برنامه هیات‌های شاخص کشوری در هفته سوم آذرماه اعلام شد

برنامه هیات‌های شاخص کشوری در هفته سوم آذرماه اعلام شد
خبرگزاری مهر
خبرگزاری مهر - ۱۵ آذر ۱۴۰۰

به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه جلسات مذهبی هفته سوم آذرماه مساجد، بقاع متبرکه و هیات های شاخص کشوری به همراه لینک پخش زنده با ترافیک رایگان اعلام شد.

برنامه های اعلام شده به شرح ذیل است:

*شنبه

کانون رهپویان وصال شیرازی:

سخنران: حجت الاسلام سیدمحمد انجوی نژاد
نشانی: شیراز، خیابان آقایی، حسینیه سیدالشهداء
شروع مراسم: ساعت ۱۹

لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۲۵۲

*یکشنبه

مسجد دانشگاه تهران:

سخنران: حجت الاسلام حامد کاشانی
نشانی: تهران، خیابان انقلاب، مسجد دانشگاه تهران
شروع مراسم: بعد از نماز ظهر و عصر

هیئت حیدریون:

مداح: محمدحسین عطائیان
نشانی: تهران، میدان ملت، خیابان امیرکیانوش، خیابان حسین شهید، بیت الشهدا مسجد حسین شهید
شروع مراسم: ساعت ۲۰

هیئت متوسلین به حضرت زهرا (سلام الله علیها):

مداح: مهدی صومی
نشانی: تهران، خیابان شهید مدنی، روبروی پمپ بنزین، کوچه ولیعصر، مسجد یحیی
شروع مراسم: ۱۹:۳۰

*دوشنبه

سخنرانی شیخ حسین انصاریان:

نشانی: زاهدان، مسجد جامع زاهدان
شروع مراسم: از ۱۵ آذر به مدت ۹ شب، بعد از نماز مغرب و عشا
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۶۱۱

هیئت محبان رزمندگان غرب تهران:

مداح: سعید حدادیان، محمدحسین حدادیان
نشانی: تهران، خیابان آزادی، غرب یادگار امام، مهدیه امام حسن مجتبی (سلام الله علیه)
شروع مراسم: ساعت ۱۹:۳۰

هیئت آیین حسینی:

مداح: میثم مطیعی
نشانی: تهران، میدان شیخ بهایی، ده ونک، امام زاده قاضی الصابر (علیه السلام)
شروع مراسم: ساعت ۲۰
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۸۱۲

مکتب الزهرا (س):

سخنران: شیخ عباس صراف
مداحان: محمدرضا بذری، مازیار طاولی
نشانی: اتوبان همت غرب خروجی شهران خ لاله
شروع مراسم: ساعت ۲۰:۳۰

غریب مدینه:

سخنران: حجت الاسلام فتحعلی زاده
مداحان: محمد حسن فیضی، علی اصغر ژولیده
نشانی: میدان فلسطین بعد از تقاطع بزرگمهر حسینیه موج الحسن
شروع مراسم: بعد از نماز مغرب و عشا

رایة الزهرا (س):

سخنران: حجت الاسلام چوبچیان
مداح: محمد فصولی، مهدی قاسمی
نشانی: نازی آباد خ رجایی پشت مسجد سیدالشهدا ک خوشنویسان پ۶ حسینیه امام محمد باقر (ع)
شروع مراسم: ساعت

خدمتگزاران سیدالشهدا (ع):

سخنران حامد باقرزاده
مداح: علی اکبرزاد فرج
نشانی: ولیعصر نرسیده به جامی جنب عکاسی پارسی ۱۰۸۳ واحد ۵
شروع مراسم: ساعت ۱۵:۳۰

بیت الرقیه (س):

سخنران: شیخ مصطفی کرمی
مداح: علی آئینه چی، افشین نجفی، مرتضی خادمی
نشانی: یافت آباد ابراهیم آباد خ سید جمال ک فریدونی
شروع مراسم: ساعت ۲۰:۳۰

رایة الرضا (ع):

سخنران: شیخ میثم علی پناه
مداح: کاظم غفار نژاد
نشانی: منیریه خ ابوسعید مسجد دارالاسلام
شروع مراسم: ساعت ۲۰:۳۰

*سه شنبه

حسینیه صنف لباس فروشان:

مداح: منصور ارضی
نشانی: تهران، خیابان سعدی جنوبی، نرسیده به جمهوری، کوچه درختی، حسینیه صنف لباس فروشان
شروع مراسم: ساعت ۰۵:۴۵
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۷۸۸

هیئت ریحانة النبی (سلام الله علیها):

مداح: محمدحسین پویانفر
نشانی: تهران، میدان تجریش، مسجد گیاهی
شروع مراسم: ساعت ۱۹:۳۰
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۴۰۵

هیئت فدائیان حضرت زهرا (سلام الله علیها):

مداح: حسین طاهری
نشانی: تهران، میدان شهدا، خیابان ۱۷ شهریور، به سمت میدان امام حسین (علیه السلام) حسینیه شهید محلاتی
شروع مراسم: ساعت ۱۹

مسجد جمکران:

نشانی: قم المقدسه، مسجد جمکران
شروع مراسم: ۱۹:۱۵
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۶۴۶

هیئت جان نثاران امام زمان (عجل الله تعالی فرجه):

مداح: وحید شکری
نشانی: مشهد مقدس، خیابان امام خمینی ۲۸، کوچه ثبت، حسینیه ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه)
شروع مراسم: ساعت ۲۰:۳۰

*چهارشنبه

هیئت عبدالله بن الحسن (علیه السلام):

سخنران: حاج علی قربانی
مداح: حنیف طاهری
نشانی: فرمانیه، دیباجی شمالی، نرسیده به بزرگراه صدر، مسجد الرضا (علیه السلام)
شروع مراسم: ساعت ۱۹
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۶۷۵

هیئت فاطمیون قم:

مداح: مهدی سلحشور
نشانی: قم المقدسه، میدان بسیج، حسینیه فاطمیون قم
شروع مراسم: ۲۰
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۶۷۴

هیئت حسن جانم:

مداح: امین قدیم
نشانی: فاز ۱ شهرک اکباتان، مدرسه حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) حسینیه رشاد الحسین (سلام الله علیه)
شروع مراسم: ۲۰:۳۰

هیئت حضرت حسن بن علی (سلام الله علیها)

مداح: امیر برومند
نشانی: اصفهان، خیابان ابن سینا، حسینیه بنی فاطمه
شروع مراسم: ۱۹:۳۰

هیئت حداث الحسین (علیه السلام):

مداح: مجتبی قره گزلو
نشانی: تهران، میدان تجریش، خیابان طباطبایی پور، بن بست یاس ۲، حسینیه مرحوم آیت الله محمود اردکانی
شروع مراسم: ۲۰
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۶۴۲

*پنجشنبه

مسجد ارک تهران:

سخنران: حاج مهدی توکلی
مداح: منصور ارضی
نشانی: تهران، میدان پانزده خرداد، مسجد ارک
شروع مراسم: بعد از نماز مغرب و عشا
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۷۸۸

درس اخلاق آیت الله جاودان:

سخنران: آیت الله جاودان
نشانی: تهران، مسجد بازار بزرگ تهران
شروع مراسم: ساعت ۱۹:۳۰

هیئت ریحانة النبی (سلام الله علیها):

مداح: محمدحسین پویانفر
نشانی: تهران، میدان تجریش، امامزاده صالح (سلام الله علیه)
شروع مراسم: ساعت ۲۳
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۴۰۵

هیئت ثارالله زنجان:

مداح: مهدی رسولی
نشانی: زنجان، گلزار شهدای پایین، حسینیه شهدا
شروع مراسم: ساعت ۲۰:۳۰
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۷۰۵

هیئت فدائیان حسین (سلام الله علیها):

مداح: سیدرضا نریمانی
نشانی: اصفهان، چهارراه عسکریه، امامزاده شاه میرحمزه
ساعت شروع مراسم: بعد از نماز مغرب و عشا
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۴۹۰

هیئت الزهرا (سلام الله علیها):

مداح: جواد حیدری، حسن حسین‌خانی
نشانی: تهران، خیابان هفده شهریور، نرسیده به میدان خراسان، حسینیه امام خمینی (ره)
شروع مراسم: ۲۱

هیئت علمدار مشهد الرضا:

مداح: مهدی اکبری، سعید قانع
نشانی: چهارراه شهید شیرودی، حسینیه حضرت زینب (سلام الله علیها)
شروع مراسم: ۲۲
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۸۲۳

هیئت بهشت عباس:

مداح: حسن عطایی
نشانی: قم المقدسه، باجک، کوچه دوم، حسینیه کربلای مقدسه
شروع مراسم: ۲۰:۳۰

هیئت مکتب الرضا:

مداح: سیدمحمدرضا نوشه‌ور، حسین محمدی
نشانی: تهران، افسریه، خیابان ۳۹، بین ۱۵ متری اول و دوم، حسینیه محبان الزهرا (سلام الله علیها)
شروع مراسم: ۲۰

با این ستاره ها؛ قطعه ۴۰:

نشانی: تهران، بهشت زهرا، قطعه ۴۰ گلزار شهدا
شروع مراسم: بعد از نماز مغرب و عشا

هیئت فاطمیه اسلامشهر:

مداح: مرتضی خانعلی، مرتضی ملک محمدی
نشانی: اسلامشهر، خیابان کاشانی، خیابان ابوذر، تقاطع خیابان معراج، مسجد مهدی آل محمد (عج الله تعالی فرجه)
شروع مراسم: ساعت ۲۰:۳۰
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۳۴۵

*جمعه

دعای ندبه مسجد جمکران:

نشانی: قم المقدسه، مسجد مقدس جمکران
شروع مراسم: بعد از طلوع آفتاب
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۶۴۶

حسینیه دلریش:

مداح: رسول فیضی، محمدحسن فیضی
نشانی: خیابان جمهوری، نرسیده به بهارستان، کوچه ممتاز، حسینیه دلریش
شروع مراسم: ۹ صبح
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۸۵۴

هیئت الرضا (سلام الله علیها)

مداح: عبدالرضا هلالی
نشانی: تهران، خیابان خیام، پایین تر از میدان محمدیه، خیابان شهید هرندی، تکیه‌گاه آقا مرتضی علی (سلام الله علیه)
شروع مراسم: ۱۹:۳۰

هیئت مکتب المهدی (عجل الله تعالی فرجه)

مداح: محمد کمیل
نشانی: تهران، میدان شهدا، مقابل مترو، حسینیه شهید همت
شروع مراسم: ۲۰:۳۰

هیئت صاحب العصر اراک:

مداح: مسعود پیرایش
نشانی: اراک، خیابان امام خمینی (ره)، کوچه الکه، مسجد ساعت
ساعت شروع مراسم: ۲۰
لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۲۴۸۵

هیئت آل یاسین

مداح: امین قدیم
نشانی: تهران، میدان شهدا، خیابان هفده شهریور، انتهای خیابان فیاض بخش، حسینیه طاهایی
شروع مراسم: ۱۸

هیئت نوجوانان عشاق الحسین

سخنران: حاج علی قربانی
مداح: طاها قربانی، محمدحسین کاشفی
نشانی: تهران، میدان شهدا،؛ خیابان قادری، نبش عظیم‌زادگان، حسینیه محبان الصادق (علیه السلام)
شروع مراسم: بعد از نماز مغرب و عشا

لینک پخش زنده با ترافیک رایگان: https://tekye.net/live/۳۴۶۰ ‌

منابع خبر

اخبار مرتبط

آخرین اخبار

خبرگزاری مهر - ۴ ساعت قبل

دیگر اخبار این روز