۳۰ دوچرخه‌سوار به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند/نفرات برتر روز نخست پیست بانوان

30 دوچرخه‌سوار به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند/نفرات برتر روز نخست پیست بانوان
خبرگزاری فارس
خبرگزاری فارس - ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

۳۰ دوچرخه‌سوار به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند/نفرات برتر روز نخست پیست بانوان

۳۰ ورزشکار در رده های سنی جوانان،امید و بزرگسالان به اردو تیم ملی استقامت و نیمه استقامت دعوت شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، کمیته تیم‌های ملی بخشنامه اردو تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت را صادر کرد.
متن بخشنامه به شرح ذیل می باشد:

احتراماً باستحضار می‌رساند اردوی تدارکاتی جهت انتخاب نفرات مستعد به منظور پشتوانه سازی تیم های ملی استقامت و نیمه استقامت در رده های سنی امید، جوانان و نوجوانان از تاریخ ۲۳/۵/۹۶ لغایت ۱/۶/۹۶ در محل کمپ تیم های ملی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می گردد.
از این رو خواهشمند است ورزشکاران مشروحه زیر با همراه داشتن مدارک لازم (کارت بیمه ورزشی،اصل شناسنامه و کارت ملی ، دفترچه خدمات درمانی، رضایتنامه محضری والدین برای افراد زیر ۱۸ سال و معرفی نامه هیأت مربوطه و دوچرخه مناسب و تجهیزات مورد نیاز ) خود را رأس ساعت ۱۵:۰ به سرپرست اردو ،آقای جعفر رنجبران ( ۰) معرفی نمایند.
ضمناً نفرات منتخب بانوان بعد از رقابتهای قهرمانی کشور به اردوی تدارکاتی دعوت خواهند شد.

ورزشکاران :

۱.آیدین علیاری ( آ. شرقی) ۱۷.محمد مولوی ( تهران)
۲.شایان اوریو ( آ. شرقی) ۱۸.یاشار احمدی( تهران)
۳.امیر شهریاری( آ. شرقی) ۱۹.نیما کامکار( خ. رضوی )
۴.مهدی متاعی( آ.

"ضمناً نفرات منتخب بانوان بعد از رقابتهای قهرمانی کشور به اردوی تدارکاتی دعوت خواهند شد.ورزشکاران :۱.آیدین علیاری ( آ"شرقی) ۲۰. معین سعید( خ. رضوی )
۵.احسان محمودی( آ. شرقی) ۲۱.عماد محمدی ( خ. رضوی)
۶.جعفر علیزاده( آ.

شرقی) ۲۲.کیوان رکانی ( خ. رضوی )
۷.علی میروکیلی( یزد) ۲۳.عرفان زارعی ( مرکزی)
۸.احسان دهقان زاده( یزد) ۲۴.سبحان گنجی ( مرکزی)
۹.سید علی هاشمی( یزد) ۲۵.امیر بیرانوند ( لرستان)
۱۰.حسین بهرام زاده (کرمان) ۲۶.ارسلان فرزاد ( لرستان)
۱۱.امید زار عسگری( کرمان ) ۲۷.آرین پاپی ( لرستان)
۱۲.علی احمدی ( گلستان) ۲۸.محمد امین مرادی (لرستان)
۱۳.سینا کریمی ( همدان ) ۲۹.محمد رضا کریمی ( شیراز)
۱۴.سیاوش کولیوند ( همدان ) ۳۰.محمد گنج خانلو ( البرز)
۱۵.مجید رشتی ( خوزستان )
۱۶.امیر حسین جمشیدیان ( اصفهان)

کادر فنی:

حسین عسکری ( سرمربی )
جعفر رنجبران ( سرپرست آقایان )
محمد مهدی حضوری (مکانیسین)
حمید سجادی (مربی )
علیرضا زینلی ( کمک مربی) 

***روز نخست مسابقات قهرمانی کشور پیست بانوان

نمایندگان استان های تهران،هرمزگان و قزوین قهرمانان روز نخست مسابقات قهرمانی کشور پیست بانوان شدند
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،نخستین روز از مسابقات قهرمانی کشور پیست بانوان در سال ۹۶ از ساعت ۸ صبح امروز در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.
در اولین روز مسابقات قهرمانی کشور قهرمانان ۴رشته در رده بزرگسالان و ۴ رشته در رده جوانان مشخص شدند.

نتایج کلی مسابقات روز نخست به شرح ذیل می باشد:

تعقیبی انفرادی بزرگسالان:
نفر اول مریم جلالیه از استان هرمزگان
نفر دوم پرستو باستی از استان تهران
نفر سوم سمیه یزدانی از استان هرمزگان

اسکرچ بزرگسالان:
نفر اول فروزان عبدالهی از استان قزوین
نفر دوم فاطمه فیضی از استان تهران
نفر سوم سمیه یزدانی از هرمزگان

اسپرینت بزرگسالان:
نفر اول فاطمه هداوند از استان تهران
نفر دوم مائده نظری از استان البرز
نفر سوم آتوسا عباسی از استان تهران

تیم اسپرینت:
تیم اول استان تهران(فاطمه هداوند_آتوسا عباسی)
تیم دوم استان هرمزگان(آیه جمال پور_مینا الهی)
تیم سوم استان یزد(سلماز کربلائی_غزاله درخشان)

تعقیبی انفرادی جوانان:
نفر اول نرگس عبدی از استان تهران
نفر دوم ساجده سیاحیان از استان اصفهان
نفر سوم ستاره زرگر از استان خوزستان

اسپرینت جوانان:
نفر اول نرگس عبدی
نفر دوم مریم پرستو منش
نفر سوم پانیذ ابراهیمی

۵۰۰متر جوانان:
نفر اول نرگس عبدی از استان تهران
نفردوم ستاره زرگر از استان خوزستان
نفر سوم ساجده سیاحیان از استان اصفهان

اسکرچ جوانان:
نفر اول نرگس عبدی
نفر دوم ساجده سیاحیان
نفر سوم مریم پرستو منش

انتهای پیام/

منابع خبر