اخبار حبیب الله دهمرده

۲۷۰ گشت ویژه در طرح زمستانه پلیس‌راه سیستان و بلوچستان مشارکت دارند
خبرگزاری جمهوری اسلامی

آذری جهرمی: فیبر نوری استان سیستان و بلوچستان تا اردیبهشت قابل قبول می‌شود

خبرگزاری دانشجو - ۱ دی ۱۳۹۹
 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (سه شنبه ۲ دی ماه ۹۹) در مجلس شورای اسلامی و در پاسخ به سؤال حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قرار است ۸۰ درصد روستا‌های بالای ۲۰ خانوار... به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (سه شنبه ۲ دی ماه ۹۹) در مجلس شورای اسلامی و در پاسخ به سؤال حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت
خسارتی از زلزله «نصرت آباد» سیستان و بلوچستان گزارش نشده است
خبرگزاری مهر

قالیباف: سیستان و بلوچستان در بعضی‌شاخص‌ها از سایر استان‌ها عقب‌تر است / باید مشکلات مناطق محروم را برطرف کنیم

خبرگزاری دانشجو - ۱ دی ۱۳۹۹
 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان سوال از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در سفر اخیر بنده به استان سیستان و بلوچستان شاهد بودیم که این استان از لحاظ شاخص هایی، چون سلامت، آموزش، آب، مخابرات و...
نماینده زابل از توضیحات آذری جهرمی قانع شد
باشگاه خبرنگاران

نماینده زابل از توضیحات آذری جهرمی قانع شد

باشگاه خبرنگاران - ۱ دی ۱۳۹۹
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اجرای طرح نصب فیبر نوری در استان سیستان و بلوچستان قانع شد. به گزارش  خبرنگار  مجلس گروه  سیاسی باشگاه  خبرنگاران  جوان، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سوال حبیب الله دهمرده از وزیر ارتباطات و... به گزارش  خبرنگار  مجلس گروه  سیاسی باشگاه  خبرنگاران  جوان، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سوال حبیب الله دهمرده از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره علت عدم اجرای طرح نصب فیبر نوری در استان‌های مرزی مانند سیستان و بلوچستان در دستور کار قرار گرفت
آذری جهرمی و حاجی میرزایی به مجلس می‌روند
ایسنا

آذری جهرمی و حاجی میرزایی به مجلس می‌روند

ایسنا - ۲۸ آذر ۱۳۹۹
وزرای آموزش و پرورش و ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته جاری برای پاسخگویی به سوالات برخی از نمایندگان در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می کنند. به گزارش ایسنا، جلسات علنی مجلس شورای اسلامی هفته جاری در رزوهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه تشکیل می شود که دستور کار... ادامه بررسی جزییات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست‌های تنظیم بازار طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۱۴ قانون صدور چک مصوب ۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آن لایحه نحوه کمکهای اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه    لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل    لایحه پروتکل اصلاح موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه جهت معاضدت در پرونده های مدنی و جزایی گزارش کمیسیون انرژی درباره لایحه نحوه واگذاری اموال، تأسیسات، ماشین آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تاسیسات، آب و فاضلاب طرح شفافیت آرای نمایندگان طرح جهش تولید دانش بنیان لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر طرح الحاق ۹ تبصره به قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی طرح الحاق یک تبصره به عنوان تبصره ۵  به ماده۳ قانون آیین نامه داخلی مجلس گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد شرکت‌های خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودرو گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و محیط زیست در مورد نقض در اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی و همچنین گزارشی درباره بررسی کیفیت تامین و توزیع نهاده های دامی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت مطالبات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شوراها همچنین سؤال حبیب الله دهمرده نماینده زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  و سؤال محمد حسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب از وزیر آموزش و پرورش در دستور کار مجلس قرار دارد
وزرای ارتباطات و آموزش و پرورش هفته آینده در مجلس
فردا

وزرای ارتباطات و آموزش و پرورش هفته آینده در مجلس

فردا - ۲۸ آذر ۱۳۹۹
  ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱ اخبار سیاسی اخبار مجلس و دولت ایران "آذری جهرمی" و "حاجی میرزایی" هفته آینده به مجلس می‌روند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، هفته آینده مجلس شورای اسلامی در روز‌های یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی خواهد داشت که دستور... ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شورا‌های اسلامی کشور گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست‌های تنظیم بازار گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۱۴ قانون صدور چک مصوب ۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آن گزارش کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه پروتکل اصلاح موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه جهت معاضدت در پرونده‌های مدنی و جزایی گزارش کمیسیون انرژی در مورد لایحه نحوه واگذاری اموال تاسیسات و ماشین آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تاسیسات آب و فاضلاب گزارش کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح شفافیت آرای نمایندگان گزارش کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در مورد طرح جهش تولید دانش بنیان گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرائم سازمان یافته در دریای خزر گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح الحاق نه تبصره به قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی گزارش کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس در مورد طرح الحاق یک تبصره به عنوان تبصره ج به ماده ۳۷ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس سوال‌ها سوال حبیب الله دهمرده نماینده زابل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات (روز سه شنبه) سوال محمد حسن آصفری نماینده اراک از وزیر آموزش و پرورش (روز سه شنبه) موارد زیر نیز در دستور کار هفته جاری قرار دارد گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد شرکت‌های خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودرو گزارش کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی و محیط زیست در مورد نقض در اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی گزارش کمیسیون کشاورزی آب منابع طبیعی و محیط زیست در مورد بررسی کیفیت تامین و توزیع نهاده‌های دامی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت مطالبات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا انتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شورا‌ها
"آذری جهرمی" و "حاجی میرزایی" هفته آینده به مجلس می‌روند
خبرگزاری دانشجو

"آذری جهرمی" و "حاجی میرزایی" هفته آینده به مجلس می‌روند

خبرگزاری دانشجو - ۲۸ آذر ۱۳۹۹
 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، هفته آینده مجلس شورای اسلامی در روز‌های یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی خواهد داشت که دستور کار نمایندگان در این روز‌ها به شرح زیر است:ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مورد طرح اصلاح موادی از...ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شورا‌های اسلامی کشورگزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست‌های تنظیم بازارگزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۱۴ قانون صدور چک مصوب ۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آنگزارش کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشورگزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیهگزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیلگزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیلگزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه پروتکل اصلاح موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه جهت معاضدت در پرونده‌های مدنی و جزاییگزارش کمیسیون انرژی در مورد لایحه نحوه واگذاری اموال تاسیسات و ماشین آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تاسیسات آب و فاضلابگزارش کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح شفافیت آرای نمایندگانگزارش کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در مورد طرح جهش تولید دانش بنیانگزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرائم سازمان یافته در دریای خزرگزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح الحاق نه تبصره به قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمیگزارش کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس در مورد طرح الحاق یک تبصره به عنوان تبصره ج به ماده ۳۷ قانون آیین‌نامه داخلی مجلسسوال‌هاسوال حبیب الله دهمرده نماینده زابل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات (روز سه شنبه) سوال محمد حسن آصفری نماینده اراک از وزیر آموزش و پرورش (روز سه شنبه)موارد زیر نیز در دستور کار هفته جاری قرار داردگزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد شرکت‌های خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودروگزارش کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی و محیط زیست در مورد نقض در اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزیگزارش کمیسیون کشاورزی آب منابع طبیعی و محیط زیست در مورد بررسی کیفیت تامین و توزیع نهاده‌های دامیگزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت مطالبات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاانتخاب نمایندگان ناظر در مجامع و شورا‌ها
بررسی طرح جنجالی مجلس در جلسه علنی
فردا

بررسی طرح جنجالی مجلس در جلسه علنی

فردا - ۲۶ آذر ۱۳۹۹
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، گفت: گزارش کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس درباره طرح شفافیت آراء نمایندگان هفته آینده در صحن علنی مجلس مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. وی افزود: همچنین در روز سه شنبه هفته آینده، دوم دی‌ ماه ۹۹، محمد رضا آذری... همچنین در روز سه شنبه هفته آینده، دوم دی‌ ماه ۹۹، محمد رضا آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به ترتیب برای پاسخ به سوال نمایندگان حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل و محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در صحن علنی مجلس حاضر خواهند شد

یک نماینده در نشست رسمی مجلس شورای اسلامی خواستار اعدام در ملاءعام شد

رادیو زمانه - ۲۷ آبان ۱۳۹۹
حبیب‌الله دهمرده، نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی ۲۷ آبان از تریبون رسمی مجلس و در قالب یک تذکر در جلسه علنی خطاب به ابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه گفت: «با مفسدین، رانت‌خوران و آقازاده‌ها برخورد کنید و تعدادی از این حرام‌خواران را برای عبرت دیگران در ملاعام آویزان...
باید با رانت خواران و آقازاده‌ها برخورد جدی شود
خبرگزاری مهر

باید با رانت خواران و آقازاده‌ها برخورد جدی شود

خبرگزاری مهر - ۲۷ آبان ۱۳۹۹
به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: متأسفانه ویروس کرونا در کشور شیوع یافته و وضعیت کرونا بسیار وحشتناک شده است و لازم است مسئولان ذیربط اقدام عاجل برای حل این مشکل انجام دهند. وی با انتقاد از گرانی...به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت
نماینده زابل: با مفسدین، رانت‌خوران و آقازاده‌ها برخورد کنید
فردا

نماینده زابل: با مفسدین، رانت‌خوران و آقازاده‌ها برخورد کنید

فردا - ۲۷ آبان ۱۳۹۹
خبرگزاری ایسنا: حبیب‌الله دهمرده در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس قوه قضاییه گفت: با مفسدین، رانت‌خوران و آقازاده‌ها برخورد کنید و تعدادی از این حرام‌خواران را برای عبرت دیگران در ملاعام آویزان کنید. وی در بخش دیگری از تذکر خود با...
پیشنهاد عجیب نماینده مجلس: تعدادی از حرام‌خواران آقازاده و رانت خوار را در ملاءعام آویزان کنید
خبر آنلاین

پیشنهاد عجیب نماینده مجلس: تعدادی از حرام‌خواران آقازاده و رانت خوار را در ملاءعام آویزان کنید

آفتاب - ۲۷ آبان ۱۳۹۹
آفتاب‌‌نیوز : حبیب‌الله دهمرده در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس قوه قضاییه گفت: با مفسدین، رانت‌خوران و آقازاده‌ها برخورد کنید و تعدادی از این حرام‌خواران را برای عبرت دیگران در ملاعام آویزان کنید. وی در بخش دیگری از تذکر خود با...
تذکر ۳۸ نماینده به روحانی برای اقدام جهت تقویت ارزش پول ملی
خبرگزاری دانشجو

تذکر ۳۸ نماینده به روحانی برای اقدام جهت تقویت ارزش پول ملی

خبرگزاری دانشجو - ۲۵ آبان ۱۳۹۹
 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۵ آبان ماه ۹۹) مجلس توسط روح الله متفکر آزاد عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور به رئیس جمهور لزوم اقدام...حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد که چرا در رابطه با گرانی بازار به خصوص کالا‌های اساسی اقدام جدی صورت نمی‌گیرد
کلیات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری تصویب شد
خبرگزاری مهر

کلیات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری تصویب شد

خبرگزاری مهر - ۱۱ آبان ۱۳۹۹
به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در دستور کار قرار گرفت. پس از استماع نظرات موافقان و مخالفان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۶۰ رأی موافق،...
مجلس به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری رای داد/ موافقان و مخالفان چه گفتند؟
فردا

مجلس به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری رای داد/ موافقان و مخالفان چه گفتند؟

فردا - ۱۱ آبان ۱۳۹۹
گروه سیاست سایت فردا: اصلاح قانون انتخابات مجلس بحثی است که از چندی قبل داغ شده بود. به خصوص بعد از به نتیجه نرسیدن لایحه دولت در این باره و ارائه طرح مجلسی‌ها حول محور همین موضوع. طرحی که با انتقاداتی از سوی دولت و خانه احزاب مواجه شه...
ابراز انزجار کمیسیون امنیت ملی مجلس از اظهارات مکرون
خبرگزاری جمهوری اسلامی

ابراز انزجار کمیسیون امنیت ملی مجلس از اظهارات مکرون

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۵ آبان ۱۳۹۹
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «ابوالفضل عمویی» درباره جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که عصر دوشنبه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: در جلسه امروز بررسی تحولات روز جهانی، اقدامات توهین آمیز و ضداسلامی در کشور فرانسه و مواضع امانوئل مکرون(رییس جمهور فرانسه) درباره اسلام‌گرایی... همچنین با رای اکثریت اعضاء سوال «حبیب الله دهمرده» نماینده مردم زابل از وزیر محترم کشور، ملی تشخیص داده شد که با قانع نشدن نماینده زابل، این سوال به صحن علنی ارسال شد
مجلس یازدهم برای نظارت بر دولت روحانی چه کرده است؟
فردا

مجلس یازدهم برای نظارت بر دولت روحانی چه کرده است؟

فردا - ۴ آبان ۱۳۹۹
خبرگزاری فارس: اولویت اصلی مجلس یازدهم از همان ابتدا از سوی رئیس مجلس، «نظارت» اعلام شد چرا که وی معتقد است ضعف مدیریت و کارآمدی بیشترین مشکل را در کشور ایجاد کرده و مشکلات کشور تحریم‌های آمریکا نیست بنابراین باید این ضعف‌ها از بین برود تا تولید قدرت در...      عنوان نماینده سوال کننده تاریخ اعلام وصول مخاطب وضعیت ۱ علت عدم اجرای فیبر نوری بخصوص استانهای مرزی مثل سیستان وبلوچستان چیست؟  حبیب الله دهمرده- زابل ۱۳۹۹/۶/۱۹ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آماده طرح در صحن علنی  ۲ علت عدم بهره برداری از فاز ۱۴ پارس جنوبی  ابراهیم رضائی- دشتستان ۱۳۹۹/۵/۱۵ وزیر نفت طرح شده در صحن علنی ۳ تعلل در تهیه نظام رتبه بندی معلمان علی کریمی فیروزجائی- بابل ۱۳۹۹/۶/۱۹ وزیر آموزش و پرورش طرح شده در صحن علنی   ۴ علت عدم افزایش مستمری نیازمندان چیست عبدالرضا مصری و محمد رشیدی ۱۳۹۹/۵/۲۹ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح شده در صحن علنی ۵ رسیدگی به وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان و ۷ محور دیگر رسول فرخی میکال - لاهیجان و سیاهکل ۱۳۹۹/۶/۱۶ وزیر آموزش و پرورش آماده طرح در صحن علنی ۶ دلیل حذف ردیف اعتباری خودکفایی گندم از سال ۱۳۹۴ تاکنون و واردات گندم توسط برخی افراد خاص چیست؟ علی خضریان- تهران ۱۳۹۹/۵/19  وزیر جهاد کشاورزی طرح شده در صحن علنی- خاتمه فرآیند ۷ تعلل در ارائه خدمات الکترونیکی دولت حسینعلی حاجی دلیگانی - شاهین شهر ۱۳۹۹/۶/16  وزیر ارتباطات  آماده طرح در صحن علنی  8  علت عدم اقدام لازم برای تأمین مسکن رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد  ۱۳۹۹/۷/۶ وزیر راه و شهرسازی   در دستور کار هفته جاری صحن   * اولین کارت زرد مجلس یازدهم به زنگنه رسید سوال ابراهیم رضایی، نماینده دشتستان از بیژن زنگنه وزیر نفت درباره علت عدم بهره برداری از فاز ۱۴ پارس جنوبی روز ۹ مهر ماه در صحن علنی مجلس بررسی شد و بعد از آنکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر نفت قانع نشده و به او کارت زرد دادند
ورود مجلس به تهدیدات امنیتی فضای سایبری
فردا

ورود مجلس به تهدیدات امنیتی فضای سایبری

فردا - ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
خبرگزاری تسینم: عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی تهدیدات امنیتی فضای سایبری در کشور با حضور وزیر ارتباطات در این کمیسیون خبر داد. شهریار حیدری عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در تشریح جزئیات دستورکار جلسات هفته جاری این کمیسیون، اظهار داشت:...کمیسیون امنیت ملی روز (۲۵ شهریور) به بررسی آخرین اخبار و تحولات کشور با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور می‌پردازد؛ سوال حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند از وزیر کشور نیز در دستورکار اعضای کمیسیون در این روز قرار دارد

وزرای ارتباطات و کشور؛ مهمانان هفته جاری کمیسیون امنیت ملی مجلس

خبرگزاری میزان - ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام خانه ملت،  کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برای بررسی تهدیدات امنیتی فضای سایبری در کشور با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و بررسی طرح «تشکیل سازمان پدافند غیرعامل» روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه تشکیل جلسه می‌دهد.بر اساس...کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم روز سه شنبه ۲۵ شهریور ما نیز به بررسی آخرین اخبار و تحولات کشور با حضور وزیر کشور می‌پردازد و در ادامه نشست خود ضمن استماع گزارش رئیس کمیسیون اصل نودم (۹۰) قانون اساسی، سوال حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند از وزیر کشور را بررسی خواهند کرد

تأمین مالی واحدهای تولید استان سیستان و بلوچستان

عصر اعتبار - ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
تأمین مالی واحدهای تولید استان سیستان و بلوچستان عصر اعتبار- واحدهای تولیدی و خدماتی استان سیستان و بلوچستان بیش‌ازپیش موردحمایت مستمر و دقیق بانک توسعه تعاون قرار خواهند گرفت. نسخه قابل چاپ پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷:۰۰ به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی...
کدام وزرا هفته آینده در کمیسیون‌های مجلس حضور دارند؟
فردا

کدام وزرا هفته آینده در کمیسیون‌های مجلس حضور دارند؟

فردا - ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
جلسه کارگروه منتخب کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس، برای بررسی طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان با حضور کارشناسان و مدعوین روز دوشنبه برگزار می‌شود و اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس در دستور کار روزهای سه شنبه و چهارشنبه این... همچنین وزیر کشور روز سه شنبه برای بررسی آخرین اخبار و تحولات کشور  و همچنین پاسخ به سوال حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند  در کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور می‌یابد
حضور وزیر نیرو در مجلس برای پاسخگویی به سوال نمایندگان
فردا

حضور وزیر نیرو در مجلس برای پاسخگویی به سوال نمایندگان

فردا - ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
خبرگزاری تسنیم: هادی بیگی‌نژاد عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو در جلسه روز (سه‌شنبه ۲۷ مرداد) این کمیسیون برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان خبر داد. وی افزود: وزیر نیرو برای ارائه توضیحات پیرامون سوالات محمد حسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و... وزیر نیرو برای ارائه توضیحات پیرامون سوالات محمد حسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب، حبیب الله دهمرده نماینده زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون، حسین حق وردی نماینده شهریار، قدس و ملارد، کمال حسین‌پور نماینده پیرانشهر و سردشت، رسول فرخی میکال، نماینده لاهیجان و سیاهکل، علی علیزاده نماینده مراغه و عجب شیر در این جلسه حضور می‌یابد
نماینده مجلس: مردم انتظار دارند یارانه ۱۰۰ هزار تومان شود
فردا

نماینده مجلس: مردم انتظار دارند یارانه ۱۰۰ هزار تومان شود

فردا - ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
خبرگزاری فارس: حبیب الله دهمرده نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اشرافی گری، تبعیض و بی عدالتی، سم مهلکی برای جامعه است و برخورد با مفسدان به خصوص دانه درشت‌ها از مطالبات جدی مردم است. حبیب الله دهمرده نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت

روایت دهمرده از مطالبه مردم درباره برخورد با مفسدین و دانه درشت‌ها

خبرگزاری دانشجو - ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حبیب الله دهمرده نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اشرافی گری، تبعیض و بی عدالتی، سم مهلکی برای جامعه است و برخورد با مفسدان به خصوص دانه درشت‌ها از مطالبات... به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حبیب الله دهمرده نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت
همدلی نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس مشکلات مردم را کم‌تر می‌کند
خبرگزاری دانشجو

همدلی نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس مشکلات مردم را کم‌تر می‌کند

خبرگزاری دانشجو - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در نامه‌ای به نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حبیب الله دهمرده و محمد سرگزی به جهت وحدت بین این دو نماینده به اعلام آمادگی جهت کمک در پیگیری و حل مشکلات مردم استان... به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در نامه‌ای به نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حبیب الله دهمرده و محمد سرگزی به جهت وحدت بین این دو نماینده به اعلام آمادگی جهت کمک در پیگیری و حل مشکلات مردم استان پرداختند
قالیباف: باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری نشست کمیسیون‌ها مد نظر قرار گیرد
خبرگزاری میزان

قالیباف: باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری نشست کمیسیون‌ها مد نظر قرار گیرد

خبرگزاری میزان - ۲۷ تیر ۱۳۹۹
خبرگزاری میزان -  حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز مجلس طی تذکری شفاهی در صحن مجلس گفت: محل کمیسیون‌ها با توجه به دعوت از مسؤلان کوچک است لذا در شرایط شیوع کرونا نمی‌توان پروتکل‌های بهداشتی را در این مکان‌ها رعایت کرد، بنابراین بهتر است نشست کمیسیون‌ها در محل... خبرگزاری میزان -  حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز مجلس طی تذکری شفاهی در صحن مجلس گفت
رئیس کمیسیون انرژی مجلس انتخاب شد
تابناک

رقابت دو وزیر احمدی نژاد برای ریاست کمیسیون اقتصادی/پزشکیان برای ریاست خیز برداشت /دو عضو پایداری طالب ریاست کمیسیون اصل ۹۰ +جدول

آفتاب - ۱ تیر ۱۳۹۹
آفتاب‌‌نیوز : در این گزارش در جداول جداگانه ای به تفکیک هر کمیسیون از نامزدهای احتمالی ریاست ،‌حوزه انتخابیه و برخی از سوابق کاری آن‌ها نام برده شده است. کمیسیون آموزش،‌ تحقیقات و فناوری ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمد مهدی زاهدی کرمان رییس کمیسیون آموزش در... کمیسیون آموزش،‌ تحقیقات و فناوری ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمد مهدی زاهدی کرمان رییس کمیسیون آموزش در دوره نهم و دهم مجلس ۲ سید جواد ساداتی نژاد کاشان نماینده مجلس دهم ۳ حبیب الله دهمرده زابل نماینده مجلس دهم ۴ علیرضا منادی سفیدان تبریز نماینده مجلس دهم ۵ احمد نادری تهران رئیس سابق مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران کمیسیون اجتماعی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ ولی اسماعیلی گرمی نماینده مجلس هشتم ۲ احسان قاضی زاده هاشمی فریمان و سرخس نماینده دوره دهم کمیسیون اقتصادی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمدرضا پورابراهیمی کرمان نماینده دو دوره مجلس ۲ کاظم دلخوش صومعه سرا نماینده سه دوره مجلس ۳ محمدحسین حسین زاده بحرینی مشهد نماینده دو دوره مجلس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مجتبی ذوالنوری قم رییس کمیسیون امنیت ملی ۲ محمدصالح جوکار یزد نماینده مجلس نهم ۳ حسین نوش آبادی ورامین نماینده دو دوره مجلس ۴ فدا حسین مالکی زاهدان سفیر سابق ایران در افغانستان ۵ وحید جلال زاده ارومیه مدیر کل امور بین‌الملل دفتر رئیس جمهور کمیسیون انرژی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ فریدون عباسی کازرون رییس سابق سازمان انرژی اتمی ۲ فریدون حسنوند اندیمشک رییس کمیسیون انرژی و نماینده چهار دوره مجلس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ سید شمس الدین حسینی تنکابن وزیر اقتصاد در دولت های نهم و دهم ۲ حمیدرضا حاجی بابایی همدان نماینده پنج دوره مجلس ۳ الیاس نادران تهران نماینده سه دوره مجلس ۴ محمد خدابخشی الیگودرز نماینده دوره دهم کمیسیون بهداشت و درمان ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مسعود پزشکیان تبریز نماینده سه دوره مجلس ۲ حسینعلی شهریاری زاهدان نماینده چهار دوره مجلس ۳ عبدالحسین روح الامینی تهران استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ احمد علیرضابیگی تبریز نماینده مجلس دهم ۲ ابوالفضل ابوترابی نجف آباد نماینده دو دوره مجلس کمیسیون صنایع و معادن ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ عزت الله اکبری تالارپشتی قائمشهر نماینده دو دوره مجلس ۲ رضا تقی پور تهران وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دهم کمسیون عمران ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمدرضا رضایی کوچی جهرم رییس کمیسیون عمران و نماینده سه دوره مجلس ۲ اقبال شاکری تهران عضو شورای شهر تهران ۳ احمد دنیا مالی بندرانزلی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران کمیسیون فرهنگی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مرتضی آقاتهرانی تهران نماینده دو دوره مجلس ۲ سیدرضا تقوی تهران رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کمیسیون قضائی و حقوقی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ موسی غضنفرآبادی بم نماینده دو دوره مجلس ۲ حسن نوروزی رباط کریم نماینده دو دوره مجلس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ رحمت الله نوروزی علی آباد کتول نماینده مجلس نهم ۲ مهدی عسگری کرج مسؤول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز کمیسیون اصل نود ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان  تهران نماینده مجلس نهم ۲ حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر مشهد نماینده دو دوره مجلس  

روسای احتمالی کمیسیون‌های مجلس + جدول

فردا - ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
پس از اعلام اسامی اعضای کمیسیون‌های تخصصی، در صورتی‌که هر یک از نمایندگان به کمیسیون انتخاب شده اعتراض داشته باشد، می‌تواند ظرف مدت ۲۴ ساعت اعتراض خود را مکتوب به هیأت رئیسه مجلس تقدیم کند تا هیأت مشترک فوق‌الذکر با استماع نظرات معترضان و بررسی اعتراض‌های واصله نسبت به...   کمیسیون آموزش،‌ تحقیقات و فناوری ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمد مهدی زاهدی کرمان رییس کمیسیون آموزش در دوره نهم و دهم مجلس ۲ سید جواد ساداتی نژاد کاشان نماینده مجلس دهم ۳ حبیب الله دهمرده زابل نماینده مجلس دهم ۴ علیرضا منادی سفیدان تبریز نماینده مجلس دهم ۵ احمد نادری تهران رئیس سابق مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران   کمیسیون اجتماعی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ ولی اسماعیلی گرمی نماینده مجلس هشتم ۲ احسان قاضی زاده هاشمی فریمان و سرخس نماینده دوره دهم   کمیسیون اقتصادی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمدرضا پورابراهیمی کرمان نماینده دو دوره مجلس ۲ کاظم دلخوش صومعه سرا نماینده سه دوره مجلس ۳ محمدحسین حسین زاده بحرینی مشهد نماینده دو دوره مجلس   کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مجتبی ذوالنوری قم رییس کمیسیون امنیت ملی ۲ محمدصالح جوکار یزد نماینده مجلس نهم ۳ حسین نوش آبادی ورامین نماینده دو دوره مجلس ۴ فدا حسین مالکی زاهدان سفیر سابق ایران در افغانستان ۵ وحید جلال زاده ارومیه مدیر کل امور بین‌الملل دفتر رئیس جمهور   کمیسیون انرژی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ فریدون عباسی کازرون رییس سابق سازمان انرژی اتمی ۲ فریدون حسنوند اندیمشک رییس کمیسیون انرژی و نماینده چهار دوره مجلس   کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ سید شمس الدین حسینی تنکابن وزیر اقتصاد در دولت های نهم و دهم ۲ حمیدرضا حاجی بابایی همدان نماینده پنج دوره مجلس ۳ الیاس نادران تهران نماینده سه دوره مجلس ۴ محمد خدابخشی الیگودرز نماینده دوره دهم   کمیسیون بهداشت و درمان ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مسعود پزشکیان تبریز نماینده سه دوره مجلس ۲ حسینعلی شهریاری زاهدان نماینده چهار دوره مجلس ۳ عبدالحسین روح الامینی تهران استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران   کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ احمد علیرضابیگی تبریز نماینده مجلس دهم ۲ ابوالفضل ابوترابی نجف آباد نماینده دو دوره مجلس   کمیسیون صنایع و معادن ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ عزت الله اکبری تالارپشتی قائمشهر نماینده دو دوره مجلس ۲ رضا تقی پور تهران وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دهم   کمسیون عمران ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمدرضا رضایی کوچی جهرم رییس کمیسیون عمران و نماینده سه دوره مجلس ۲ اقبال شاکری تهران عضو شورای شهر تهران ۳ احمد دنیا مالی بندرانزلی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران   کمیسیون فرهنگی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مرتضی آقاتهرانی تهران نماینده دو دوره مجلس ۲ سیدرضا تقوی تهران رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه   کمیسیون قضائی و حقوقی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ موسی غضنفرآبادی بم نماینده دو دوره مجلس ۲ حسن نوروزی رباط کریم نماینده دو دوره مجلس   کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ رحمت الله نوروزی علی آباد کتول نماینده مجلس نهم ۲ مهدی عسگری کرج مسؤول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز   کمیسیون اصل نود ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان   تهران نماینده مجلس نهم ۲ حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر مشهد نماینده دو دوره مجلس     منبع
رقابت دو وزیر احمدی نژاد برای ریاست کمیسیون اقتصادی/پزشکیان برای ریاست خیز برداشت /دو عضو پایداری طالب ریاست کمیسیون اصل ۹۰ +جدول
خبر آنلاین

رقابت دو وزیر احمدی نژاد برای ریاست کمیسیون اقتصادی/پزشکیان برای ریاست خیز برداشت /دو عضو پایداری طالب ریاست کمیسیون اصل ۹۰ +جدول

خبر آنلاین - ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
در این گزارش در جداول جداگانه ای به تفکیک هر کمیسیون از نامزدهای احتمالی ریاست ،‌حوزه انتخابیه و برخی از سوابق کاری آن‌ها نام برده شده است. کمیسیون آموزش،‌ تحقیقات و فناوری ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمد مهدی زاهدی کرمان رییس کمیسیون آموزش در دوره نهم... کمیسیون آموزش،‌ تحقیقات و فناوری ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمد مهدی زاهدی کرمان رییس کمیسیون آموزش در دوره نهم و دهم مجلس ۲ سید جواد ساداتی نژاد کاشان نماینده مجلس دهم ۳ حبیب الله دهمرده زابل نماینده مجلس دهم ۴ علیرضا منادی سفیدان تبریز نماینده مجلس دهم ۵ احمد نادری تهران رئیس سابق مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران کمیسیون اجتماعی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ ولی اسماعیلی گرمی نماینده مجلس هشتم ۲ احسان قاضی زاده هاشمی فریمان و سرخس نماینده دوره دهم کمیسیون اقتصادی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمدرضا پورابراهیمی کرمان نماینده دو دوره مجلس ۲ کاظم دلخوش صومعه سرا نماینده سه دوره مجلس ۳ محمدحسین حسین زاده بحرینی مشهد نماینده دو دوره مجلس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مجتبی ذوالنوری قم رییس کمیسیون امنیت ملی ۲ محمدصالح جوکار یزد نماینده مجلس نهم ۳ حسین نوش آبادی ورامین نماینده دو دوره مجلس ۴ فدا حسین مالکی زاهدان سفیر سابق ایران در افغانستان ۵ وحید جلال زاده ارومیه مدیر کل امور بین‌الملل دفتر رئیس جمهور کمیسیون انرژی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ فریدون عباسی کازرون رییس سابق سازمان انرژی اتمی ۲ فریدون حسنوند اندیمشک رییس کمیسیون انرژی و نماینده چهار دوره مجلس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ سید شمس الدین حسینی تنکابن وزیر اقتصاد در دولت های نهم و دهم ۲ حمیدرضا حاجی بابایی همدان نماینده پنج دوره مجلس ۳ الیاس نادران تهران نماینده سه دوره مجلس ۴ محمد خدابخشی الیگودرز نماینده دوره دهم کمیسیون بهداشت و درمان ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مسعود پزشکیان تبریز نماینده سه دوره مجلس ۲ حسینعلی شهریاری زاهدان نماینده چهار دوره مجلس ۳ عبدالحسین روح الامینی تهران استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ احمد علیرضابیگی تبریز نماینده مجلس دهم ۲ ابوالفضل ابوترابی نجف آباد نماینده دو دوره مجلس کمیسیون صنایع و معادن ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ عزت الله اکبری تالارپشتی قائمشهر نماینده دو دوره مجلس ۲ رضا تقی پور تهران وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دهم کمسیون عمران ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ محمدرضا رضایی کوچی جهرم رییس کمیسیون عمران و نماینده سه دوره مجلس ۲ اقبال شاکری تهران عضو شورای شهر تهران ۳ احمد دنیا مالی بندرانزلی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران کمیسیون فرهنگی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ مرتضی آقاتهرانی تهران نماینده دو دوره مجلس ۲ سیدرضا تقوی تهران رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کمیسیون قضائی و حقوقی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ موسی غضنفرآبادی بم نماینده دو دوره مجلس ۲ حسن نوروزی رباط کریم نماینده دو دوره مجلس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ رحمت الله نوروزی علی آباد کتول نماینده مجلس نهم ۲ مهدی عسگری کرج مسؤول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز کمیسیون اصل نود ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق ۱ حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان  تهران نماینده مجلس نهم ۲ حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر مشهد نماینده دو دوره مجلس ۲۷۲۱۵
ضرورت برخورد با دانه درشت ها و آقازاده ها/اشرافی گری سم مهلک است
خبرگزاری مهر

ضرورت برخورد با دانه درشت ها و آقازاده ها/اشرافی گری سم مهلک است

خبرگزاری مهر - ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: گرانی در ابعاد مختلف به ویژه مسکن و خودرو زندگی را برای اقشار آسیب پذیر جامعه سخت و تحمل را از آنان گرفته است. وی افزود: متاسفانه شاهد مفاسد مالی در...به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت
اسامی اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس یازدهم
فردا

«پرطرفدارترین» و «کم طرفدارترین» کمیسیون‌های تخصصی مجلس

خبرگزاری مهر - ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
خبرگزاری مهر_گروه سیاست؛ طبق ماده ۳۶ آئین نامه داخلی مجلس هریک از نمایندگان برای تعیین کمیسیون تخصصی خود فرم‌های امتیازبندی را از شعبه مربوط دریافت می‌کنند و با تعیین دو اولویت پیشنهادی، حداکثر تا سه روز پس از افتتاح دوره به هیأت رئیسه مجلس تحویل می‌دهند.‌ بر این اساس...
اعتبارنامه ۲۷۰ منتخب مجلس یازدهم تصویب شد +اسامی
فردا

اعتبارنامه ۲۷۰ منتخب مجلس یازدهم تصویب شد +اسامی

فردا - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پس از قرائت گزارش تک تک شعب در صحن علنی درباره تائید اعتبارنامه ها، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تصویب اعتبارنامه منتخبان در صحن علنی را اعلام کرد و بدین ترتیب کار این نمایندگان رسمیت یافت. به گزارش ایسنا تعداد نمایندگان مجلس یازدهم ۲۹۰ نفر است که این... حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱- سمیه رفیعی ۲- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد ۳- مجتبی توانگر ۴- غلامحسین رضوانی ۵- عزت الله اکبری تالارپشتی ۶- سیداحسان خاندوزی ۷- بیژن نوباوه وطن ۸- محمدباقر قالیباف ۹- سیدعلی یزدی خواه ۱۰- زهره سادات لاجوردی ۱۱- فاطمه قاسم پور ۱۲- ابوالفضل عمویی ۱۳- سیدنظام الدین موسوی ۱۴- زهره الهیان ۱۵- احمد نادری ۱۶- روح الله ایزدخواه ۱۷- علی خضریان ۱۸- مالک شریعتی نیاسر ۱۹- سیدمحسن دهنوی ۲۰- رضا تقی پور انوری ۲۱- سیدرضا تقوی ۲۲- مهدی شریفیان ۲۳- الیاس نادران ۲۴- سیدمصطفی آقامیرسلیم ۲۵- مرتضی آقاتهرانی ۲۶- اقبال شاکری ۲۷- مجتبی رضاخواه ۲۸- محسن پیرهادی ۲۹- سیدمحمود نبویان شعبه ۷ ۱ محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر، ۲- اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار، ۳- عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، ۴- محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت، ۵- علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان، ۶- حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز، ۷- سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول، ۸- قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ۹- ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان، ۱۰-  غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، ۱۱- سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، ۱۲- حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، ۱۳- ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر، ۱۴- غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، ۱۵- حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم، ۱۶- حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن شعبه ۸ ۱- علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت ۲- محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت ۳- جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت ۴- حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۵- مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار ۶- محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر ۷- حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند ۸- محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند ۹- حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان ۱۰- عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان ۱۱- مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان ۱۲- منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود ۱۳- علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری ۱۴- علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان ۱۵- محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه ۱۶- بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار ۱۷- علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار شعبه ۹ ۱- محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان ۲- یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب ۳- ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان ۴- عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان ۵- بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه ۶- یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس ۷- عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان ۸- سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر ۹- محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج ۱۰- سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج ۱۱- شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۱۲- مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان ۱۳- محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند ۱۴- علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود ۱۵- حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب ۱۶- حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه ۱۷- جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر ۱۸- محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش شعبه ۱۰ ۱- سهراب گیلانی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند ۲- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک ۳- سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان ۴- احمد راستینه از حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان ۵- حسین حق وردی از حوزه انتخابیه شهریار، شهرقدس و ملارد ۶- جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز ۷- علیرضا پاک فطرت از حوزه انتخابیه شیراز ۸- ابراهیم عزیزی از حوزه انتخابیه شیراز ۹- روح الله نجابت از حوزه انتخابیه شیراز ۱۰- علی جدی از حوزه انتخابیه شیروان ۱۱- حسن محمدیاری از حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال ۱۲- رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول ۱۳- مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه ۱۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس ۱۵- حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا ۱۶- سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان ۱۷- خلیل بهروزی فر از حوزه انتخابیه فومن و شفت شعبه ۱۱ ۱- محمدمهدی فروردین از حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و کارزین ۲- کمال علیپور خنکداری از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۳- کیوان مرادیان کوچک سرایی از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۴- سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه ۵- پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان ۶- فاطمه محمدبیگی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۷- لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۸- شهریار حیدری از حوزه اتخابیه قصیرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب ۹- مجتبی ذوالنوری از حوزه انتخابیه قم ۱۰- احمد امیرآبادی فراهانی از حوزه انتخابیه قم ۱۱- علیرضا زاکانی از حوزه انتخابیه قم ۱۲- علی آذری از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج ۱۳- فریدون عباسی دوانی از حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار ۱۴- محمدجواد ساداتی نژاد از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل ۱۵- جواد نیک بین از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ۱۶- محمد عسگری از حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس  شعبه ۱۲ ۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ۲- محمدمهدی زاهدی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ۳- عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه ۴- محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه ۵- حسین حاتمی از حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند ۶- موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر، جم و عسلویه ۷- علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین ۸- محمدرضا مبلغی از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان ۹- سیدمحمد موحد از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام ۱۰- منصور شکراللهی از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب ۱۱- غلامرضا منتظری از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۱۲- رمضانعلی سنگدوینی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۱۳- اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان ۱۴- ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه گرمی ۱۵- سیدمسعود خاتمی از حوزه انتخابیه گلپایگان ۱۶- محمد صفایی درویی از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ۱۷- امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس شعبه ۱۳ ۱- شیوا قاسمی پور از حوزه انتخابیه مریوان و سرآباد ۲- معصومه پاشایی بهرام از حوزه انتخابیه مرد و جلفا ۳- پروین صالحی مبارکه از حوزه انتخابیه مبارکه ۴- پرویز محمد نژاد قاضی محله از حوزه انتخابیه لنگرود ۵- رسول فرخی میکال از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل ۶- سید موسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر ۷- حسین حسین زاده از حوزه انتخابیه خنج، لارستان و گراش ۸- حسین بامیری از حوزه انتخابیه لردگان ۹- مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان و ایجرود ۱۰- علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات ۱۱- محمد علی پور رحتی از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران ۱۲- علی علیزاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر ۱۳- جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگان و ارسنجان ۱۴- علیرضا ورناصری از حوزه انخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل ۱۵- محمود عباس زاده مشگینی از حوزه انتخابیه مشگین شهر ۱۶- احمد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر ۱۷- هادی بیگی نژاد از حوزه انتخابیه ملایر شعبه ۱۴ ۱- سیدعلی موسوی از حوزه انتخابیه ملکان ۲- جواد کریمی قدوسی از حوزه انخابیه مشهد ۳- فاطمه رحمانی از حوزه انخابیه مشهد ۴- امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انخابیه مشهد ۵- نصرالله پژمان فر از حوزه انخابیه مشهد ۶- محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انخابیه مشهد ۷- مجید انصاری از حوزه انخابیه ممسنی و رستم ۸- جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد ۹- محمدرضا صباغیان بافقی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق و ابرکوه ۱۰- مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب ۱۱- مهدی اسماعیلی از حوزه انتخابیه میانه ۱۲- حسین رئیسی از حوزه انتخابیه میناب ۱۳- رضا آریانپور از حوزه انتخابیه مینودشت ۱۴- الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک ۱۵- ابوافضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد ۱۶- رحمت الله فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر ۱۷- علی زنجانی از حوزه انتخابیه نقده و اشنویه شعبه ۱۵ ۱- ولی الله فرزانه از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد ۲- محمدعلی محسنی بندپی از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت ۳- علیرضا شهبازی از حوزه انتخابیه نهاوند ۴- مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان وسربیشه ۵- فرهاد طهماسبی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان ۶- احسان ارکانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه ۷- هاجر چنارانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه ۸- حسین نوش آبادی از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک ۹- الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان  ۱۰- سیدحمزه امینی از حوزه انتخابیه هشترود ۱۱- حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۲- احمد حسین فلاحی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۳- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد ۱۴- شارلی انزیه تکیه حائز از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری کلدانی ۱۵- روبرت بیگلریان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران ۱۶- آرا شاوردیان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران ۱۷- اسفندیاری اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان ۱۸- همایون سامه یح از حوزه انتخابیه کلیمیان
اعتبارنامه ۲۷۰ منتخب مجلس یازدهم تصویب شد + اسامی
آفتاب

اعتبارنامه ۲۷۰ منتخب مجلس یازدهم تصویب شد + اسامی

آفتاب - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آفتاب‌‌نیوز : در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش شعب ۱۵ گانه در مورد اعتبارنامه منتخبان در دستور کار قرار گرفت و سخنگوهای هر شعبه گزارش شعب را به صورت جداگانه قرائت کردند. پس از قرائت گزارش تک تک شعب در صحن علنی درباره تائید اعتبارنامه... حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱- سمیه رفیعی ۲- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد ۳- مجتبی توانگر ۴- غلامحسین رضوانی ۵- عزت الله اکبری تالارپشتی ۶- سیداحسان خاندوزی ۷- بیژن نوباوه وطن ۸- محمدباقر قالیباف ۹- سیدعلی یزدی خواه ۱۰- زهره سادات لاجوردی ۱۱- فاطمه قاسم پور ۱۲- ابوالفضل عمویی ۱۳- سیدنظام الدین موسوی ۱۴- زهره الهیان ۱۵- احمد نادری ۱۶- روح الله ایزدخواه ۱۷- علی خضریان ۱۸- مالک شریعتی نیاسر ۱۹- سیدمحسن دهنوی ۲۰- رضا تقی پور انوری ۲۱- سیدرضا تقوی ۲۲- مهدی شریفیان ۲۳- الیاس نادران ۲۴- سیدمصطفی آقامیرسلیم ۲۵- مرتضی آقاتهرانی ۲۶- اقبال شاکری ۲۷- مجتبی رضاخواه ۲۸- محسن پیرهادی ۲۹- سیدمحمود نبویان شعبه ۷ ۱ محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر، ۲- اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار، ۳- عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، ۴- محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت، ۵- علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان، ۶- حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز، ۷- سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول، ۸- قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ۹- ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان، ۱۰- غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، ۱۱- سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، ۱۲- حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، ۱۳- ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر، ۱۴- غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، ۱۵- حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم، ۱۶- حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن شعبه ۸ ۱- علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت ۲- محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت ۳- جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت ۴- حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۵- مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار ۶- محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر ۷- حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند ۸- محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند ۹- حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان ۱۰- عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان ۱۱- مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان ۱۲- منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود ۱۳- علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری ۱۴- علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان ۱۵- محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه ۱۶- بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار ۱۷- علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار شعبه ۹ ۱- محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان ۲- یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب ۳- ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان ۴- عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان ۵- بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه ۶- یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس ۷- عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان ۸- سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر ۹- محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج ۱۰- سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج ۱۱- شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۱۲- مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان ۱۳- محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند ۱۴- علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود ۱۵- حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب ۱۶- حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه ۱۷- جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر ۱۸- محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش شعبه ۱۰ ۱- سهراب گیلانی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند ۲- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک ۳- سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان ۴- احمد راستینه از حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان ۵- حسین حق وردی از حوزه انتخابیه شهریار، شهرقدس و ملارد ۶- جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز ۷- علیرضا پاک فطرت از حوزه انتخابیه شیراز ۸- ابراهیم عزیزی از حوزه انتخابیه شیراز ۹- روح الله نجابت از حوزه انتخابیه شیراز ۱۰- علی جدی از حوزه انتخابیه شیروان ۱۱- حسن محمدیاری از حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال ۱۲- رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول ۱۳- مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه ۱۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس ۱۵- حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا ۱۶- سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان ۱۷- خلیل بهروزی فر از حوزه انتخابیه فومن و شفت شعبه ۱۱ ۱- محمدمهدی فروردین از حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و کارزین ۲- کمال علیپور خنکداری از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۳- کیوان مرادیان کوچک سرایی از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۴- سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه ۵- پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان ۶- فاطمه محمدبیگی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۷- لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۸- شهریار حیدری از حوزه اتخابیه قصیرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب ۹- مجتبی ذوالنوری از حوزه انتخابیه قم ۱۰- احمد امیرآبادی فراهانی از حوزه انتخابیه قم ۱۱- علیرضا زاکانی از حوزه انتخابیه قم ۱۲- علی آذری از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج ۱۳- فریدون عباسی دوانی از حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار ۱۴- محمدجواد ساداتی نژاد از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل ۱۵- جواد نیک بین از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ۱۶- محمد عسگری از حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس شعبه ۱۲ ۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ۲- محمدمهدی زاهدی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ۳- عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه ۴- محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه ۵- حسین حاتمی از حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند ۶- موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر، جم و عسلویه ۷- علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین ۸- محمدرضا مبلغی از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان ۹- سیدمحمد موحد از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام ۱۰- منصور شکراللهی از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب ۱۱- غلامرضا منتظری از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۱۲- رمضانعلی سنگدوینی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۱۳- اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان ۱۴- ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه گرمی ۱۵- سیدمسعود خاتمی از حوزه انتخابیه گلپایگان ۱۶- محمد صفایی درویی از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ۱۷- امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس شعبه ۱۳ ۱- شیوا قاسمی پور از حوزه انتخابیه مریوان و سرآباد ۲- معصومه پاشایی بهرام از حوزه انتخابیه مرد و جلفا ۳- پروین صالحی مبارکه از حوزه انتخابیه مبارکه ۴- پرویز محمد نژاد قاضی محله از حوزه انتخابیه لنگرود ۵- رسول فرخی میکال از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل ۶- سید موسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر ۷- حسین حسین زاده از حوزه انتخابیه خنج، لارستان و گراش ۸- حسین بامیری از حوزه انتخابیه لردگان ۹- مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان و ایجرود ۱۰- علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات ۱۱- محمد علی پور رحتی از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران ۱۲- علی علیزاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر ۱۳- جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگان و ارسنجان ۱۴- علیرضا ورناصری از حوزه انخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل ۱۵- محمود عباس زاده مشگینی از حوزه انتخابیه مشگین شهر ۱۶- احمد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر ۱۷- هادی بیگی نژاد از حوزه انتخابیه ملایر شعبه ۱۴ ۱- سیدعلی موسوی از حوزه انتخابیه ملکان ۲- جواد کریمی قدوسی از حوزه انخابیه مشهد ۳- فاطمه رحمانی از حوزه انخابیه مشهد ۴- امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انخابیه مشهد ۵- نصرالله پژمان فر از حوزه انخابیه مشهد ۶- محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انخابیه مشهد ۷- مجید انصاری از حوزه انخابیه ممسنی و رستم ۸- جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد ۹- محمدرضا صباغیان بافقی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق و ابرکوه ۱۰- مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب ۱۱- مهدی اسماعیلی از حوزه انتخابیه میانه ۱۲- حسین رئیسی از حوزه انتخابیه میناب ۱۳- رضا آریانپور از حوزه انتخابیه مینودشت ۱۴- الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک ۱۵- ابوافضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد ۱۶- رحمت الله فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر ۱۷- علی زنجانی از حوزه انتخابیه نقده و اشنویه شعبه ۱۵ ۱- ولی الله فرزانه از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد ۲- محمدعلی محسنی بندپی از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت ۳- علیرضا شهبازی از حوزه انتخابیه نهاوند ۴- مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان وسربیشه ۵- فرهاد طهماسبی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان ۶- احسان ارکانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه ۷- هاجر چنارانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه ۸- حسین نوش آبادی از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک ۹- الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان ۱۰- سیدحمزه امینی از حوزه انتخابیه هشترود ۱۱- حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۲- احمد حسین فلاحی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۳- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد ۱۴- شارلی انزیه تکیه حائز از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری کلدانی ۱۵- روبرت بیگلریان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران ۱۶- آرا شاوردیان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران ۱۷- اسفندیاری اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان ۱۸- همایون سامه یح از حوزه انتخابیه کلیمیان
شعب ۱۵ گانه برای بررسی اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم تعیین شد
خبرگزاری میزان

شعب ۱۵ گانه برای بررسی اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم تعیین شد

خبرگزاری میزان - ۸ خرداد ۱۳۹۹
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی در مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم گفت: برای بررسی اعتبارنامه منتخبان مجلس، شعب ۱۵ گانه تشکیل می‌شود که قرعه‌کشی برای حضور هر کدام از این نمایندگان صورت گرفته است.وی افزود: ۲۶۷ منتخب در جلسه افتتاحیه حضور دارند که برای آن‌ها...شعبه دهم مجید انصاری ممسنی و رستم، علی بابایی کارنامی ساری و میاندرود، غلامرضا تاجگردون گچساران، باشت، هاجر چنارانی نیشابور و فیروزه، محمد خدابخشی الیگودرز، حبیب الله دهمرده زابل، زهک و هیرمند، ابراهیم رضایی دشتستان، غلامحسین رضوانی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، محمدمهدی زاهدی کرمان، علیرضا سلیمی محلات و دلیجان، فرهاد طهماسبی نی ریز بختگان و استهبان، کمال علیپور قائمشهر، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، محسن فتحی سنندج، سید احسان قاضی زاده هاشمی فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد ورضویه، حسن لطفی رزن، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی تبریز، آذرشهر و اسکو، غلامرضا نوری قزلجه بستان آباد، محمد وحیدی بجنورد، مانه و سملقان، گرمه
تعیین اعضای شعب ۱۵ گانه مجلس یازدهم +اسامی
فردا

تعیین اعضای شعب ۱۵ گانه مجلس یازدهم +اسامی

فردا - ۷ خرداد ۱۳۹۹
خبرگزاری فارس: در ادامه نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس یازدهم شورای اسلامی، ۲۸۲ نفر از منتخبان مجلس یازدهم پس از انجام مراسم تحلیف در اولین جلسه علنی خود، به حکم قرعه به طور مساوی به ۱۵ شعبه تقسیم شدند و افراد باقیمانده به ترتیب از شعبه اول به بعد،... مجید انصاری ممسنی و رستم، علی بابایی کارنامی ساری و میاندرود، غلامرضا تاجگردون گچساران، باشت، هاجر چنارانی نیشابور و فیروزه، محمد خدابخشی الیگودرز، حبیب الله دهمرده زابل، زهک و هیرمند، ابراهیم رضایی دشتستان، غلامحسین رضوانی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، محمدمهدی زاهدی کرمان، علیرضا سلیمی محلات و دلیجان، فرهاد طهماسبی نی‌ریز بختگان و استهبان، کمال علیپور قائمشهر، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ، محسن فتحی سنندج، سید احسان قاضی زاده هاشمی فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد ورضویه، حسن لطفی رزن، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی تبریز، آذرشهر و اسکو، غلامرضا نوری قزلجه بستان آباد، محمد وحیدی بجنورد، مانه و سملقان، گرمه
حل مشکلات استان سیستان و بلوچستان نیازمند اتحاد نمایندگان مجلس یازدهم است
خبرگزاری دانشجو

حل مشکلات استان سیستان و بلوچستان نیازمند اتحاد نمایندگان مجلس یازدهم است

خبرگزاری دانشجو - ۶ خرداد ۱۳۹۹
امیرحسین پودینه، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو با انتقاد از عدم اتحاد نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل عدم دیدار نمایندگان جدید سیستان با یکدیگر چیست؟ آن هم در این دوران سیستان نیاز به اتحاد دارد!... بعد از روز‌های حساس و پر تلاطم یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در سیستان بالاخره دکتر محمد سرگزی و دکتر حبیب الله دهمرده توانستند اعتماد مردم برای وکالت در مجلس شورای اسلامی جلب کنند
تذکر نمایندگان مجلس به مسئولان درباره گرانی کالا‌های اساسی
خبرگزاری دانشجو

تذکر نمایندگان مجلس به مسئولان درباره گرانی کالا‌های اساسی

خبرگزاری دانشجو - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علی اصغر یوسف نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۹) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.تذکر کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی به شرح زیر است:-...- تذکر حبیب الله دهمرده به وزیر کشور؛ تقسیم استان سیستان و بلوچستان یک ظرفیت و ضرورت است، چرا تاخیر و انفعال صورت می‌گیرد، تذکر به وزیر نیرو؛ انتقال آب از دریای عمان به سیستان و بلوچستان کند است، چرا این همه تاخیر دارید؟- تذکر سیدحمایت میرزاده و قاسم احمدی لاشکی به وزیر آموزش و پرورش؛ علت عدم صدور احکام کارگزینی مربوط به رتبه بندی قبل از صدور احکام بازنشستگی فرهنگیان در اول مهرماه چیست؟- تذکر شمس الله شریعت نژاد به وزیر بهداشت؛ چرا علی رغم دستور کتبی شما بیمارستان فوق تخصصی تنکابن تکمیل نشده است، تذکر به وزیر راه؛ چرا نسبت به ترمیم روکش آسفالت تنها جاده اصلی ترانزیت نشنان رود به عباس آباد اقدامی صورت نمی‌گیرد

آخرین وضعیت احراز صلاحیت نمایندگان/ کدام یک از بهارستان نشین ها رد صلاحیت شدند؟ اسامی کامل رد و تایید شده‌های مجلس

تابناک - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
از ۲۴۷ نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی که برای کاندیداتوری در انتخابات دوره یازدهم ثبت نام کرده بودند، حدود ۹۰ نماینده با اعلام نظر نهایی هیات نظارت و مهر تایید شورای نگهبان، رد صلاحیت شدند. به گزارش «تابناک»، هیات مرکزی نظارت بر انتخابات صلاحیت ۹۷ نماینده فعلی مجلس برای... مسعود پزشکیان نماینده تبریز، فریدون حسنوند نماینده اندیمشک، غلامرضا تاج گردون نماینده گچساران، جبار کوچکی نژاد نماینده رشت، شهباز حسن پور نماینده سیرجان، سیدمهدی فرشادان نماینده سنندج، عبدالله رضیان نماینده قائمشهر، اللهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت، سهیلا جلودارزاده نماینده تهران، احمد امیرآبادی نماینده قم، حمدالله کریمی نماینده بیجار، امیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مشهد، سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده فریمان، جلال میرزایی نماینده ایلام، رضا انصاری نماینده داراب، ذبیح الله نیکفر نماینده لاهیجان، فرید موسوی نماینده تهران، عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه، غلام محمد زارعی نماینده بویر احمد و دنا، محمد خالدی نماینده لردگان، محسن علوی نماینده لامرد، محمد مهدی زاهدی نماینده کرمان، کمال دهقانی نماینده تفت و میبد، مصطفی کواکبیان نماینده تهران، محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان، علاءالدین بروجردی نماینده بروجرد، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان، محمد مهدی برومندی نماینده مرودشت، نصرالله پژمانفر نماینده مشهد، احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز، محمد اسماعیل سعیدی نماینده تبریز، محمد جواد جمالی نماینده فسا، حبیب الله دهمرده نماینده زابل، محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر، علی اکبر کریمی نماینده اراک، خدیجه ربیعی نماینده بروجن، علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان و آزاد شهر، علیرضا سلیمی نماینده محلات، داوود محمدی نماینده قزوین، علیرضا محجوب نماینده تهران، فریده اولاد قباد نماینده تهران، مجتبی ذوالنور نماینده قم، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد، مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود، اکبر ترکی نماینده فریدن، محمدتقی کبیری نماینده خوی، روح‌الله حضرت پور نماینده ارومیه، علی کُرد نماینده خاش، زهرا سعیدی نماینده مبارکه، محمدجواد کریمی قدوسی نماینده مشهد، محمدرضا رضایی کوچی نماینده جهرم، جمشید جعفرپور نماینده لارستان محمد مهدی مفتح نماینده تویسرکان، احد آزادی خواه نماینده ملایر، سمیه محمودی نماینده شهرضا، هاجر چنارانی نماینده نیشابور، ولی الله نانواکناری نماینده بابلسر، محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، ناهید تاج الدین نماینده اصفهان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، محمود بهمنی نماینده ساوجبلاغ، هادی قوامی نماینده اسفراین، حسن کامران نماینده اصفهان، مهدی شیخ نماینده تهران، محسن بیگلری نماینده سقز، ابوالفضل سروش نماینده تهران، محسن علیجانی نماینده تهران، علی بختیار نماینده گلپایگان، اصغر سلیمی نماینده سمیرم، علی ادیانی نماینده قائمشهر، احسن علوی نماینده سنندج، احمد مازنی نماینده تهران، پروانه مافی نماینده تهران، محمدرضا نجفی نماینده تهران، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده رباط کریم، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، هدایت الله خادمی نماینده دیر و کنگان، علی ابراهیمی نماینده شازند، جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت حیدریه، بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان، محمدعلی وکیلی نماینده تهران، زهرا ساعی نماینده تبریز، محمدرضا بادامچی نماینده تهران، قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، رحیم زارع نماینده آباده، سلام امینی نماینده ایلام، رضا کریمی نماینده اردبیل، هادی شوشتری نماینده قوچان