اخبار سوادکوه شمالی

بازدید رییس کل دادگستری استان مازندران از دادگستری سوادکوه شمالی و شیرگاه
خبرگزاری میزان

بازدید رییس کل دادگستری استان مازندران از دادگستری سوادکوه شمالی و شیرگاه

خبرگزاری میزان - ۹ مرداد ۱۳۹۹
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین اکبری به همراه، معاونین رییس کل و رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان از بخش‌های مختلف دادگستری شهرستان سوادکوه وحوزه قضائی شیرگاه به صورت از پیش اعلام نشده بازدید و از نزدیک و به صورت چهره به چهره با کارکنان دیدار و گفت‌وگو...
نتایج انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ، سوادکوه شمالی
خبرگزاری میزان

نتایج انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ، سوادکوه شمالی

خبرگزاری میزان - ۳ اسفند ۱۳۹۸
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه «قائمشهر، سواد کوه، جویبار سیمرغ سواد کوه شمالی» اعلام و کیوان مرادیان کوچک سرایی با ۶۱ هزار و ۹۸۰ رای و کمال علیپور خنکداری با ۵۷ هزار و ۸۲۳ رای از مجموع ۱۳۲ هزار و ۸۶۲ رای صحیح به عنوان...
همه امکانات برای برگزاری یک انتخابالت سالم در سوادکوه شمالی مهیا است
باشگاه خبرنگاران

همه امکانات برای برگزاری یک انتخابالت سالم در سوادکوه شمالی مهیا است

باشگاه خبرنگاران - ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
همه امکانات با همکاری دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری یک انتخابالت سالم در شهرستان سوادکوه شمالی مهیا است. انصارالحسینی فرماندار سوادکوه شمالی در کارگاه آموزشی هیات اجرایی انتخابات در شیرگاه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، بر بسترسازی بی طرفانه برای حضور گسترده مردم... همه امکانات با همکاری دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری یک انتخابالت سالم در شهرستان سوادکوه شمالی مهیا است
مجلس دهم در سه قاب؛ قاب سوم: استقراض از روسیه
خبر آنلاین

مجلس دهم در سه قاب؛ قاب سوم: استقراض از روسیه

خبر آنلاین - ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
ایرانیان خاطره تلخی از استقراض خارجی که موجب خدشه به حاکمیّت ملِّی و دخالت خارجی و مشخصا روس و انگلیس شد دارند. از همین رو در اصل هشتادم قانون اساسی آمده است که: "گرفتن‏ و دادن‏ وام‏ یا کمک‌های‏ بدون‏ عوض‏ داخلی‏ و خارجی‏ از طرف‏ دولت‏ باید با... آقای سید علی ادیانی نماینده قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی نیز تذکر قانون اساسی می‌دهد
کرونا و تحریم مانع صادرات مازندران نشد/بازار ۲۰کشور در تصاحب تجار
خبرگزاری مهر

کرونا و تحریم مانع صادرات مازندران نشد/بازار ۲۰کشور در تصاحب تجار

خبرگزاری مهر - ۸ مرداد ۱۳۹۹
خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: در حال حاضر کشورهای هدف و بازارهای صادراتی مازندران از ۲۰ کشور فراتر رفته، این در حالی است که تا گذشته نه‌چندان دور فقط تعداد انگشت‌شماری از کشورها، میزبان و خریدار تولیدات این استان پر قابلیت بودند. شناسایی بازارهای جدید، راه‌اندازی سرای تجاری، برندسازی، تعرفه‌های... قاسم حکمت شعار رئیس جهاد کشاورزی سوادکوه شمالی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه صادرات لازمه تکمیل زنجیره تولید است و باید از این فرصت با بهینه‌سازی تولید و بسته‌بندی بهره‌گیری شود، ادامه می‌دهد
باند قاچاق مواد مخدر در آمل متلاشی شد / اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ساری
باشگاه خبرنگاران

باند قاچاق مواد مخدر در آمل متلاشی شد / اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ساری

باشگاه خبرنگاران - ۲۶ تیر ۱۳۹۹
مهم‌ترین حوادث مازندران در روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهم‌ترین حوادث روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید. انهدام باند سه نفره قاچاق مواد مخدر در... کشف ۳ تن چوب قاچاق در سوادکوه شمالی سرهنگ"حمیدرضا فرهودی فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی، گفت
برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان چوب در سواد کوه شمالی
خبرگزاری میزان

برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان چوب در سواد کوه شمالی

خبرگزاری میزان - ۱۰ تیر ۱۳۹۹
رسول محمدی رییس حوزه قضایی سوادکوه شمالی در گفت‌وگو با میزان از برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان چوب در این منطقه خبر داد و گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و بنا به گزارش ماموران انتظامی دستور قضایی به موقع صادر و خودروی حامل جنگلی توقیف... رسول محمدی رییس حوزه قضایی سوادکوه شمالی در گفت‌وگو با میزان از برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان چوب در این منطقه خبر داد و گفت
سازگاری گردشگری مازندران با کرونا
خبرگزاری جمهوری اسلامی

سازگاری گردشگری مازندران با کرونا

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۶ تیر ۱۳۹۹
فم‌تور یا فم‌تریپ؛ هدف اصلی آشناسازی یک گروه اثرگذار بر جامعه با فرصت‌های گردشگری در یک منطقه برای تبلیغ آن فرصت‌هاست. کاری که اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران روز پنجشنبه پنجم تیر برای تعدادی از خبرنگاران انجام داد تا با فعالیت تأسیسات گردشگری مازندران در دوران... به مجموعه که می‌رسیم رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سوادکوه شمالی هم به استقبال آمده تا گروه را همراهی کند
اعتبارنامه ۲۷۰ منتخب مجلس یازدهم تصویب شد +اسامی
فردا

اعتبارنامه ۲۷۰ منتخب مجلس یازدهم تصویب شد +اسامی

فردا - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پس از قرائت گزارش تک تک شعب در صحن علنی درباره تائید اعتبارنامه ها، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تصویب اعتبارنامه منتخبان در صحن علنی را اعلام کرد و بدین ترتیب کار این نمایندگان رسمیت یافت. به گزارش ایسنا تعداد نمایندگان مجلس یازدهم ۲۹۰ نفر است که این... حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱- سمیه رفیعی ۲- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد ۳- مجتبی توانگر ۴- غلامحسین رضوانی ۵- عزت الله اکبری تالارپشتی ۶- سیداحسان خاندوزی ۷- بیژن نوباوه وطن ۸- محمدباقر قالیباف ۹- سیدعلی یزدی خواه ۱۰- زهره سادات لاجوردی ۱۱- فاطمه قاسم پور ۱۲- ابوالفضل عمویی ۱۳- سیدنظام الدین موسوی ۱۴- زهره الهیان ۱۵- احمد نادری ۱۶- روح الله ایزدخواه ۱۷- علی خضریان ۱۸- مالک شریعتی نیاسر ۱۹- سیدمحسن دهنوی ۲۰- رضا تقی پور انوری ۲۱- سیدرضا تقوی ۲۲- مهدی شریفیان ۲۳- الیاس نادران ۲۴- سیدمصطفی آقامیرسلیم ۲۵- مرتضی آقاتهرانی ۲۶- اقبال شاکری ۲۷- مجتبی رضاخواه ۲۸- محسن پیرهادی ۲۹- سیدمحمود نبویان شعبه ۷ ۱ محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر، ۲- اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار، ۳- عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، ۴- محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت، ۵- علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان، ۶- حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز، ۷- سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول، ۸- قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ۹- ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان، ۱۰-  غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، ۱۱- سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، ۱۲- حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، ۱۳- ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر، ۱۴- غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، ۱۵- حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم، ۱۶- حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن شعبه ۸ ۱- علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت ۲- محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت ۳- جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت ۴- حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۵- مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار ۶- محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر ۷- حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند ۸- محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند ۹- حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان ۱۰- عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان ۱۱- مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان ۱۲- منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود ۱۳- علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری ۱۴- علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان ۱۵- محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه ۱۶- بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار ۱۷- علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار شعبه ۹ ۱- محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان ۲- یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب ۳- ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان ۴- عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان ۵- بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه ۶- یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس ۷- عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان ۸- سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر ۹- محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج ۱۰- سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج ۱۱- شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۱۲- مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان ۱۳- محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند ۱۴- علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود ۱۵- حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب ۱۶- حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه ۱۷- جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر ۱۸- محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش شعبه ۱۰ ۱- سهراب گیلانی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند ۲- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک ۳- سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان ۴- احمد راستینه از حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان ۵- حسین حق وردی از حوزه انتخابیه شهریار، شهرقدس و ملارد ۶- جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز ۷- علیرضا پاک فطرت از حوزه انتخابیه شیراز ۸- ابراهیم عزیزی از حوزه انتخابیه شیراز ۹- روح الله نجابت از حوزه انتخابیه شیراز ۱۰- علی جدی از حوزه انتخابیه شیروان ۱۱- حسن محمدیاری از حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال ۱۲- رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول ۱۳- مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه ۱۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس ۱۵- حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا ۱۶- سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان ۱۷- خلیل بهروزی فر از حوزه انتخابیه فومن و شفت شعبه ۱۱ ۱- محمدمهدی فروردین از حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و کارزین ۲- کمال علیپور خنکداری از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۳- کیوان مرادیان کوچک سرایی از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۴- سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه ۵- پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان ۶- فاطمه محمدبیگی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۷- لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۸- شهریار حیدری از حوزه اتخابیه قصیرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب ۹- مجتبی ذوالنوری از حوزه انتخابیه قم ۱۰- احمد امیرآبادی فراهانی از حوزه انتخابیه قم ۱۱- علیرضا زاکانی از حوزه انتخابیه قم ۱۲- علی آذری از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج ۱۳- فریدون عباسی دوانی از حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار ۱۴- محمدجواد ساداتی نژاد از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل ۱۵- جواد نیک بین از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ۱۶- محمد عسگری از حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس  شعبه ۱۲ ۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ۲- محمدمهدی زاهدی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ۳- عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه ۴- محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه ۵- حسین حاتمی از حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند ۶- موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر، جم و عسلویه ۷- علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین ۸- محمدرضا مبلغی از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان ۹- سیدمحمد موحد از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام ۱۰- منصور شکراللهی از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب ۱۱- غلامرضا منتظری از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۱۲- رمضانعلی سنگدوینی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۱۳- اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان ۱۴- ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه گرمی ۱۵- سیدمسعود خاتمی از حوزه انتخابیه گلپایگان ۱۶- محمد صفایی درویی از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ۱۷- امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس شعبه ۱۳ ۱- شیوا قاسمی پور از حوزه انتخابیه مریوان و سرآباد ۲- معصومه پاشایی بهرام از حوزه انتخابیه مرد و جلفا ۳- پروین صالحی مبارکه از حوزه انتخابیه مبارکه ۴- پرویز محمد نژاد قاضی محله از حوزه انتخابیه لنگرود ۵- رسول فرخی میکال از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل ۶- سید موسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر ۷- حسین حسین زاده از حوزه انتخابیه خنج، لارستان و گراش ۸- حسین بامیری از حوزه انتخابیه لردگان ۹- مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان و ایجرود ۱۰- علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات ۱۱- محمد علی پور رحتی از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران ۱۲- علی علیزاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر ۱۳- جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگان و ارسنجان ۱۴- علیرضا ورناصری از حوزه انخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل ۱۵- محمود عباس زاده مشگینی از حوزه انتخابیه مشگین شهر ۱۶- احمد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر ۱۷- هادی بیگی نژاد از حوزه انتخابیه ملایر شعبه ۱۴ ۱- سیدعلی موسوی از حوزه انتخابیه ملکان ۲- جواد کریمی قدوسی از حوزه انخابیه مشهد ۳- فاطمه رحمانی از حوزه انخابیه مشهد ۴- امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انخابیه مشهد ۵- نصرالله پژمان فر از حوزه انخابیه مشهد ۶- محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انخابیه مشهد ۷- مجید انصاری از حوزه انخابیه ممسنی و رستم ۸- جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد ۹- محمدرضا صباغیان بافقی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق و ابرکوه ۱۰- مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب ۱۱- مهدی اسماعیلی از حوزه انتخابیه میانه ۱۲- حسین رئیسی از حوزه انتخابیه میناب ۱۳- رضا آریانپور از حوزه انتخابیه مینودشت ۱۴- الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک ۱۵- ابوافضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد ۱۶- رحمت الله فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر ۱۷- علی زنجانی از حوزه انتخابیه نقده و اشنویه شعبه ۱۵ ۱- ولی الله فرزانه از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد ۲- محمدعلی محسنی بندپی از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت ۳- علیرضا شهبازی از حوزه انتخابیه نهاوند ۴- مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان وسربیشه ۵- فرهاد طهماسبی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان ۶- احسان ارکانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه ۷- هاجر چنارانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه ۸- حسین نوش آبادی از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک ۹- الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان  ۱۰- سیدحمزه امینی از حوزه انتخابیه هشترود ۱۱- حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۲- احمد حسین فلاحی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۳- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد ۱۴- شارلی انزیه تکیه حائز از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری کلدانی ۱۵- روبرت بیگلریان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران ۱۶- آرا شاوردیان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران ۱۷- اسفندیاری اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان ۱۸- همایون سامه یح از حوزه انتخابیه کلیمیان
اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم تصویب شد
خبرگزاری میزان

اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم تصویب شد

خبرگزاری میزان - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
خبرگزاری میزان - بررسی گزارش شعب ۱۵ گانه در مورد اعتبارنامه منتخبان در دستور کار سومین جلسه علنی مجلس یازدهم قرار گرفت و سخنگو‌های هر شعبه گزارش شعب را به صورت جداگانه قرائت کردند.اسامی منتخبانی که اعتبارنامه آن‌ها در شعب ۱۵ گانه تصویب شده به شرح زیر است:شعبه... ۱- سمیه رفیعی۲- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد۳- مجتبی توانگر۴- غلامحسین رضوانی۵- عزت الله اکبری تالارپشتی۶- سیداحسان خاندوزی۷- بیژن نوباوه وطن۸- محمدباقر قالیباف۹- سیدعلی یزدی خواه۱۰- زهره سادات لاجوردی۱۱- فاطمه قاسم پور۱۲- ابوالفضل عمویی۱۳- سیدنظام الدین موسوی۱۴- زهره الهیان۱۵- احمد نادری۱۶- روح الله ایزدخواه۱۷- علی خضریان۱۸- مالک شریعتی نیاسر۱۹- سیدمحسن دهنوی۲۰- رضا تقی پور انوری۲۱- سیدرضا تقوی۲۲- مهدی شریفیان۲۳- الیاس نادران۲۴- سیدمصطفی آقامیرسلیم۲۵- مرتضی آقاتهرانی۲۶- اقبال شاکری۲۷- مجتبی رضاخواه۲۸- محسن پیرهادی۲۹- سیدمحمود نبویان شعبه ۷ ۱- محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر ۲-اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار ۳-عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره ۴-محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت ۵-علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان ۶-حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز ۷-سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول ۸-قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه ۹-ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان ۱۰-غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان ۱۱-سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ۱۲-حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا ۱۳-ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر ۱۴-غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر ۱۵-حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم ۱۶-حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن   شعبه ۸۱-علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت ۲-محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت ۳-جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت ۴-حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۵-مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار ۶-محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر ۷-حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند ۸-محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند ۹-حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان ۱۰-عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان ۱۱-مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان ۱۲-منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود ۱۳-علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری ۱۴-علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان ۱۵-محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه ۱۶-بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار  ۱۷-علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار شعبه ۹۱-محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان ۲-یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب ۳-ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان ۴-عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان ۵-بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه ۶-یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس ۷-عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان ۸-سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر ۹-محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج ۱۰-سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج ۱۱-شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۱۲-مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان ۱۳-محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند ۱۴-علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود ۱۵-حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب ۱۶-حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه ۱۷-جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر ۱۸-محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش    شعبه ۱۰۱- سهراب گیلانی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند۲- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک۳- سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان۴- احمد راستینه از حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان۵- حسین حق وردی از حوزه انتخابیه شهریار، شهرقدس و ملارد۶- جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز۷- علیرضا پاک فطرت از حوزه انتخابیه شیراز۸- ابراهیم عزیزی از حوزه انتخابیه شیراز۹- روح الله نجابت از حوزه انتخابیه شیراز۱۰- علی جدی از حوزه انتخابیه شیروان۱۱- حسن محمدیاری از حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال۱۲- رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول۱۳- مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه۱۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس۱۵- حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا۱۶- سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان۱۷- خلیل بهروزی فر از حوزه انتخابیه فومن و شفت شعبه ۱۱۱- محمدمهدی فروردین از حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و کارزین ۲-کمال علیپور خنکداری از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۳-کیوان مرادیان کوچک سرایی از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۴-سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه ۵-پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان ۶-فاطمه محمدبیگی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۷-لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۸-شهریار حیدری از حوزه اتخابیه قصیرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب ۹-مجتبی ذوالنوری از حوزه انتخابیه قم ۱۰-احمد امیرآبادی فراهانی از حوزه انتخابیه قم ۱۱-علیرضا زاکانی از حوزه انتخابیه قم ۱۲-علی آذری از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج ۱۳-فریدون عباسی دوانی از حوزه انخابیه کازرون و کوهچنار ۱۴-محمدجواد ساداتی نژاد از حوزه انخابیه کاشان، آران و بیدگل ۱۵-جواد نیک بین از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ۱۶-محمد عسگری از حوزه انخابیه کرج، اشتهارد و فردیس    شعبه ۱۲   ۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی از حوزه انتخابیه کرمان و راور۲- محمدمهدی زاهدی از حوزه انتخابیه کرمان و راور۳- عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه۴- محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه۵- حسین حاتمی از حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند۶- موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر، جم و عسلویه۷- علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین۸- محمدرضا مبلغی از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان۹- سیدمحمد موحد از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام۱۰- منصور شکراللهی از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب۱۱- غلامرضا منتظری از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا۱۲- رمضانعلی سنگدوینی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا۱۳- اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان۱۴-، ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه گرمی۱۵- سیدمسعود خاتمی از حوزه انتخابیه گلپایگان۱۶- محمد صفایی درویی از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان۱۷- امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووسشعبه ۱۳ ۱- شیوا قاسمی پور از حوزه انتخابیه مریوان و سرآباد۲- معصومه پاشایی بهرام از حوزه انتخابیه مرد و جلفا۳- پروین صالحی مبارکه از حوزه انتخابیه مبارکه۴- پرویز محمد نژاد قاضی محله از حوزه انتخابیه لنگرود۵- رسول فرخی میکال از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل۶- سید موسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر۷- حسین حسین زاده از حوزه انتخابیه خنج، لارستان و گراش۸- حسین بامیری از حوزه انتخابیه لردگان۹- مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان و ایجرود۱۰- علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات۱۱- محمد علی پور رحتی از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران۱۲- علی علیزاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر۱۳- جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگان و ارسنجان۱۴- علیرضا ورناصری از حوزه انخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل۱۵- محمود عباس زاده مشگینی از حوزه انتخابیه مشگین شهر۱۶- احمد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر۱۷- هادی بیگی نژاد از حوزه انتخابیه ملایر   شعبه ۱۴    ۱- سیدعلی موسوی از حوزه انتخابیه ملکان۲- جواد کریمی قدوسی از حوزه انخابیه مشهد۳- فاطمه رحمانی از حوزه انخابیه مشهد۴- امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انخابیه مشهد۵- نصرالله پژمان فر از حوزه انخابیه مشهد۶- محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انخابیه مشهد۷- مجید انصاری از حوزه انخابیه ممسنی و رستم۸- جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد۹- محمدرضا صباغیان بافقی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق و ابرکوه۱۰- مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب۱۱- مهدی اسماعیلی از حوزه انتخابیه میانه۱۲- حسین رئیسی از حوزه انتخابیه میناب۱۳- رضا آریانپور از حوزه انتخابیه مینودشت۱۴- الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک۱۵- ابوافضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد۱۶- رحمت الله فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر۱۷- علی زنجانی از حوزه انخابیه نقده و اشنویه   شعبه ۱۵   ۱- ولی الله فرزانه از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد۲- محمدعلی محسنی بندپی از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت۳- علیرضا شهبازی از حوزه انتخابیه نهاوند۴- مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان وسربیشه۵- فرهاد طهماسبی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان۶- احسان ارکانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه۷- هاجر چنارانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه۸- حسین نوش آبادی از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک۹- الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان ۱۰- سیدحمزه امینی از حوزه انتخابیه هشترود۱۱- حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین۱۲- احمد حسین فلاحی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین۱۳- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد۱۴- شارلی انزیه تکیه حائز از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری کلدانی۱۵- روبرت بیگلریان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران۱۶- آرا شاوردیان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران۱۷- اسفندیاری اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان۱۸- همایون سامه یح از حوزه انتخابیه کلیمیان   امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رییس اول مجلس که در غیاب رئیس اداره جلسه را برعهده داشت، گفت
اعتبارنامه ۲۷۰ منتخب مجلس یازدهم تصویب شد + اسامی
آفتاب

اعتبارنامه ۲۷۰ منتخب مجلس یازدهم تصویب شد + اسامی

آفتاب - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آفتاب‌‌نیوز : در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش شعب ۱۵ گانه در مورد اعتبارنامه منتخبان در دستور کار قرار گرفت و سخنگوهای هر شعبه گزارش شعب را به صورت جداگانه قرائت کردند. پس از قرائت گزارش تک تک شعب در صحن علنی درباره تائید اعتبارنامه... حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱- سمیه رفیعی ۲- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد ۳- مجتبی توانگر ۴- غلامحسین رضوانی ۵- عزت الله اکبری تالارپشتی ۶- سیداحسان خاندوزی ۷- بیژن نوباوه وطن ۸- محمدباقر قالیباف ۹- سیدعلی یزدی خواه ۱۰- زهره سادات لاجوردی ۱۱- فاطمه قاسم پور ۱۲- ابوالفضل عمویی ۱۳- سیدنظام الدین موسوی ۱۴- زهره الهیان ۱۵- احمد نادری ۱۶- روح الله ایزدخواه ۱۷- علی خضریان ۱۸- مالک شریعتی نیاسر ۱۹- سیدمحسن دهنوی ۲۰- رضا تقی پور انوری ۲۱- سیدرضا تقوی ۲۲- مهدی شریفیان ۲۳- الیاس نادران ۲۴- سیدمصطفی آقامیرسلیم ۲۵- مرتضی آقاتهرانی ۲۶- اقبال شاکری ۲۷- مجتبی رضاخواه ۲۸- محسن پیرهادی ۲۹- سیدمحمود نبویان شعبه ۷ ۱ محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر، ۲- اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار، ۳- عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، ۴- محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت، ۵- علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان، ۶- حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز، ۷- سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول، ۸- قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ۹- ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان، ۱۰- غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، ۱۱- سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، ۱۲- حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، ۱۳- ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر، ۱۴- غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، ۱۵- حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم، ۱۶- حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن شعبه ۸ ۱- علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت ۲- محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت ۳- جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت ۴- حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۵- مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار ۶- محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر ۷- حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند ۸- محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند ۹- حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان ۱۰- عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان ۱۱- مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان ۱۲- منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود ۱۳- علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری ۱۴- علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان ۱۵- محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه ۱۶- بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار ۱۷- علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار شعبه ۹ ۱- محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان ۲- یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب ۳- ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان ۴- عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان ۵- بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه ۶- یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس ۷- عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان ۸- سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر ۹- محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج ۱۰- سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج ۱۱- شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۱۲- مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان ۱۳- محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند ۱۴- علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود ۱۵- حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب ۱۶- حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه ۱۷- جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر ۱۸- محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش شعبه ۱۰ ۱- سهراب گیلانی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند ۲- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک ۳- سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان ۴- احمد راستینه از حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان ۵- حسین حق وردی از حوزه انتخابیه شهریار، شهرقدس و ملارد ۶- جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز ۷- علیرضا پاک فطرت از حوزه انتخابیه شیراز ۸- ابراهیم عزیزی از حوزه انتخابیه شیراز ۹- روح الله نجابت از حوزه انتخابیه شیراز ۱۰- علی جدی از حوزه انتخابیه شیروان ۱۱- حسن محمدیاری از حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال ۱۲- رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول ۱۳- مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه ۱۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس ۱۵- حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا ۱۶- سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان ۱۷- خلیل بهروزی فر از حوزه انتخابیه فومن و شفت شعبه ۱۱ ۱- محمدمهدی فروردین از حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و کارزین ۲- کمال علیپور خنکداری از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۳- کیوان مرادیان کوچک سرایی از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۴- سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه ۵- پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان ۶- فاطمه محمدبیگی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۷- لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز ۸- شهریار حیدری از حوزه اتخابیه قصیرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب ۹- مجتبی ذوالنوری از حوزه انتخابیه قم ۱۰- احمد امیرآبادی فراهانی از حوزه انتخابیه قم ۱۱- علیرضا زاکانی از حوزه انتخابیه قم ۱۲- علی آذری از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج ۱۳- فریدون عباسی دوانی از حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار ۱۴- محمدجواد ساداتی نژاد از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل ۱۵- جواد نیک بین از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ۱۶- محمد عسگری از حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس شعبه ۱۲ ۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ۲- محمدمهدی زاهدی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ۳- عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه ۴- محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه ۵- حسین حاتمی از حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند ۶- موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر، جم و عسلویه ۷- علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین ۸- محمدرضا مبلغی از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان ۹- سیدمحمد موحد از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام ۱۰- منصور شکراللهی از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب ۱۱- غلامرضا منتظری از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۱۲- رمضانعلی سنگدوینی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۱۳- اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان ۱۴- ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه گرمی ۱۵- سیدمسعود خاتمی از حوزه انتخابیه گلپایگان ۱۶- محمد صفایی درویی از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ۱۷- امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس شعبه ۱۳ ۱- شیوا قاسمی پور از حوزه انتخابیه مریوان و سرآباد ۲- معصومه پاشایی بهرام از حوزه انتخابیه مرد و جلفا ۳- پروین صالحی مبارکه از حوزه انتخابیه مبارکه ۴- پرویز محمد نژاد قاضی محله از حوزه انتخابیه لنگرود ۵- رسول فرخی میکال از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل ۶- سید موسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر ۷- حسین حسین زاده از حوزه انتخابیه خنج، لارستان و گراش ۸- حسین بامیری از حوزه انتخابیه لردگان ۹- مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان و ایجرود ۱۰- علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات ۱۱- محمد علی پور رحتی از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران ۱۲- علی علیزاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر ۱۳- جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگان و ارسنجان ۱۴- علیرضا ورناصری از حوزه انخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل ۱۵- محمود عباس زاده مشگینی از حوزه انتخابیه مشگین شهر ۱۶- احمد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر ۱۷- هادی بیگی نژاد از حوزه انتخابیه ملایر شعبه ۱۴ ۱- سیدعلی موسوی از حوزه انتخابیه ملکان ۲- جواد کریمی قدوسی از حوزه انخابیه مشهد ۳- فاطمه رحمانی از حوزه انخابیه مشهد ۴- امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انخابیه مشهد ۵- نصرالله پژمان فر از حوزه انخابیه مشهد ۶- محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انخابیه مشهد ۷- مجید انصاری از حوزه انخابیه ممسنی و رستم ۸- جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد ۹- محمدرضا صباغیان بافقی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق و ابرکوه ۱۰- مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب ۱۱- مهدی اسماعیلی از حوزه انتخابیه میانه ۱۲- حسین رئیسی از حوزه انتخابیه میناب ۱۳- رضا آریانپور از حوزه انتخابیه مینودشت ۱۴- الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک ۱۵- ابوافضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد ۱۶- رحمت الله فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر ۱۷- علی زنجانی از حوزه انتخابیه نقده و اشنویه شعبه ۱۵ ۱- ولی الله فرزانه از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد ۲- محمدعلی محسنی بندپی از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت ۳- علیرضا شهبازی از حوزه انتخابیه نهاوند ۴- مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان وسربیشه ۵- فرهاد طهماسبی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان ۶- احسان ارکانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه ۷- هاجر چنارانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه ۸- حسین نوش آبادی از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک ۹- الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان ۱۰- سیدحمزه امینی از حوزه انتخابیه هشترود ۱۱- حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۲- احمد حسین فلاحی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۳- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد ۱۴- شارلی انزیه تکیه حائز از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری کلدانی ۱۵- روبرت بیگلریان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران ۱۶- آرا شاوردیان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران ۱۷- اسفندیاری اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان ۱۸- همایون سامه یح از حوزه انتخابیه کلیمیان
تخریب ۱۵ واحد مسکونی در آمل بر اثر طوفان
تابناک

تخریب ۱۵ واحد مسکونی در آمل بر اثر طوفان

تابناک - ۴ خرداد ۱۳۹۹
به گزارش تابناک، مهدی رازجویان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه پیرو طوفان شب گذشته در شهرستان‌های آمل و بابل تعدادی از واحدهای مسکونی دچار خسارت شدند، اظهار کرد: در بررسی‌های اولیه در آمل حدود ۱۳۰ واحد که ۱۵ واحد کل سربندی به‌صورت ۱۰۰ درصد تخریب شد و... در شهرستان بابل نیز همکاران بنیاد مسکن مشغول کارشناسی هستند و در شهرستان سوادکوه شمالی خطوط مخابرات روستاهای لفور دچار خسارت شده که مشغول رفع آن هستند
تعریف نادرست روابط عمومی در دستگاه‌های دولتی
خبرگزاری جمهوری اسلامی

تعریف نادرست روابط عمومی در دستگاه‌های دولتی

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
امروز در تقویم بین‌الملل به نام روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است. روزی برای گرامیداشت دانشی که حتی از آن به عنوان هنر هشتم یاد می‌کنند تا اهمیت روابط عمومی را در جهان امروز بیشتر نشان دهند. بر همین اساس نیز دانش روابط عمومی امروز در کشورهای... اما صفحه فرمانداری سوادکوه شمالی شرایط بهتری نسبت به فرمانداری شهرستان همسایه، یعنی سوادکوه دارد و علاوه بر این که آخرین خبر موجود در آن متعلق به ۲۷ اردیبهشت و روز روابط عمومی است، می‌توان خبرهای دیگری در روزهای مختلف اردیبهشت را هم در آن دید
نماز جمعه این هفته در کدام شهر‌ها اقامه می‌شود؟ +جدول
فردا

نماز جمعه این هفته در کدام شهر‌ها اقامه می‌شود؟ +جدول

فردا - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
خبرگزاری تسنیم: براساس اعلام شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، مراسم عبادی ـ سیاسی نماز جمعه در تهدادی از شهر‌های سفید کشور طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا از این هفته آغاز می‌شود. گفتنی است در ادامه همکاری و هماهنگی با ستاد ملی مقابله با کرونا، مراسم عبادی ـ سیاسی... نماز جمعه فردا ۱۹ اردیبهشت ماه طق جدول زیر برگزار می‌شود ردیف نام استان نام شهر وضعیت ۱ آذربایجان شرقی آذرشهر، گوگان، ممقان، عجبشیر، ملکان، لیلان، جلفا، هادیشهر و هوراند   ۲ آذربایجان غربی ــــــــــــــــــ قرمز ۳ اردبیل   ــــــــــــــــــ قرمز ۴ اصفهان ‌تیران، رضوان‌شهر، عسگران و بوئین‌میاندشت   ۵ البرز طالقان   ۶ ایلام ــــــــــــــــــ قرمز ۷ بوشهر  دشتی، دیر، خورموج، ابدان، بردخون و کاکی   ۸ تهران ــــــــــــــــــ قرمز ۹ چهارمحال و بختیاری آلونی (مرکز شهرستان خانمیرزا)، شلمزار (مرکز شهرستان کیار) و گهرو ( جزو شهرستان کیار)   ۱۰ خراسان جنوبی حاجی‌‌آباد و زهان در شهرستان زیرکوه   ۱۱ خراسان رضوی درگز، جوین، حکم آباد، جغتای، هلالی و کوه سرخ   ۱۲ خراسان شمالی ــــــــــــــــــ قرمز ۱۳ خوزستان آغاجاری، امیدیه، جایزان، اندیکا، ایذه، هفتگل، رامهرمز، گتوند، مسجدسلیمان، هندیجان و هویزه   ۱۴ زنجان ــــــــــــــــــ قرمز ۱۵ سمنان ــــــــــــــــــ قرمز ۱۶ سیستان و بلوچستان زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، زابل، خاش، ایرانشهر، سراوان، چابهار، کنارک، سیب‌‌‌وسوران، مهرستان، سرباز، دلگان   ۱۷ فارس آباده،‌ ارسنجان،‌‌ اقلید، بختگان، بوانات، بیضا، پاسارگاد، خفر،‌ داراب،‌ رستم،‌ زرقان،‌ زرین‌دشت،‌‌ سپیدان، سروستان، فراشبند، فیروزآباد، قیرو کارزین، خرامه، خرم بید، ممسنی، کوار، کوهچنار، لامرد، مهر و نی‌ریز   ۱۸ قزوین ــــــــــــــــــ   ۱۹ قم ــــــــــــــــــ   ۲۰ کاشان ــــــــــــــــــ   ۲۱ کردستان دهگلان و بانه   ۲۲ کرمان طغرالجرد (پادبدانا)، کوهبنان، فاریاب، منوجان، نودژ، رودبار جنوب، کهنوج، زهکلوت، ریگان، فهرج و بافت   ۲۳ کرمانشاه قصرشیرین   ۲۴ کهگیلویه و بویراحمد قلعه‌رئیسی، دیشموک و سرفاریاب در مناطق گرمسیری و مارگون و چیتاب در مناطق سردسیری   ۲۵ گلستان رامیان، دلند، خان‌ببین، گالیکش(اهل تشیع) و رضاآباد و تاتار (شهرستان رامینا) و مراوه تپه و گمیشان (اهل سنت)   ۲۶ گیلان «سیاهکل»، «رضوانشهر» و «پره‌سر»   ۲۷ لرستان شهرستان دوره چگنی   ۲۸ مازندران کلاردشت میاندورود محمودآباد و سوادکوه شمالی   ۲۹ مرکزی خنداب و جاورسیان   ۳۰ هرمزگان بوموسی،️ بستک، ️بشاگرد، ️بندرلنگه،️ پارسیان، ️جاسک،️ خمیر،️ سیریک، ️کیش و هرمز   ۳۱ همدان ــــــــــــــــــ قرمز ۳۲ یزد      
هجدهم اردیبهشت و مهمترین اخبار کرونایی استان‌ها
خبرگزاری جمهوری اسلامی

هجدهم اردیبهشت و مهمترین اخبار کرونایی استان‌ها

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
هجدهم اردیبهشت ماه مصادف با هفتاد و نهمین روز اعلام رسمی ورود ویروس کرونا به ایران است؛ ویروسی که هرچند در ابعاد انسانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نه تنها در ایران بلکه در جهان مخرب بود، اما فرصت‌های بی‌نظیری را برای ثبت نوع‌دوستی و ایثار در راه خدا بوجود آورد... مدافعان سلامت و درمان بیمارانهفت تبعه آذربایجانی مشکوک به کرونا در آستارا درمان شدند محموله حدود ۱۰ تنی دارو از فرانسه وارد کشور شد تجلیل پاسداران امنیت از مدافعان سلامت مردم در خوی آستان قدس رضوی هدایایی به بیمارستان کازرون داد شهدای سلامت در قطعه شهدای بهشت زهرا (س) دفن می‌شوند آزمایش کرونا در مشهد برای افراد علامت‌دار رایگان انجام می‌شود تست کرونای مدیر داخلی بیمارستان بزرگ دزفول مثبت شد ظرفیت نمونه‌گیری آزمایشگاه تشخیص کرونا کردستان ۲ برابر شده است افزایش بیماران کرونا در اهواز ناشی از افزایش نمونه گیری هاست کرونا و قشرهای آسیب‌پذیرسه هزار بسته معیشتی در بم توزیع شد کرونا معتادان کمپ خراسان شمالی را به پنج نفر رساند سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به خانواده زندانیان استان مرکزی کمک شد طرح رزمایش کمک مومنانه در مدارس کرمان اجرا می‌شود بیش از سه میلیارد ریال کمک‌ غذایی و نقدی در خور و بیابانک توزیع شد کمک‌های ارتش به ۱۴ روستای استان بوشهر ارسال شد ۷۰۰سبد غذایی بین نیازمندان رشتخوار توزیع شد پاکبانان شهر تهران در سلامت کامل هستند ۵۰ هزار بسته معیشتی آماده توزیع در آذربایجان‌غربی ۵۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در استان مرکزی توزیع شد محموله‌های مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه چهارمحال و بختیاری ارسال شد ۳۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان سبزوار توزیع شد رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مدارس زنجان اجرا می‌شود ۵۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در بوکان توزیع شد ۲ هزار بسته کمک مومنانه بین نیازمندان میامی توزیع شد وضعیت‌ شهرها در مواجهه با کرونانگرانی شهروندان گنابادی و بجستانی از اعلام وضعیت قرمز کرونا در شهرهایشان مردم سوادکوه شمالی همچنان نگران از شیوع مجدد کرونا هشدار رییس بیمارستان رازی اهواز؛ خوزستان در بحران کرونا آمار مراجعه بیماران کرونایی در بروجرد روند صعودی دارد مسیر خیابان ارم قم درمحدوده حرم مطهر حضرت معصومه(س) بازگشایی شد بی‌توجهی مردم میزان ابتلا به کرونا در پلدختر را افزایش داد سهم آحاد جامعه در مبارزه با کرونادرخشش زنان در آزمون کرونا ١١٢ پژوهش کرونایی در تهران کلید خورد پساب خروجی سالن‌های تطهیر بهشت زهرا(س) بالاتر از حد استاندارد است ۱۸ طرح مربوط به کرونا در پارک علم و فناوری قزوین بررسی شد کاهش ۳۰ درصدی مراجعه به پایگاه‌های انتقال خون در قزوین ۳۵ گروه جهادی الیگودرز در مبارزه با کرونا فعالیت دارند بیش از یک میلیون ماسک در واحدهای صنعتی کردستان تولید شد بخشش اجاره بهای ۲۱ مهد کودک خصوصی در لرستان کتاب خاطرات کرونا در لرستان منتشر می شود ۲۰ واحد صنعتی قم به تولید کالاهای بهداشتی می‌پردازند مدیر رسانه ای نفت مسجدسلیمان، مابقی قراردادش را به باشگاه بخشید بخشش اجاره ۳۶ واحد تجاری در بجنورد خسارت‌های اقتصادی ناشی از کروناجبران خسارت کرونا به حوزه گردشگری گیلان در دست پیگیری است خسارت ۳۵ میلیارد ریالی کرونا به کشاورزی دماوند خسارت ۱۳۹ میلیارد ریالی کرونا به بخش گردشگری خراسان شمالی چوب کرونا لای چرخ معیشت رانندگان اتوبوس در قم آغاز به کار تاسیسات گردشگری زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اما و اگرهای بازگشایی مرز مهران برگزاری نماز جمعه در برخی شهرهانماز جمعه در ۵ شهر استان بوشهر برگزار می شود نماز جمعه در ۱۱ شهر کرمان برگزار می‌شود امکان برپایی نماز جمعه در ۴۷ شهر استان فراهم است نمازجمعه در ۲ شهر خراسان جنوبی برگزار می‌شود نمازجمعه ۱۹ اردیبهشت در قصرشیرین اقامه می‌شود گزارش‌ها کروناییمراکز بازپروری بساط کرونایی معتادان را برهم زد مشق ایثار در روزگار تنگ کرونایی همدلی مومنانه، روزنه امیدی به سفره نیازمندان آموزگاری که به دنبال دانش‌آموزانش راه می‌افتد کرونا و نگرانی افزایش مصرف آب در شیراز قهرمانان ورزشی که با شیوع کرونا به دشت و کوه زدند

اسامی ۱۳۲ شهرستان «وضعیت سفید» کرونایی اعلام شد

تابناک - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
 فهرست ۱۳۲ شهرستان کشور که در «وضعیت سفید» کرونایی قرار دارند، اعلام شد. به گزارش میزان، بنا بر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، ۱۳۲ شهرستان کشور در وضعیت سفید قرار دارند که اسامی آن‌ها در پی می‌آید. استان آذربایجان شرقی: آذرشهر / اسکو / بستان آباد / جلفا... سوادکوه شمالی / کلاردشت / محمودآباد / میاندوروداستان مرکزی
استاندار مازندران : رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مناطق سفید بسیار اساسی است
خبرگزاری جمهوری اسلامی

استاندار مازندران : رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مناطق سفید بسیار اساسی است

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین زادگان عصر دوشنبه در ستاد مقابله با کرونای استان که پس از ستاد ملی برگزار شد ، افزود که شهرستان های میاندرود ، سوادکوه شمالی ، محمودآباد و کلاردشت از مناطق سفید یا کم خطر برای بازگشایی مساجد و برگزار نماز...به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین زادگان عصر دوشنبه در ستاد مقابله با کرونای استان که پس از ستاد ملی برگزار شد ، افزود که شهرستان های میاندرود ، سوادکوه شمالی ، محمودآباد و کلاردشت از مناطق سفید یا کم خطر برای بازگشایی مساجد و برگزار نماز جمعه هستند که باید به طور رسمی اعلام شود
اسامی ۱۳۲ شهرستان «وضعیت سفید» کرونایی اعلام شد
خبرگزاری میزان

اعلام اسامی ۱۳۲ شهرستان «وضعیت سفید»

خبرگزاری دانشجو - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، بنا بر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، ۱۳۲ شهرستان کشور در وضعیت سفید قرار دارند که اسامی آن‌ها در پی می‌آید.استان آذربایجان شرقی: آذرشهر / اسکو / بستان آباد / جلفا / خداآفرین / عجب شیر / ملکان / هریس /... سوادکوه شمالی / کلاردشت / محمودآباد / میاندوروداستان مرکزی
مسدود شدن راه ارتباطی ۲۰ روستای سوادکوه در پی رانش زمین
آفتاب

مسدود شدن راه ارتباطی ۲۰ روستای سوادکوه در پی رانش زمین

آفتاب - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
آفتاب‌‌نیوز : کوروش روشن از رانش راه روستایی در دهستان ولوپی شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: این رانش در منطقه تنگه اوات بوده و در پی آن راه ارتباطی بیش از ۲۰ روستا قطع شده است. رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سوادکوه با بیان... در پی این رانش، خط لوله انتقال آب آشامیدنی به شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی نیز دچار شکستگی شد که پرسنل اداره آب و فاضلاب شهرستان در حال تعمیر آن هستند
رویدادهای انتظامی هشتم اردیبهشت در مازندران
خبرگزاری جمهوری اسلامی

رویدادهای انتظامی هشتم اردیبهشت در مازندران

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی نیروی انتظامی استان مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از رهاسازی ۲ هزار متر از اراضی ملی به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال در شهرستان چالوس خبر داد .  سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی تصرف مقادیر قابل توجهی از اراضی ملی توسط فردی سودجو در... دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در سوادکوه شمالی  فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی گفت
۴ واحد فروش تجهیزات پزشکی متخلف در سوادکوه شناسایی شد
خبرگزاری مهر

۴ واحد فروش تجهیزات پزشکی متخلف در سوادکوه شناسایی شد

خبرگزاری مهر - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
مجید ابراهیم‌نژاد، در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه این اداره به همراه اتاق اصناف شهرستان سوادکوه شمالی به بازرسی واحدهای صنفی، تجهیزات پزشکی و داروخانه‌های سطح شهرستان در رابطه با ویروس کرونا پرداخته است به پلمپ یک واحد فروش تجهیزات پزشکی و معرفی سه واحد متخلف اشاره کرد...مجید ابراهیم‌نژاد، در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه این اداره به همراه اتاق اصناف شهرستان سوادکوه شمالی به بازرسی واحدهای صنفی، تجهیزات پزشکی و داروخانه‌های سطح شهرستان در رابطه با ویروس کرونا پرداخته است به پلمپ یک واحد فروش تجهیزات پزشکی و معرفی سه واحد متخلف اشاره کرد و افزود
نتایج قطعی حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس یازدهم
خبرگزاری مهر

نتایج قطعی حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس یازدهم

خبرگزاری مهر - ۳ اسفند ۱۳۹۸
به گزارش خبرنگار مهر، سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد جزئیات نتایج انتخابات مجلس صبح امروز (شنبه) در مورد نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه کلیبر، «حسین حاتمی» فرزند حمدلله از مجموع تعداد صحیح آرا ۵۷ هزار و ۵۸۵ رأی با کسب... «کیوان مرادیان کوچکسرایی» و «کمال علیپور خنکداری» از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوده، جویبا، سیمرغ و سوادکوه شمالی از مجموع تعداد آرای صحیح ۱۳۲ هزار و ۸۶۲ رای به ترتیب با ۶۱ هزار و ۹۸۰ رای و ۵۷ هزار و ۸۲۳ رای به مجلس یازدهم راه یافتند
نتایج قطعی ۸۵ حوزه انتخابیه در انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد
خبرگزاری مهر

نتایج قطعی ۸۵ حوزه انتخابیه در انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد

خبرگزاری مهر - ۳ اسفند ۱۳۹۸
به گزارش خبرنگار مهر، سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مورد جزئیات نتایج انتخابات مجلس صبح امروز (شنبه) در مورد نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه کلیبر، «حسین حاتمی» فرزند حمدلله از مجموع تعداد صحیح آرا ۵۷ هزار و ۵۸۵ رأی با کسب... «کیوان مرادیان کوچکسرایی» و «کمال علیپور خنکداری» از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوده، جویبا، سیمرغ و سوادکوه شمالی از مجموع تعداد آرای صحیح ۱۳۲ هزار و ۸۶۲ رای به ترتیب با ۶۱ هزار و ۹۸۰ رای و ۵۷ هزار و ۸۲۳ رای به مجلس یازدهم راه یافتند
نتایج قطعی آرای مجلس یازدهم در مازندران اعلام شد
باشگاه خبرنگاران

نتایج قطعی آرای مجلس یازدهم در مازندران اعلام شد

باشگاه خبرنگاران - ۳ اسفند ۱۳۹۸
نتایج قطعی آرای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مازندران صبح امروز سوم اسفند اعلام شد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  حسن نژاد رئیس ستاد انتخابات استان مازندران نتایج انتخابات مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه استان مازندران را به این شرح اعلام کرد: در حوزه انتخابیه... در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ از کل آراء ۱۴۵ هزار و ۱۱۷ رای ماخوذه
اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم در مازندران 
ایسنا

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم در مازندران 

ایسنا - ۳ اسفند ۱۳۹۸
ایسنا/مازندران معاون سیاسی استانداری مازندران از اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم در این استان خبر داد. حسین حسن‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا نتایج انتخابات مجلس یازدهم در همه حوزه‌های انتخابیه استان مازندران را به این شرح اعلام کرد و گفت: درحوزه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ از مجموع آرا ماخوذه... درحوزه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ از مجموع آرا ماخوذه ۱۴۵ هزار و ۱۱۷ رای، کیوان مرادیان کوچکسرایی با ۶۱ هزار و۹۸ رای  و کمال علیپور با ۵۷ هزار و ۸۲۳ رای انتخاب شدند

پیشتازی وزیر احمدی‌نژاد در تنکابن/ یک اصلاح‌طلب از نوشهر به مجلس رسید/ نتایج غیررسمی انتخابات در گلستان

خبر آنلاین - ۲ اسفند ۱۳۹۸
با پایان فرایند رأی گیری و آغاز شمارش آرا، نتایج اولیه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در بعضی از حوزه‌های انتخابیه گلستان به صورت غیررسمی مشخص شد. بر همین اساس رحمت اله نوروزی در حوزه انتخابیه علی آبادکتول با کسب حداکثر آرا به عنوان نماینده مردم در مجلس... نتایج اولیه انتخابات در مازندران/ وزیر اقتصاد دولت احمدی نژاد نماینده شد بر اساس نتایج اولیه منصور علی زارعی (اصولگرا) و عالیه زمانی (اصلاح طلب در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود، مهدی سعادتی و علی کریمی هر دو اصولگرا) در حوزه انتخابیه بابل، کمال علیپور و کیوان مرادیان هر دو اصولگرا در حوزه انتخابیه قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه، سوادکوه شمالی و جویبار نسبت به دیگر رقبا پیشتاز هستند
فعالیت ۳۶۸ شعبه اخذ رای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قائمشهر
خبرگزاری جمهوری اسلامی

فعالیت ۳۶۸ شعبه اخذ رای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قائمشهر

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۱ اسفند ۱۳۹۸
یحیی یوسف پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تعداد شعبه اخذ رای در شهرستان قائمشهر را ۱۶۹ شعبه اعلام کرد و افزود : از این تعداد ۹۹ شعبه در شهر و مابقی در روستاهای سطح شهرستان قائمشهر مستقر هستند . وی با اعلام اینکه برای بخش مرکزی... وی با اعلام اینکه برای بخش مرکزی سوادکوه و زیراب ۵۷ شعبه اخذ رای و برای بخش مرکزی سوادکوه شمالی و نارنجستان ۳۵ شعبه اخذ رای تعیین شده است ، گفت
نمایندگان مازندران برای اعزام به مسابقات کشتی دانش آموزی مشخص شدند
خبرگزاری جمهوری اسلامی

نمایندگان مازندران برای اعزام به مسابقات کشتی دانش آموزی مشخص شدند

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
بر اساس اعلام روز سه شنبه روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ، این رقابت ها با شرکت ۳۲۰ دانش آموز کشتی گیر در قالب ۳۸ تیم در سالن ورزشی امام علی حبیبی شهرستان قائمشهر برگزار و نفرات برتر مشخص شدند. در پایان این رقابت ها در بخش تیمی ،... ابراهیم خواری ( سوادکوه شمالی ) اشکان مجریان ( گلوگاه )  وزن ۵۱ کیلوگرم مقام اول

اسامی نامزدهای مورد حمایت مجمع کارگران مازندارن اعلام شد

خبر آنلاین - ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
به گزارش خبرآنلاین از مازندران ؛ مهدی جهانشاهی شامگاه روز گذشته یکشنبه ۲۷ بهمن ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت شغل یک خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران چشم و گوش بینای جامعه و به نوعی واسطه‌ای میان مردم و مسئولین هستند و همچنین با توجه به جایگاه بسیار بالا... در حوزه تنکابن و رامسر و عباس آباد شمس الدین حسینی، حوزه چالوس و کلاردشت محمدعلی محسنی، نور و محمودآباد ولی‌الله فرزانه، آمل حسین جوادی، بابلسر و فریدونکنارولی الله نانواکناری، بابل مهدی سعادتی و علی کریمی، قائمشهر، سیمرغ و سوادکوه و سوادکوه شمالی و جویبار، عبدالله رضیان وکیوان مرادیان و حوزه ساری و میاندرود منصورعلی زارعی و علی بابایی کارنامی و حوزه نکا، گلوگاه و بهشهر علی محمد شاعری به عنوان نامزدهای مورد حمایت مجمع کارگران مازندارن در لیست انتخابات تعیین شده است
اعلام لیست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران
خبرگزاری مهر

اعلام لیست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران

خبرگزاری مهر - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله رضازاده صبح پنجشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به احصا و تهیه لیست نامزدهای شورای ائتلاف نیروی انقلاب اسلامی گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته و ارزیابی از سوی یک تیم نظرسنجی لیست نهایی تهیه شده است. وی افزود: هر گروه سیاسی برای اینکه روند... طبق ارزیابی‌های صورت گرفته، در حوزه تنکابن، رامسر و عباس آباد، سید شمس الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد، در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت اسحاق صلاحی، در حوزه انتخابیه قائمشهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه شمالی و سوادکوه کمال علی پور و کیوان مرادیان در لیست شورا قرار گرفتند
اسامی نامزدهای انتخابات قائمشهر معرفی شدند
خبرگزاری جمهوری اسلامی

اسامی نامزدهای انتخابات قائمشهر معرفی شدند

خبرگزاری جمهوری اسلامی - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
ستاد انتخابات شهرستان قائمشهر که شامل حوزه های فرعی جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی است ،اسامی  ۲۲   نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی را برای این دوره از انتخابات به شرح ذیل اعلام کرد:    ۱ - سید یارعلی ادیانی     ۲ - مصطفی پورحاجی رکنی     ۳ -  علیرضا ...ستاد انتخابات شهرستان قائمشهر که شامل حوزه های فرعی جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی است ،اسامی  ۲۲   نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی را برای این دوره از انتخابات به شرح ذیل اعلام کرد
بارش برف و تعطیلی مدارس در مازندران
ایسنا

بارش برف و تعطیلی مدارس در مازندران

ایسنا - ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
ایسنا/مازندران سخنگوی آموزش و پرورش مازندران از بارش برف و تعطیلی مدارس در برخی شهرهای این استان خبر داد. علیرضا طالبی در گفت‌وگو با ایسنا از اطلاعیه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران در خصوص تعطیلی برخی از مدارس استان در روز چهارشنبه ۲۳بهمن ۹۸... در سوادکوه شمالی نیز تمامی مدارس بخش لفور و مدارس ابتدایی شهر و روستا تعطیل اعلام شده است