اعلام برنامه هفتههای اول تا هفدهم لیگ دسته اول فصل ۹۶- ۹۵
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه کامل نیم فصل اول مسابقات لیگ دسته اول را تا هفته هفدهم فصل ۹۶-۹۵ اعلام کرد. به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، فریبرز محمودزاده مسئول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور اظهار داشت: با توجه به در نظر گرفتن استانداردهای برگزاری مسابقات از هیئتهای فوتبال و مدیران عامل باشگاهها خواهشمندیم که در آماده سازی ورزشگاهها با توجه به زمان کوتاهی که تا شروع مسابقات وجود دارد تمام تلاش و همت خود را بکاربگیرند تا استادیومها برای برگزاری مسابقات به موقع بهره برداری شود؛ در صورت تکمیل شدن نور ورزشگاهها ساعت بازیها قابل تغییر است. همچنین از هیئتها و باشگاههایی که در این زمینه همکاری لازم را داشتهاند تشکر میکنیم.
وی در پایان افزود: مسابقات جام حذفی (یادواره آزاد سازی خرمشهر) فصل ۹۶-۹۵ در خلال برنامه اعلام شده مسابقات لیگ برگزار میشود.
برنامه کامل نیم فصل اول مسابقات لیگ دسته اول در فصل ۹۶-۹۵ به شرح زیر است:
هفته اول
یکشنبه ۱۷ مرداد ۹۵
فولاد یزد- خیبرخرمآباد (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
راهآهن تهران- گلگهر سیرجان (ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
پارس جنوبی جم- مس رفسنجان (ساعت ۱۸:۰- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
اکسین البرز - نساجی مازندران (ساعت ۱۸:۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
مس کرمان- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۸:۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
آلومینیوم اراک - ملوان بندرانزلی (ساعت۱۸:۰-ورزشگاه امام خمینی اراک)
سپیدرود رشت - بادران تهران (ساعت ۱۸:۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
خونه به خونه مازندران- استقلال اهواز (ساعت ۱۸:۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
نفت مسجدسلیمان- ایران جوان بوشهر(ساعت۱۹:۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته دوم
شنبه ۲۳ مرداد ۹۵
مس رفسنجان- خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه شهداء رفسنجان کرمان)
نساجی مازندران- نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
خیبر خرمآباد- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد)
فجرسپاسی شیراز- سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز)
ملوان بندرانزلی- راهآهن تهران (ساعت ۱۸:۰- ورزشگاه تختی انزلی)
ایرانجوان بوشهر - مس کرمان (ساعت ۱۸:۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
گلگهر سیرجان - اکسین البرز (ساعت ۱۸:۰- ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
بادران تهران- فولاد یزد (ساعت ۱۸:۰ - ورزشگاه اکباتان تهران)
استقلال اهواز- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته سوم
جمعه ۲۹ مرداد ۹۵
فولادیزد- ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
مس کرمان- گلگهر سیرجان (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
خونه به خونه مازندران- بادران تهران (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
سپیدرود رشت- خیبر خرمآباد (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
اکسین البرز- استقلال اهواز (ساعت۱۷:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج)
راهآهن تهران- مس رفسنجان (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید درخشان صبا شهرتهران)
آلومینیوم اراک- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت۱۷:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک)
ایرانجوان بوشهر- نساجی مازندران (ساعت۱۸:۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته چهارم
جمعه ۵ شهریور ۹۵
مس رفسنجان- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۷:۰ چهارم شهداء رفسنجان کرمان)
نساجی مازندران- مس کرمان (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
بادران تهران- ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
پارس جنوبی جم بوشهر- خونه به خونه مازندران (ساعت۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی جم بوشهر)
ملوان بندرانزلی- سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی)
فجرسپاسی شیراز- راهآهن تهران (ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان- نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
خیبرخرمآباد- اکسین البرز (ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
استقلال اهواز- فولادیزد (ساعت ۱۸:۰ - ورزشگاه تختی اهواز)
هفته پنجم
جمعه ۱۲ شهریور۹۵
فولادیزد- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۷:۰ - ورزشگاه شهید نصیری یزد)
نساجی مازندران- گلگهر سیرجان (ساعت۱۷:۰ -ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
سپیدرود رشت- خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
اکسین البرز- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج)
راهآهن تهران- بادران تهران (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
آلومینیوم اراک- خیبر خرمآباد (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک)
مس کرمان - استقلال اهواز (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان)
ایرانجوان بوشهر- ملوان بندر انزلی (ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- مس رفسنجان (ساعت۱۸:۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته ششم
پنج شنبه ۱۸شهریور ۹۵
مس رفسنجان- فولاد یزد (ساعت ۱۶:۴۵ - ورزشگاه شهداء رفسنجان کرمان)
فجرسپاسی شیراز- نساجی مازندران (ساعت ۱۷:۰- ورزشگاه حافظیه شیراز)
خونه به خونه مازندران- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۷:۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
خیبرخرمآباد- راهآهن تهران (ساعت ۱۷:۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
بادران تهران- مس کرمان (ساعت ۱۷:۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
پارس جنوبی جم بوشهر- سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
ملوان بندرانزلی- اکسین البرز (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی)
گلگهر سیرجان- ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
استقلال اهواز - نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته هفتم
شنبه ۲۷ شهریور ۹۵
فولادیزد- خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
نساجی مازندران- خیبرخرمآباد (ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
راهآهن تهران- استقلال اهواز (ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
مس کرمان- مس رفسنجان (ساعت ۱۷:۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
سپیدرود رشت- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۷:۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
گلگهر سیرجان- ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۷:۰ - ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
اکسین البرز- بادران تهران (ساعت ۱۷:۰- ورزشگاه انقلاب کرج)
ایرانجوان بوشهر- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته هشتم
جمعه ۲ مهر ۹۵
مس رفسنجان - نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان)
خیبرخرمآباد- ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
فجرسپاسی شیراز - گلگهر سیرجان (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز)
آلومینیوم اراک - فولاد یزد (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک)
خونه به خونه مازندران- راهآهن تهران (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل)
بادران تهران - نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
ملوان بندرانزلی - مس کرمان (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی)
پارس جنوبی جم بوشهر- اکسین البرز (ساعت ۱۶:۰- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
استقلال اهواز - سپیدرود رشت(ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته نهم
جمعه ۱۶ مهر ۹۵
نساجی مازندران - استقلال اهواز (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
سپیدرود رشت - مس رفسنجان (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
مس کرمان - پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان)
راهآهن تهران - آلومینوم اراک (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
اکسین البرز- فولاد یزد (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه انقلابکرج)
فجر سپاسی شیراز - ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان - بادران تهران (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان)
ایرانجوان بوشهر - خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان - خیبر خرمآباد (ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته دهم
یکشنبه ۲۵ مهر ۹۵
مس رفسنجان - گلگهر سیرجان (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه شهداءرفسنجان)
فولادیزد- سپیدرود رشت (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
خونه به خونه مازندران - نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
خیبر خرمآباد- مس کرمان (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
آلومینیوم اراک - اکسین البرز (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه امام خمینی اراک)
ملوان بندرانزلی - نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی)
بادران تهران - فجر سپاسی شیراز (ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه اکباتان)
پارس جنوبی جم بوشهر - راهآهن تهران (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
استقلال اهواز - ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته یازدهم
یکشنبه ۲ آبان ۹۵
نساجی مازندران - خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
مس کرمان - فولادیزد (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
راهآهن تهران- سپیدرود رشت (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
ملوان بندرانزلی - بادران تهران (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه تختی انزلی)
فجرسپاسی شیراز - خیبر خرمآباد (ساعت ۱۵:۰ - ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان - استقلال اهواز (ساعت ۱۵:۰ - ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
اکسین البرز - مس رفسنجان (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه انقلاب کرج)
ایرانجوان بوشهر- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان - آلومینوم اراک (ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته دوازدهم
شنبه ۸ آبان ۹۵
مس رفسنجان- ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهداء رفسنجان)
فولاد یزد - راهآهن تهران (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
خیبرخرمآباد - گلگهر سیرجان (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد)
سپیدرود رشت - نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
آلومینیوم اراک - مس کرمان (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام خمینی اراک)
خونه به خونه مازندران - اکسین البرز (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل)
بادران تهران - نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
بادران تهران - نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
پارس جنوبی جم بوشهر - فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی شهرجم بوشهر)
استقلال اهواز - ملوان بندر انزلی (ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه تختی اهواز)
هفته سیزدهم
جمعه ۲۱ آبان ۹۵
نساجی مازندران- پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
فجرسپاسی شیراز - مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان - خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاهاختصاصی گل گهرسیرجان)
مس کرمان - سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
اکسین البرز - راهآهن تهران (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج)
ملوان بندر انزلی - خیبرخرمآباد (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی)
بادران تهران- استقلال اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
ایرانجوان بوشهر - آلومینیوم اراک (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- فولاد یزد (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته چهاردهم
چهارشنبه ۳ آذر۹۵
فولادیزد - ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
آلومینیوم اراک - نساجی مازندران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک)
خونه به خونه مازندران - مس کرمان (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه هفتم تیربابل)
سپیدرود رشت - اکسین البرز (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاهشهید عضدی رشت)
مس رفسنجان - ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان)
خیبرخرمآباد - بادران تهران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاهتختی خرم آباد)
راهآهن تهران - نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
پارس جنوبی جم بوشهر - گلگهر سیرجان (ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی شهرجم بوشهر)
استقلال اهواز- فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۵:۰- ورزشگاه تختی اهواز)
هفته پانزدهم
سه شنبه ۹ آذر ۹۵
نساجی مازندران- فولاد یزد (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
خیبرخرمآباد - استقلال اهواز (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
بادران تهران- مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اکباتان تهران)
ملوان بندرانزلی - پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی)
فجرسپاسی شیراز - خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان- آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان)
مس کرمان - راهآهن تهران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان)
ایرانجوان بوشهر - سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان- اکسین البرز (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته شانزدهم
دوشنبه ۱۵ آذر۹۵
اکسین البرز - ایرانجوان بوشهر(ساعت ۱۴:۰ - ورزشگاه انقلاب کرج)
راهآهن تهران - نساجی مازندران (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران)
سپیدرود رشت- گلگهر سیرجان (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت)
فولادیزد - فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد)
خونه به خونه مازندران - ملوان بندرانزلی(ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه هفتم تیربابل)
آلومینوم اراک - بادران تهران (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه امام خمینی اراک)
مس رفسنجان - خیبر خرمآباد (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه شهداء رفسنجان)
پارس جنوبی جم بوشهر - استقلال اهواز (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر)
نفت مسجدسلیمان - مس کرمان (ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته هفدهم
دوشنبه ۲۲ آذر۹۵
بادران تهران - پارس جنوبی جم بوشهر(ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه اکباتان تهران)
خیبر خرمآباد - خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه تختی خرم آباد)
فجرسپاسی شیراز - آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه حافظیه شیراز)
گلگهر سیرجان - فولادیزد (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان)
نساجی مازندران - سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
ملوان بندرانزلی - نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه تختی انزلی)
مس کرمان - اکسین البرز (ساعت ۱۴:۰- ورزشگاه امام علی کرمان)
استقلال اهواز - مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز)
ایرانجوان بوشهر - راهآهن تهران (ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
اخبار مرتبط
دیگر اخبار این روز
حق کپی © ۲۰۰۱-۲۰۲۴ - Sarkhat.com - درباره سرخط - آرشیو اخبار - جدول لیگ برتر ایران