناسان-سیاسی-ترک-درباره-سرنوشت-خاشقچی-ustost/ دیگر اخبار Thu, 18 Oct 2018 19:51:53 -0700 آخرین گمانه زنی کارشناسان سیاسی ترک درباره سرنوشت خاشقچی
خبرگزاری جمهوری اسلامیآخرین گمانه زنی کارشناسان سیاسی ترک درباره سرنوشت خاشقچی آنکارا ـ ایرنا ـ چگونگی ناپدید شدن 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار سعودی، ربایش و یا قتل وی پس از مراجعه به کنسولگری عربستان در استانبول، همچنان سوژه داغ و موضوع محوری گمانه زنی کارشناسان سیاسی ترک در رسانه های خبری ترکیه است و لحظه به لحظه بر حساسیت و دامنه آن افزوده می شود.

به گزارش روز جمعه ایرنا، خاشقچی در ۲ اکتبر (۱۰ مهر ماه) پس از ورود به ساختمان کنسولگری عربستان در استانبول ناپدید شد و مقام های غیر رسمی ترکیه اعلام کردند که وی در داخل ساختمان به دستور مقام های سعودی به قتل رسیده است.روزنامه 'واشنگتن پست' نیز نوشت که تصاویر ویدیویی و صدای ضبط شده ای موجود است که اثبات می کند خاشقچی پس از شکنجه، به قتل رسیده است.خاشقچی که پس از انتصاب بن سلمان به عنوان ولیعهد عربستان، این کشور را ترک کرد و به آمریکا رفت، هنگام حضور در استانبول قصد ازدواج با یک زن تبعه ترکیه را داشت و برای طی کردن مراحل ثبت ازدواج خود مجبور به مراجعه به کنسولگری عربستان در استانبول شده بود.به رغم انتشار اخباری از رسانه های ترک به استناد ادعاهای مطبوعات آمریکایی مبنی بر ربایش و قتل خاشقچی و همچنین تداوم تحقیقات جنایی ـ قضایی پلیس ترکیه، هنوز اطلاع دقیقی از سرنوشت این روزنامه نگار مشهور در دست نیست و خبری رسمی درباره سرنوشت وی منتشر نشده و این موضوع همچنان محور گمانه زنی مقامات امنیتی و مفسران سیاسی ترکیه است.مته یارار کارشناس سیاسی ـ امنیتی ترک میهمان برنامه زنده تلویزیونی خبر ترک بود که به موضوع ناپدید شدن خاشقچی پرداخت.این کارشناس امنیتی احتمال ربودن روزنامه نگار عربستانی را بسیار بیشتر از قتل وی دانست و درباره وجود اسناد صوتی در اختیار مقامات امنیتی ترک به ادعای مطبوعات آمریکایی...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/وزیران-دفاع-آسه-بدنبال-کاهش-تنش-ها-در-دریای-جنوبی-چین-hfrvnz/ وزیران دفاع آسه بدنبال کاهش تنش ها در دریای جنوبی چین http://www.sarkhat.com/fa/group/وزیران-دفاع-آسه-بدنبال-کاهش-تنش-ها-در-دریای-جنوبی-چین-hfrvnz/ ایران Thu, 18 Oct 2018 18:52:10 -0700 وزیران دفاع آسه بدنبال کاهش تنش ها در دریای جنوبی چین
خبرگزاری جمهوری اسلامیوزیران دفاع آسه بدنبال کاهش تنش ها در دریای جنوبی چین کوالالامپور- ایرنا- وزیران دفاع اتحادیه جنوب شرق آسیا ' آسه آن' که از امروز در سنگاپور آغاز شده درپی ایجاد توافق بر سر اولین کدرفتاری یا دستورالعمل چندجانبه حرکت هواپیماهای نظامی کشورهای منطقه و قدرت های جهانی شامل آمریکا و چین دردریای جنوبی چین هستند تا تنش ها دراین منطقه کاهش یابد.

به گزارش روز جمعه ایرنا،در اجلاس سالانه وزیران دفاع آسه آن ، کشورهای مالزی، اندونزی، سنگاپور، تایلند، میانمار، فیلیپین، برونئی، کامبوج ، لائوس و ویتنام به همراه وزیران دفاع چین و آمریکا ، شرکت دارند.دراین اجلاس که از امروز در سنگاپور در حال برگزاری است ،همچنین شرکای گفت وگویی آسه آن با عنوان ADMM-Plus از دیگر نقاط مختلف جهان شامل ، نیوزیلند، هند، ژاپن،کره جنوبی و روسیه شرکت کرده اند.نشست دوروزه وزیران دفاع آسه آن تا فردا (شنبه) ادامه خواهد داشت.اجلاس سالانه وزیران دفاع آسه آن درمیان تنش های گسترده میان امریکا و چین برگزار می شود.چین به دلیل کمک های نظامی گسترده واشنگتن به تایوان، حضور ناوهای نظامی آمریکا و متحدان غربی اش در آبهای دریای جنوبی چین و تحریک کشورهای منطقه و جنگ تجاری تمام عیار علیه پکن با آمریکا وارد طیف گسترده ای از اختلاف های سیاسی، نظامی و تجاری شده است.جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا نیز پس از سفر به ویتنام در این اجلاس شرکت کرده است.دیدار وی با 'وی فنگه' وزیر دفاع چین که قرار بود در جریان نشست وزیران دفاع عضو شرکای گفت وگویی آسه آن انجام شود، تعلیق شده است.ناظران منطقه ای یکی از دلایل آن را تحریم ماه گذشته واشنگتن علیه پکن به دلیل خریدهای گسترده نظامی از روسیه اعلام کردند.متیس در این باره گفت:دو اقتصاد بزرگ دنیا نیاز به تقویت روابط با سطح بالا دارند تا بتوانند تنش...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/بمب-افکن-آمریکا-برفراز-دریای-جنوبی-پرواز-کرد-gtvbet/ بمب افکن آمریکا برفراز دریای جنوبی پرواز کرد http://www.sarkhat.com/fa/group/بمب-افکن-آمریکا-برفراز-دریای-جنوبی-پرواز-کرد-gtvbet/ دیگر اخبار Thu, 18 Oct 2018 18:41:16 -0700 بمب افکن آمریکا برفراز دریای جنوبی پرواز کرد
خبرگزاری جمهوری اسلامیبمب افکن آمریکا برفراز دریای جنوبی پرواز کرد پکن- ایرنا- به دنبال بالا گرفتن تنش های تجاری، سیاسی و نظامی چین و آمریکا و همزمان با اجلاس 'آ سه آن' در سنگاپور، آمریکا عصر روز پنجشنبه به وقت محلی، یک بمب افکن خود را بر فراز دریای جنوبی به پرواز دراورد.

به گزارش ایرنا روزنامه 'مورنینگ پست' هنگ کنگ روز جمعه گزارش کرد بمب افکن بی ۵۲ آمریکا در شرایطی بر فراز جزایر دریای جنوبی چین به پرواز درامد که پکن این منطقه را متعلق به خود می داند و همزمان 'جیمز متیس' وزیر دفاع آمریکا در سنگاپور با 'وی فونگ خه' وزیر دفاع چین دیدار و گفت و گو کرده است.یکی از اصلی ترین موضوعاتی که دو وزیر دفاع در دیدار یک ساعت و نیم خود راجع به آن بحث و رایزنی کردند، حضور نظامی آمریکا در این منطقه به همراه جنگنده ها و ناوهایش بوده است.برخی گزارش ها حاکی است آمریکا دو فروند بمب افکن خود را از پایگاه گوام به پرواز دراورده که یکی از آنها برفراز برخی از جزایری پرواز کرده است که چین آنها را متعلق به خود می داند.همزمان تارنمای وزارت خارجه چین به اقدامات نظامی آمریکا در این منطقه اعتراض کرده و این کشور را مسئول تشدید تنش ها در منطقه دانسته است.روزنامه مورنینگ پست هنگ کنگ می نویسد این اقدامات می تواند باعث تشدید تنش ها شود و اجلاس وزیران دفاع 'آ سه آن' را نیز به چالش بکشد.متیس در جریان دیدار با وزیر دفاع چین صراحتا از نظامی شدن دریای جنوبی از سوی چین انتقاد کرده و گفته است ما بدون هیچ ابایی اعتراضات و انتقادها را مطرح می کنیم و بر این باوریم که این منازعه طولانی خواهد بود.دو طرف درباره سفر وزیر دفاع چین به آمریکا نیز گفت و گوهایی صورت...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/خدمات-ویژه-زائران-کربلا-در-مرز-مهران-فیلم-myuqrp/ خدمات ویژه زائران کربلا در مرز مهران + فیلم http://www.sarkhat.com/fa/group/خدمات-ویژه-زائران-کربلا-در-مرز-مهران-فیلم-myuqrp/ فیلم Thu, 18 Oct 2018 18:38:04 -0700

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ استان ایلام در آستانه مراسم اربعین خدمات ویژه رفاهی، امدادی و درمانی برای زائران حرم امام حسین (ع) در نظر گرفته است.

همچنین چندین موکب در استان ایلام از راهپیمایان اربعین پذیرایی می‌کنند.

 

بیشتر بخوانید: مرز مهران، آماده عبور زائران اربعین + فیلم

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 

انتهای پیام/

 

آغاز راهپیمایی اربعین از مرز مهران + فیلم

 

... ]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/بخش-خبری-۲۰-۳۰-مورخ-۲۶-مهرماه-ماه-۹۷-فیلم-pnbcbm/ بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۲۶ مهرماه ماه ۹۷ + فیلم http://www.sarkhat.com/fa/group/بخش-خبری-۲۰-۳۰-مورخ-۲۶-مهرماه-ماه-۹۷-فیلم-pnbcbm/ اقتصاد Thu, 18 Oct 2018 18:28:46 -0700

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛  بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلفی از جمله کلاکت  ،دستگیری سارق مسلح   ،  مرگ مرموز روزنامه نگار عربستانی   و... پرداخته است.

 

 

 

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 

بیشتر بخوانید: بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۲۳ مهرماه ماه ۹۷ + فیلم 

 

انتهای پیام/

بیست وسی + فیلم

 

... ]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/رسانه-آمریکایی-پمپئو-مدرک-صوتی-قتل-خاشقچی-را-شنیده-است-jlpwot/ رسانه آمریکایی: پمپئو مدرک صوتی قتل خاشقچی را شنیده است http://www.sarkhat.com/fa/group/رسانه-آمریکایی-پمپئو-مدرک-صوتی-قتل-خاشقچی-را-شنیده-است-jlpwot/ ورزشی Thu, 18 Oct 2018 17:59:29 -0700 رسانه آمریکایی: پمپئو مدرک صوتی قتل خاشقچی را شنیده است
خبرگزاری جمهوری اسلامیرسانه آمریکایی: پمپئو مدرک صوتی قتل خاشقچی را شنیده است تهران - ایرنا - یک شبکه خبری آمریکایی مدعی شد که وزیر خارجه ایالات متحده در دیدار با مقام های ترکیه ای فایل صوتی ضبط شده از لحظه شکنجه و قتل روزنامه نگار مفقود شده سعودی را شنیده است.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، شبکه خبری ای بی سی آمریکا به نقل از یک مقام بلند پایه ترکیه ای گزارش داد که مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا فایل صوتی شکنجه و قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی را شنیده است.به نوشته تارنمای ای بی سی، در سفر پمپئو به آنکارا، مقام های ترکیه ای این فایل را برای او پخش کرده و متن پیاده شده آن را به وی داده اند.این در حالی است که هیتر نوئرت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای این مطلب را تکذیب کرده و تاکید کرد که پمپئو «هیچ فایل صوتی را نشنیده و هیچ متنی را ندیده است».پمپئو روز چهارشنبه پس از بازگشت از ترکیه در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا چنین فایل صوتی را شنیده، گفت: چیزی برای گفتن در این باره ندارم.دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز با اشاره به مدارک ادعا شده از سوی مقام های ترکیه خواستار دریافت این مدارک شده و گفت که بعید می داند چنین چیزی وجود داشته باشد.این در حالی است که ترامپ پس از دیدار با پمپئو در کاخ سفید و شنیدن نتایج سفر وی به ریاض و ترکیه ادبیات خود را پیرامون پرونده خاشچقی تغییر داده و تایید کرد که وی به قتل رسیده است.به گزارش ایرنا، وزیر خارجه آمریکا روز سه شنبه برای گفت و گو با مقام های سعودی پیرامون سرنوشت خاشقچی به ریاض رفته و سپس از آنجا به آنکارا سفر کرد.پمپئو با رجب طیب اردوغان رییس جمهوری...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/توئیتر-ربات-های-حامی-حکومت-سعودی-را-متوقف-کرد-kqzyca/ توئیتر، ربات های حامی حکومت سعودی را متوقف کرد http://www.sarkhat.com/fa/group/توئیتر-ربات-های-حامی-حکومت-سعودی-را-متوقف-کرد-kqzyca/ ایران Thu, 18 Oct 2018 17:41:37 -0700 توئیتر، ربات های حامی حکومت سعودی را متوقف کرد
خبرگزاری جمهوری اسلامیتوئیتر، ربات های حامی حکومت سعودی را متوقف کرد تهران - ایرنا - توئیتر شبکه ای از ربات ها را که محتواهایی در حمایت از حکومت سعودی در موضوع پرونده خاشقچی منتشر می کردند، حذف کرد.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، شبکه خبری ان بی سی آمریکا گزارش داد که فهرستی از ربات های توئیتری که در موضوع ناپدید شدن «جمال خاشقچی» روزنامه نگار عربستانی مطالبی در حمایت از آل سعود منتشر می کردند، به شرکت توئیتر ارائه داده و این شرکت اقدام به تعلیق این حساب های کاربری کرده است.به نوشته تارنمای ان بی سی، یک کارمند شرکت توئیتر که خواست نامش فاش نشود گفت که این شرکت پیش از آن نیز از وجود چنین ربات هایی آگاه بوده و بسیاری از آن ها را پیش از گزارش ان بی سی متوقف کرده است.برخی از این ربات ها مطالبی در حمایت از محمد بن سلمان ولیعهد عربستان نشر و بازنشر می کرده اند به طوری که روز یکشنبه هشتگی با مضمون «ما به محمد بن سلمان اعتماد داریم» از سوی این ربات ها ترند جهانی شده بود.بن سلمان از سوی رسانه ها متهم به صدور دستور قتل خاشقچی در ترکیه شده و در روزها و هفته های اخیر تحت فشار شدید رسانه های بین المللی بوده است.برخی دیگر از این ربات ها نیز با انتشار مطالبی قصد ایجاد تردید در دست داشتن مقام های سعودی در قتل احتمالی خاشقچی داشته اند.این در حالی است که مقام های ترکیه ای اعلام کرده اند خاشقچی به دست ۱۵ مامور سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسیده است.روزنامه نیویورک تایمز پنجشنبه شب گزارش داد که عربستان قصد دارد برای نجات بن سلمان از این بحران، احمد العسیری معاون سرویس امنیت و اطلاعات خارجی این کشور را به عنوان مقصر قتل خاشقچی معرفی...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/موضوع-مهاجران-مشاوران-ترامپ-را-به-فریاد-آورد-mrpzel/ موضوع مهاجران، مشاوران ترامپ را به فریاد آورد http://www.sarkhat.com/fa/group/موضوع-مهاجران-مشاوران-ترامپ-را-به-فریاد-آورد-mrpzel/ دیگر اخبار Thu, 18 Oct 2018 17:29:40 -0700 موضوع مهاجران، مشاوران ترامپ را به فریاد آورد
خبرگزاری جمهوری اسلامیموضوع مهاجران، مشاوران ترامپ را به فریاد آورد تهران - ایرنا - شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که موضوع مهاجران در مرزهای جنوبی آمریکا باعث شده مشاوران ارشد ترامپ در جلسه ای در کاخ سفید بر سر هم فریاد بکشند.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، تارنمای سی ان ان به نقل از دو منبع آگاه نوشت: مشاجره داغ جان کلی رئیس کارکنان و جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید پیرامون موج جدید مهاجران در مرزهای جنوبی آمریکا به داد و فریاد تبدیل شد.روز گذشته دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری تهدید کرد در صورتی که مکزیک کاروان های مهاجران آمریکای جنوبی را در مرزهای خود متوقف نکند، واشنگتن از ارتش خود استفاده کرده و مرزها را خواهد بست.موضوع مهاجران با نزدیک شدن کاروان های چند صد هزار نفری مهاجران آمریکای جنوبی به مرزهای ایالات متحده بحرانی شده و ترامپ دمکرات ها را متهم اصلی ضعف قوانین ضدمهاجرتی و کنترل مرزها می داند.ترامپ که به گفته برخی منابع در ابتدای مشاجره کلی و بولتون حضور داشته و بحث آن ها را شنیده، پس از خروج از کاخ سفید در پاسخ به خبرنگاران هرگونه اطلاع از این بحث را تکذیب کرد.گفته می شود علت آغاز مشاجره مشاوران ارشد ترامپ متهم شدن «کریستین نیلسون» وزیر امنیت داخلی ترامپ از سوی بولتون به ضعف در دفاع از مرزها بوده است.نیلسون زمانی که کلی پیش از تصدی سمت ریاست کارکنان کاخ سفید، وزارت امنیت داخلی را بر عهده داشت، معاون وی بوده و این امر باعث شده که کلی در مقام دفاع از نیلسون برآید.به گفته سی ان ان به نقل از منابع آگاه، شدت داد و فریادهای کلی و بولتون به حدی بوده که دیگر کارکنان کاخ سفید گفته اند یکی از آن ها حتما استعفا می دهد.اما سارا سندرز...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/اهمیت-بازار-ایران-در-همایش-لندن-مورد-تأکید-قرار-گرفت-lzyotl/ اهمیت بازار ایران در همایش لندن مورد تأکید قرار گرفت http://www.sarkhat.com/fa/group/اهمیت-بازار-ایران-در-همایش-لندن-مورد-تأکید-قرار-گرفت-lzyotl/ دیگر اخبار Thu, 18 Oct 2018 17:29:43 -0700 اهمیت بازار ایران در همایش لندن مورد تأکید قرار گرفت
خبرگزاری جمهوری اسلامیاهمیت بازار ایران در همایش لندن مورد تأکید قرار گرفت لندن - ایرنا - شرکت‌کنندگان در همایش «چشم‌انداز و توسعه روابط تجاری انگلیس و ایران»، به‌رغم خروج آمریکا از برجام و ازسرگیری مجدد تحریم‌ها، بازار ایران را حائز اهمیت و پرسود توصیف کردند.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن به‌عنوان نخستین سخنران این نشست اظهار داشت که روابط اقتصادی تهران و لندن در چارچوب روابط اقتصادی و تجاری با ایران و اروپا در یک بزنگاه تاریخی قرار دارد به‌طوری‌که هرگز تا این حد راهبردی نبوده است.وی توضیح داد که همواره روابط اقتصادی دو کشور سنتی بوده اما این بار اهمیت سیاسی و استراتژیک ویژه‌ای پیدا کرده است. سفیر کشورمان عنوان کرد که اکنون اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی در سطوح بالای سیاسی، روابط اقتصادی و همکاری‌های تجاری با ایران را تشویق می‌کنند و یک نماینده عالی سیاسی اروپایی در تهران در حال بررسی آخرین نحوه تعیین کانال ارتباط مالی و بانکی میان ایران و اروپا است. وی با مروری بر مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه پنج به‌علاوه یک، به نقش جک استراو وزیر خارجه پیشین انگلیس که یکی از سخنرانان اصلی این نشست بود اشاره کرد و ادامه داد که استراو نقش مهمی در طراحی و آغاز مذاکره ایران با سه کشور اروپایی داشت که در سال ۲۰۰۳ آغاز گردید.بعیدی نژاد افزود: اگرچه آن مذاکرات به دلیل کارشکنی‌های آمریکا نافرجام ماند، اما زمینه‌ای شد برای مذاکرات بعدی با گروه پنج به‌علاوه یک که نهایتاً به برجام منتهی شد. وی گفت: همان‌طور که ملاحظه می‌کنید برخی ابتکار عمل‌ها در زمان خودشان ممکن است موفق نباشند اما همه ابتکار عمل‌ها ارزش‌های خودشان رادارند که باپشتکار و وفاداری به اصول می‌توانند به موفقیت نائل شوند. در این نشست که در محل اقامت سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن برگزار شد،...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/کیمیای-هگمتانه-بی-لعاب-kwtyrk/ کیمیای هگمتانه، بی لعاب http://www.sarkhat.com/fa/group/کیمیای-هگمتانه-بی-لعاب-kwtyrk/ اقتصاد Thu, 18 Oct 2018 17:04:55 -0700 کیمیای هگمتانه، بی لعاب
خبرگزاری جمهوری اسلامیکیمیای هگمتانه، بی لعاب همدان - ایرنا - در این سال ها که اشتغالزایی و کارآفرینی یک هنر محسوب می شود، سفالگران شهر جهانی لالجین با مشکلات و چالش های بسیاری همچون کمبود لعاب دست به گریبان هستند؛ اما با عزم ملی، سفال را به عنوان کیمیای هگمتانه به کشورهای مختلف صادر می کنند.

به گزارش ایرنا، از دیرباز کوزه گری و سفالگری یکی از هنرهای مردمان دیار هگمتانه بوده است، به موزه هگمتانه که سر بزنید انواع کوزه، بشقاب، لیوان و دیگر محصولات سفالگری دیده می شود که از زیر خاک همین شهر پیدا شده است. میراثی که از بیش از دو هزار و ۵۰۰ سال پیش و از زمان مادها نسل به نسل و دست به دست به مردمان امروز همدان انتقال یافته است؛ سفالی که حالا در کنار نماد فرهنگ این نقطه از ایران کهن، به عنوان صنعتی اقتصادی فعال است. در سراسر ایران حرف از سفال که می شود نام لالجین به ذهن می رسد؛ شهری که در اردیبهشت ۱۳۹۵ نامش به عنوان شهر جهانی سفال در دفتر سازمان جهانی صنایع دستی ثبت شد. اینجا در لالجین کیمیاگری شغل اصلی مردمانش است. هنرمندان این شهر جهانی، با جادوی آب و آتش، خاک را به هنر کیمیا می کنند. خاکی که لابه لای انگشتان پر مهرشان به تندیسی از هنر تبدیل شده و در گوشه ای از خانه هنردوستان جای می گیرد. به لالجین شهر جهانی سفال که وارد می شوی مغازه های عرضه سفال نمایان است؛ هر چند در ویترین بخشی از این مغازه ها محصولات چینی توی ذوق می زند، محصولاتی که به صورت ماشینی تولید شده و با صنایع دستی قابل قیاس نیست. البته هنردوستانی که برای خرید سفال به اینجا می آیند فرق آن را با سفال دست ساز لالجین خوب می دانند. سفال هایی که با هنر میناکاری نیز جلوه...

]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/جهانگیری-افتخار-آفرینی-جوانان-دربازی-های-المپیک-را-تبریک-گفت-fqoqng/ جهانگیری افتخار آفرینی جوانان دربازی‌های المپیک را تبریک گفت http://www.sarkhat.com/fa/group/جهانگیری-افتخار-آفرینی-جوانان-دربازی-های-المپیک-را-تبریک-گفت-fqoqng/ ورزشی Thu, 18 Oct 2018 16:45:00 -0700 جهانگیری افتخار آفرینی جوانان دربازی‌های المپیک را تبریک گفت
خبرگزاری جمهوری اسلامیجهانگیری افتخار آفرینی جوانان دربازی‌های المپیک را تبریک گفت تهران - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در پیامی درخشش و افتخار آفرینی جوانان ایران در بازی‌های المپیک جوانان را تبریک گفت.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، در متن پیام تبریک جهانگیری آمده است: بار دیگر جوانان این مرز و بوم در عرصه جهانی خوش درخشیدند و با به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس کشور عزیزمان، احترام جهانیان را برانگیخته، توانایی و خلاقیت ورزشکاران ایران را به نمایش گذاشتند.کسب ۱۴ مدال و مقام هفتم بازی های المپیک جوانان آرژانتین ۲۰۱۸، نوید بخش روزهای بهتر و موفقیت های بزرگتری برای ورزش ایران خواهد بود. این پیروزی غرور آفرین و ارزشمند را به همه مربیان و ورزشکاران عزیز صمیمانه تبریک می گویم.به گزارش ایرنا، سومین دوره بازی های المپیک جوانان در حالی در بوینس آیرس آرژانتین خاتمه یافت که کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران با کسب ۷ مدال طلا، ۳نقره و ۴برنز و صعود ۱۷ پله ای نسبت به دوره قبل در رده هفتم این بازی ها ایستاد.شبد**1953**1379

انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

اسحاق جهانگیری

پیام تبریک

المپیک آرژانتین

ارسال دیدگاه ها برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید فرستنده * پست الکترونیک کد امنیتی ارسال یادداشت ارسال نظر   موضوع از شما گزارش از ما سخن شما با مسئولین دیدگاه شما با موفقیت ارسال شد.

ارتباط با سردبیر newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

گالری تصاویر پربیننده ازدحام اردنی ها برای ورود به سوریه ینی شفق: یکی از اعضای تیم ترور خاشقچی کشته شد نماینده سوریه در شورای امنیت نماینده سعودی را ضربه فنی کرد دورخیز کنگره برای شکستن چتر دفاعی... ]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/رابطه-انتقال-مدیر-تلگرام-به-امارات-سازمان-سیا-فیلم-ctcwqc/ رابطه انتقال مدیر تلگرام به امارات و سازمان سیا + فیلم http://www.sarkhat.com/fa/group/رابطه-انتقال-مدیر-تلگرام-به-امارات-سازمان-سیا-فیلم-ctcwqc/ اقتصاد Thu, 18 Oct 2018 16:07:29 -0700

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ سیدعلیرضا آل داوود پژوهشگر فضای مجازی و رسانه در برنامه رصد شبکه قرآن به موضوع دستیابی پیامرسان «تلگرام» به اطلاعات ۴۰ میلیون کاربر ایرانی پرداخته است.

آل داوود درباره رابطه انتقال مدیر تلگرام به امارات توسط سازمان سیا و گزارش رسانه‌ها از تشکیل امپراطوری جاسوسی در منطقه توسط امارات صحبت می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: چرا هاتگرام و تلگرام طلایی در ۱۵ شهریور مسدود نشدند؟

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 

انتهای پیام/

 

جاسوسی تلگرام از کاربران ایرانی + فیلم

 

... ]]>
http://www.sarkhat.com/fa/group/آمریکا-نمی-تواند-بر-جنایت-علیه-کودکان-فلسطینی-سرپوش-بگذارد-rinqjt/ آمریکا نمی تواند بر جنایت علیه کودکان فلسطینی سرپوش بگذارد http://www.sarkhat.com/fa/group/آمریکا-نمی-تواند-بر-جنایت-علیه-کودکان-فلسطینی-سرپوش-بگذارد-rinqjt/ علوم و فن آوری Thu, 18 Oct 2018 15:57:46 -0700 آمریکا نمی تواند بر جنایت علیه کودکان فلسطینی سرپوش بگذارد
خبرگزاری جمهوری اسلامیآمریکا نمی تواند بر جنایت علیه کودکان فلسطینی سرپوش بگذارد نیویورک- ایرنا- نماینده ایران در سازمان ملل متحد از جامعه بین المللی خواست اجازه ندهند زورگویی آمریکا و جنایات صهیونیست ها حقوق فلسطینیان را تضییع کند و گفت: آمریکا نمی تواند بر جنایات این رژیم علیه کودکان فلسطینی سرپوش بگذارد.

به گزارش ایرنا از نمایندگی ایران در سازمان ملل، غلامعلی خوشرو عصر پنج شنبه در نشست شورای امنیت که به موضوع فلسطین و خاورمیانه اختصاص داشت، افزود: وضعیت در فلسطین رو به وخامت است و تنها در تظاهرات بازگشت فلسطینیان، تاکنون بیش از ۲۰۰ نفر شهید و بیش از ۲۲ هزار نفر نیز مجروح شده اند.وی اضافه کرد: آنچه تظاهرات کنندگان فلسطینی می خواهند، بازگشت به خانه و کاشانه آبا و اجدادی خود و تشکیل دولت مستقل فلسطین و حق طبیعی آنها است.نماینده ایران در سازمان ملل متحد ادامه داد: رژیم اسرائل آنها را می کشد چون فلسطینی هستند؛ چون هیچ حقوقی حتی حق زندگی نیز برای آنها قائل نیست. اینها نتیجه ۷۰ سال ظلم در حق فلسطینیان است که با حمایت آمریکا و به خاطر بی تفاوتی شورای امنیت ادامه یافته است.خوشرو با یادآوری اینکه آمریکا ۴۴ قطعنامه علیه اسرائیل را در شورای امنیت وتو کرده است، اظهار کرد: این نهاد حدود ۳۰۰ قطعنامه در مورد موضوعات مرتبط با فلسطین تصویب اما اسرائیل همه آنها را نقض کرده است. این رژیم در صدر ناقضان قطعنامه های این نهاد قرار دارد.وی در پاسخ به ادعاهای نیکی هیلی سفیر مستعفی آمریکا که از شهید فهمیده برای اثبات ادعای استفاده ایران از کودکان در سوریه یاد کرده بود، گفت: آمریکا با این حرف ها نمی تواند بر جنایات خود و اسرائیل در حق کودکان فلسطینی و کشتار وحشیانه آنها سرپوش گذارد.نماینده ایران در سازمان ملل متحد افزود: آمریکا که نماینده اش تلاش کرد دایه مهربانتر...

]]>