۳۰ دوچرخه‌سوار به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند/نفرات برتر روز نخست پیست بانوان

30 دوچرخه‌سوار به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند/نفرات برتر روز نخست پیست بانوان
خبرگزاری فارس
30 دوچرخه‌سوار به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند/نفرات برتر روز نخست پیست بانوان 30 ورزشکار در رده های سنی جوانان،امید و بزرگسالان به اردو تیم ملی استقامت و نیمه استقامت دعوت شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، کمیته تیم‌های ملی بخشنامه اردو تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت را صادر کرد.
متن بخشنامه به شرح ذیل می باشد:

احتراماً باستحضار می‌رساند اردوی تدارکاتی جهت انتخاب نفرات مستعد به منظور پشتوانه سازی تیم های ملی استقامت و نیمه استقامت در رده های سنی امید، جوانان و نوجوانان از تاریخ 23/05/96 لغایت 01/06/96 در محل کمپ تیم های ملی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می گردد.
از این رو خواهشمند است ورزشکاران مشروحه زیر با همراه داشتن مدارک لازم (کارت بیمه ورزشی،اصل شناسنامه و کارت ملی ، دفترچه خدمات درمانی، رضایتنامه محضری والدین برای افراد زیر 18 سال و معرفی نامه هیأت مربوطه و دوچرخه مناسب و تجهیزات مورد نیاز ) خود را رأس ساعت 15:00 به سرپرست اردو ،آقای جعفر رنجبران ( 09113234650) معرفی نمایند.
ضمناً نفرات منتخب بانوان بعد از رقابتهای قهرمانی کشور به اردوی تدارکاتی دعوت خواهند شد.

ورزشکاران :

1.آیدین علیاری ( آ. شرقی) 17.محمد مولوی ( تهران)
2.شایان اوریو ( آ. شرقی) 18.یاشار احمدی( تهران)
3.امیر شهریاری( آ. شرقی) 19.نیما کامکار( خ. رضوی )
4.مهدی متاعی( آ. شرقی) 20. معین سعید( خ. رضوی )
5.احسان محمودی( آ. شرقی) 21.عماد محمدی ( خ. رضوی)
6.جعفر علیزاده( آ. شرقی) 22.کیوان رکانی ( خ. رضوی )
7.علی میروکیلی( یزد) 23.عرفان زارعی ( مرکزی)
8.احسان دهقان زاده( یزد) 24.سبحان گنجی ( مرکزی)
9.سید علی هاشمی( یزد) 25.امیر بیرانوند ( لرستان)
10.حسین بهرام زاده (کرمان) 26.ارسلان فرزاد ( لرستان)
11.امید زار عسگری( کرمان ) 27.آرین پاپی ( لرستان)
12.علی احمدی ( گلستان) 28.محمد امین مرادی (لرستان)
13.سینا کریمی ( همدان ) 29.محمد رضا کریمی ( شیراز)
14.سیاوش کولیوند ( همدان ) 30.محمد گنج خانلو ( البرز)
15.مجید رشتی ( خوزستان )
16.امیر حسین جمشیدیان ( اصفهان)

کادر فنی:

حسین عسکری ( سرمربی )
جعفر رنجبران ( سرپرست آقایان )
محمد مهدی حضوری (مکانیسین)
حمید سجادی (مربی )
علیرضا زینلی ( کمک مربی) 

 

***روز نخست مسابقات قهرمانی کشور پیست بانوان


نمایندگان استان های تهران،هرمزگان و قزوین قهرمانان روز نخست مسابقات قهرمانی کشور پیست بانوان شدند
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،نخستین روز از مسابقات قهرمانی کشور پیست بانوان در سال 96 از ساعت 8 صبح امروز در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.
در اولین روز مسابقات قهرمانی کشور قهرمانان 4رشته در رده بزرگسالان و 4 رشته در رده جوانان مشخص شدند.

نتایج کلی مسابقات روز نخست به شرح ذیل می باشد:

تعقیبی انفرادی بزرگسالان:
نفر اول مریم جلالیه از استان هرمزگان
نفر دوم پرستو باستی از استان تهران
نفر سوم سمیه یزدانی از استان هرمزگان

اسکرچ بزرگسالان:
نفر اول فروزان عبدالهی از استان قزوین
نفر دوم فاطمه فیضی از استان تهران
نفر سوم سمیه یزدانی از هرمزگان

اسپرینت بزرگسالان:
نفر اول فاطمه هداوند از استان تهران
نفر دوم مائده نظری از استان البرز
نفر سوم آتوسا عباسی از استان تهران

تیم اسپرینت:
تیم اول استان تهران(فاطمه هداوند_آتوسا عباسی)
تیم دوم استان هرمزگان(آیه جمال پور_مینا الهی)
تیم سوم استان یزد(سلماز کربلائی_غزاله درخشان)

تعقیبی انفرادی جوانان:
نفر اول نرگس عبدی از استان تهران
نفر دوم ساجده سیاحیان از استان اصفهان
نفر سوم ستاره زرگر از استان خوزستان

اسپرینت جوانان:
نفر اول نرگس عبدی
نفر دوم مریم پرستو منش
نفر سوم پانیذ ابراهیمی

500متر جوانان:
نفر اول نرگس عبدی از استان تهران
نفردوم ستاره زرگر از استان خوزستان
نفر سوم ساجده سیاحیان از استان اصفهان

اسکرچ جوانان:
نفر اول نرگس عبدی
نفر دوم ساجده سیاحیان
نفر سوم مریم پرستو منش

انتهای پیام/

منبع خبر: خبرگزاری فارس

اخبار مرتبط: 30 دوچرخه‌سوار به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند/نفرات برتر روز نخست پیست بانوان