کاروان ایران با ۷۳ مدال همچنان در رده دوم

مهرداد مرادی صاحب مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی شد
ایسنا
باشگاه خبرنگاران - ۳ آبان ۱۴۰۲



روز سوم چهارمین دوره بازیهای پاراآسیایی هانگژو هم برای کاروان کشورمان پرافتخار بود و نمایندگان کشورمان در رشته‌های مختلف مدال‌های زیادی را توانستند کسب کنند.

تا روز سوم کاروان پاراآسیایی کشورمان توانستند ۷۳ مدال (۲۴ طلا، ۳۰ نقره و ۱۹ برنز) بدست آورند.

مدال آوران ایران در چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی تا روز سوم به شرح زیر است:

مدال طلا

۱- امیرحسین علی‌پور (پارادوومیدانی - پرتاب وزنه کلاس F ۱۱)
۲- سعید حسین پور (پاراقایقرانی - پاراکانو)
۳- امان الله پاپی (پارادوومیدانی - پرتاب نیزه)
۴- میثم بنی طبا (پاراجودو)
۵- الناز دارابیان (پارادوومیدانی - پرتاب دیسک)
۶- سینا ضیغمی نژاد (پاراشنا - ۱۰۰ متر قورباغه)
۷- علیرضا مختاری (پارادوومیدانی - پرتاب دیسک)
۸- سینا ضیغمی (پاراشنا - ۵۰ متر آزاد)
۹ - الهام صالحی - (پاراپرتاب وزنه)
۱۰ - مهرداد مرادی (پارادوومیدانی)
۱۱ - اسلام جاهدی (پاراقایقرانی)
۱۲ - پرستو حبیبی (پارادوومیدانی)
۱۳- علی پیروج (پارادوومیدانی - پرتاب نیزه)
۱۴- فائزه احمدی (پاراتیراندازی - تپانچه ۱۰ متر)
۱۵- رزا ابراهیمی (پاراتکواندو)
۱۶- مهدی پوررهنما (پاراتکواندو)
۱۷ - علیرضا زارع (پارادوومیدانی - ۲۰۰ متر)
۱۸ - رشید مسجدی (پارادوومیدانی - پرتاب وزنه)
۱۹ - تیم دوبل ریکرو مردان (پاراتیروکمان)
۲۰- سیدعلی اصغر جوانمردی (پارادوومیدانی - پرتاب نیزه)
۲۱- یاسین خسروی (پارادوومیدانی - پرتاب وزنه)
۲۲- وحید نوری (پاراجودو)
۲۳- حامد حق شناس (پاراتکواندو)
۲۴- سینا ضیغمی (پاراشنا - ۱۰۰ متر آزاد)

مدال نقره

۱- مهدی اولاد (پارادوومیدانی - پرتاب وزنه کلاس F ۱۱)
۲- رضا حاتمی (پارادوومیدانی - دو چهار در صد متر)
۳- وحید علی نجمی (پارادوومیدانی - دو صد متر)
۴- حنان کعب امیر (پارادوومیدانی - پرتاب دیسک)
۵- شاهین ایزدیار (پاراشنا - ۱۰۰ متر قورباغه)
۶- اسدالله عظیمی (پارادوومیدانی - پرتاب دیسک)
۷- شاهین ایزدیار (پاراشنا - ۵۰ متر آزاد)
۸- محمدحسین کریمی (پاراشنا - ۱۰۰ متر کرال پشت)
۹ - شهلا بهروزی راد (کانو کلاس kl ۳)
۱۰ - صادق بیت سیاح (پرتاب نیزه)
۱۱- محسن بختیار (پاراوزنه برداری)
۱۲ - امیر خسروانی (پرش طول - پارادوومیدانی)
۱۳- سجاد نیک پرست (پارادوومیدانی - پرتاب نیزه)
۱۴- ساره جوانمردی (پاراتیراندازی - تپانچه ۱۰ متر)
۱۵- سعید صادقیان پور (پاراتکواندو)
۱۶- موسی غلامی (پاراجودو)
۱۷- رومینا چمسورکی (پاراتکواندو)
۱۸- امیر جعفری (پاراوزنه برداری)
۱۹- سینا ضیغمی نژاد (پاراشنا - ۲۰۰ متر مختلط انفرادی)
۲۰ - پرستو حبیبی (پارادوومیدانی - پرتاب وزنه)
۲۱ - مهدی مرادی (پارادوومیدانی - پرش طول)
۲۲- زهرا نعمتی و سمیه رحیمی (تیم دوبل ریکرو)
۲۳- علیرضا مختاری (پارادوومیدانی - پرتاب وزنه)
۲۴ - هرمز صیدی (پارادوومیدانی - پرتاب نیزه)
۲۵- علیرضا بخت (پاراتکواندو)
۲۶- لیلا میرزایی (پاراتکواندو)
۲۷- روح الله رستمی (پاراوزنه برداری)
۲۸- فاطمه دیبایی (پارادوومیدانی - پرتاب دیسک)
۲۹-سجاد محمدیان (پارادوومیدانی - پرتاب وزنه)
۳۰- ابوالفضل ظریف (پاراشنا - ۵۰ متر آزاد)

مدال برنز

۱- سارا عبدالملکی (پاراقایقرانی - کایاک)
۲- مریم عبدالله پور (پاراتکواندو)
۳- نرگس جوادی (پاراتکواندو)
۴- مهدیه سادات حسینی (پاراتکواندو)
۵- سعید کوهکن (پاراجودو)
۶- شید مسجدی (پارادوومیدانی - پرتاب دیسک)
۷ - رؤیا سلطانی (کانو کلاس kl ۲)
۸- سیدیوسف یوسفی (پاراوزنه برداری)
۹- محمد دلیر (پارادوچرخه سواری - تایم تریل)
۱۰- مهدی برچلو (پاراجودو)
۱۱- شاهین ایزدیار (پاراشنا - ۲۰۰ متر مختلط انفرادی)
۱۲ - محمدحسین کریمی (پاراشنا پروانه)
۱۳- مریم یاورپور و فرزانه عسگری (پاراتیروکمان - تیم دوبل کامپوند بانوان)
۱۴- لیلا کبگ زن (پارادوومیدانی - پرتاب وزنه)
۱۵- مهدیه محمدیان (پاراوزنه برداری)
۱۶- حسن جانفشانی (پاراتنیس روی میز)
۱۷- میلاد رمضانی (پارادوومیدانی - دو ۴۰۰ متر)
۱۸- علی نوایی (پاراجودو)
۱۹- شاهین ایزدیار ((پاراشنا - ۱۰۰ متر آزاد)

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی پایه و آبی

منابع خبر

اخبار مرتبط

باشگاه خبرنگاران - ۳ آبان ۱۴۰۲

دیگر اخبار این روز

خبرگزاری دانشجو - ۳ آبان ۱۴۰۲
خبرگزاری دانشجو - ۳ آبان ۱۴۰۲
خبر آنلاین - ۳ آبان ۱۴۰۲